poster

Svatba Jiřího Káry (amatérský film)

Krátkometrážní

Česko, 2000, 26 min

Režie:

Alex Skribuckij

Komentáře uživatelů k amatérskému filmu (141)

 • Tosim
  *

  Takový "film" tady jako vážně je?? Tak neotesané, až se nabízí pochybnosti o autenticitě toho všeho.(15.9.2015)

 • Marigold
  *****

  Ulrich Seidl for real.(16.2.2014)

 • Gimli
  odpad!

  Domácí video ze svatby totálních životních ztroskotanců a jejich neméně tragických přátel, které ukazuje, kam až může člověka zavést alkohol, zahálka a zřejmě i jistá mentální retardace. Je to zjevení, které se stalo pro pár internetových nadšenců fenoménem. Ale hledat v tom nějakou hodnotu, ať už lidskou nebo dokonce filmařskou, je vyloženě hloupé.(15.9.2015)

 • movie
  *****

  "Ty jo, já si potřebuju zahajlovat ..."(15.10.2013)

 • Segrestor
  ****

  Skoro jako vystřižené z Pelcova A bude hůř. A sám si myslím, že může být hůř, že by totiž třeba tomu někdo věnoval celovečerní film pěkně ve 3D hávu. Ale tak snad už to horší nebude.(13.6.2012)

 • xxmartinxx
  ****

  Nevěsta je nepochopená růže v trní... Je to tak dojemné...(31.7.2015)

 • Radko
  odpad!

  Sympatie k ušmudľanému životnému štýlu - dlhočizným mastným vlasom, šuštiakovému oblečeniu, neustálemu vyplachovaniu málozubých úst pivom, večnej cigaretli a otravnému "ty vole" žvaneniu prekladanom jalovou rebéliou voči všetkým sú aj dnes značné, čo dokladá aj toto video a najmä jeho hodnotenie. Málokto sa do toho vrhne po hlave, ale vykašľanie sa na prácu a užívanie si s fľašou nejako zohnaného chľastu pripadá byť mnohým ako zaujímavá alternatíva k vládnucemu štýlu "Nemám na nič čas". Nehovoriac o verejnom pohoršení, ktoré sa dá vzbudiť vo všadeprítomných snoboch a malomeštiakoch. Napriek tomu hodnotový rozdiel medzi týmto a reality programom "Farmár hľadá ženu" nevidím. A je absolútne nedôležité, že jedno je nakrútená reálna svadba a druhé inscenovaná blbosť pre divákov komerčnej televízie.(7.3.2013)

 • Spiker01
  *****

  Dělej! Ty Magore!(21.7.2014)

 • WANDRWALL
  **

  Josef Kára se oženil. Tenhle dokument je toho důkazem. Kdybych byl puntičkář, tak bych zajel za Jiřím Károu a zkontroloval mu občanský průkaz. Důsledný ale nejsem a věřím tomu co je v dokumentu. Doufám, že Jiří Kára se nám svěří, tedy nám co je to zajímá, jaký má průběh i manželství. A nebude nic zatajovat. To už proto, abychom byli díky jeho zkušenosti obohacení!(10.9.2010)

 • AllShallFall
  *****

  No nevěřím vlastním očím, že jsem tuhle ultimátní blbinu našel na databázi:-D každopádně je to svatba jako řemen. A i když je to vlastně o hovně, tak smál jsem se až jsem se za břicho popadal:-D(28.7.2011)

 • boshke
  *****

  Jo, taky si svatbu bez hajlování a střízlivej nedokážu představit... 100%(15.8.2017)

 • InJo
  ****

  Ti lidé jsou k pláči, to video (takřka) k popukání. Pátou hvězdu nedávám asi jen kvůli mizerné technické kvalitě - obraz je velmi neostrý a hlavně je "protagonistům" málokdy dobře rozumět (takže nejeden dobrý hlod člověk bohužel snadno přeslechne).(18.2.2014)

 • Socraates
  *****

  Sice to na csfd vůbec nepatří, ostatně jako spousta věcí co se sem poslední dobou dostanou, ale tohle .... tohle prostě musim ohodnotit, když už to tu je. Reality show/dokument jak má bejt. TOHLE je svatba jako řemen! Kult! :-)(23.8.2012)

 • Snorlax
  odpad!

  Proč bych měla setkání party pod vlivem omamných látek považovat za film?(6.3.2013)

 • Bachy
  ***

  Brutál to je, ale ten sestřih s panem Špačkem mě možná bavil razantně víc. Asi si budu internet dávkovat. Občas se člověk prokliká do pekel.(10.5.2015)

 • MessiM
  ****

  Takovéhle příběhy vyvrhelů společnosti miluju, „ty magore“!(14.12.2016)

 • GigaPudding

  No to si děláte srandu, že tohle už je taky zařazený mezi regulérníma filmama a ještě ke všemu dokumentárníma. Asi se budu muset zasadit o přidávání videí s vtipnýma zvířátkama z youtube do databáze csfd, protože očividně se tam může dostat úplně všechno :).(14.3.2011)

 • mrkt
  *****

  UŽ TADY MÁŠ BEJT ČTYŘI MINUTY, TY MAGORE!!!!(26.5.2015)

 • špaček421
  *****

  To je prcárna vole. Jsou to sice všechno ožralé okurky a špinaví zkurvení kelti, ale narozdíl od všech těch kreténů prezentujících se ve všech stupidních reality show si během necelé půlhodinky vulgarit, hajlování a nechutností stačí získat sympatie. Snad tím, že si naprosto na nic nehrají, narozdíl právě od těch hovad z televize. Celým videem se jako bonus táhne zásadní otázka: Kde je Stránskej?(2.9.2017)

 • korbitch22
  odpad!

  Tak mě jako tvůrce zajímalo, co že je to ten nejlépe hodnocený amatérský "film" zde na ČSFD a hle, je to 13. let starý záznam v děsivé kvalitě ze svatby jednoho zajebanýho feťáka, oh jak neskonale božské.Tvůrčí a umělecká hodnota týhle náhravky je naprosto nulová a nedá se absloutně mluvit o nějakém filmu, vždyť je to proboha kamerový záznam party negramotných imbecilů, kteří se účastní svatby.Tohle tady opravdu nemá co dělat a je dosti ubohé, že to má 82% a v žebříčcích amatérského filmu je to na prvním místě.Smutné a dosti nefér ke všem tvůrcům, kteří se opravdu o něco snaží a všichni co to hodnotili 1* a víc, by si měli kurva uvědomit, že tohle nemá s filmem nic společného a jestli chtějí hodnotit obsah, či život Jiřího Káry, ať se "inteligentně" vyjádří na youtube, nebo panu Károvi na Hlaváku v Prahé koupí frťana metanolu, děkuji.0%, že je to tady je vyloženě trapný.(8.3.2013)

 • 6thSun
  **

  U oltáře to bylo nejvtipnější, robotický oddávající se nejdřív nasral, aby poté pronesl: "Z celého srdce vám přeji...". Jinak normální dobytčinec, kde hustota vzduchu neklesne pod tři promile, kdo z nás to nezažil? Jít v takovém stavu na svatbu, to už je slušnej vodvaz, bylo by ale hezký, kdyby to dotyční plánovali a před obřadem se vožrali NASCHVÁL ve stylu FUCK THE SYSTEM, jenže dle vizuálu je jasné, že byli naloženi v lihovém oparu nemlich. Dal bych o hvězdu víc, kdyby bylo aspoň chvílema něco pořádně slyšet a z obrazu nebolely oči.(31.10.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace