Slovenská televízia prichádza s novou reláciou, ktorej ambíciou je spríjemniť popoludnia celej rodine, poskytnúť užitočné, praktické a nápomocné informácie pre každodennú potrebu a životnú pohodu.
Moderátorkami nového formátu budú ostrieľané televízne dámy - Katarína Brychtová, Bibiana Ondrejková, Karin Majtánová a Andrea Vadkerti. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Poobedná relácia STV pre všetkých a vlastne pre nikoho. Sledovať "Piknik klub" je vyložene len zabíjaním času. Nuda, nuda, nuda a furt dokola tie isté nesympatické ksichty. Moderátorky sú mi tak protivné, že to ťažko vyjadriť slušnými slovami. Odporné, slizké fúrie. Pevne dúfam, že to bude čoskoro stiahnuté z vysielania. Nech zmizne z obrazoviek verejnoprávnej televízie tento zbytočný odpad! ()

Flego

"Kreatívni pracovníci" v STV skopírovali vlastnú dlhoročnú reláciu Dámsky magazín a ponúkli ju divákom mysliac si, že urobia terno v novej televíznej sezóne. Ich hlboký omyl bol divákmi rezolútne potvrdený a relácia bola po mesiaci k 1.10.2010 zrušená... Jedna hviezdička za pána Chudíka ako hosťa. ( Pozn. - od januára 2011 je opäť obnovená napriek mizernej sledovanosti ). ()

Marek1991

Čakal som príjemný popoludňajší magazín s veľkým počtom zaujímavých téma hostí, no nanešťastie to v mnohom bolo ako ten hrozný Dámsky magazín. ()

kebom odpad!

Obtlstlé, opozerané, obstarožné a nudné moderátorky zase bľabocú o tom, čo už bolo 1000x povedané a čo neprináša žiadnu informatívnu hodnotu. Doplnené 24. 1. 2011: Tak nám súdruhovia túto blbosť dali naspäť do vysielania. A asi si prečítali aj tunajšie recenzie a tak dali k vyššie spomenutým redaktorkám aj mužských náprotivkov. Tak a teraz to vyzerá, ako to nepodarené "Teleráno" z produkcie STV, ktoré sa už tiež nevysiela. Však treba dať zarobiť tejto televíznej "elite", však? Naposledy som tam videl Bernasovskú aj s manželom "Mravcom", čo sú moderátori úplne ako STV: zlí, zlí, zlí... ()

Jimbopepo odpad!

Do pič., a na takéto ... človek prispieva koncesionárskym poplatkom. a keď sa navyše dozvie, že ta neschopná chudera, čo to moderuje, má 6000 eur mesačne, tak už nezostáva nič iné len si riadne uľaviť :D ()