poster

Svatba Jiřího Káry (amatérský film)

Krátkometrážní

Česko, 2000, 26 min

Režie:

Alex Skribuckij

Komentáře uživatelů k amatérskému filmu (141)

 • HolyKeeper
  odpad!

  Jak je již známo, tak spousta snímků tady na ČSFD je hodnocena těžce mimo reálná měřítka hodna pro daný film. Svatba pana Káry na káry to dokazuje nejlíp jak může. Banda postarších alkoholiků ze sociálně slabších vrstev se rozhodla, že natočí naprosto amatérský záznam o svatbě jejich kamaráda. A koho to má vlastně zajímat? Nikoho! Člověk se občas pobaví nad demencí účinkujících, ale vůbec nerozumím, jak někdo může tuto snůšku ho*en ohodnotit hned několika hvězdama. Odpad který tady v databázi nemá co pohledávat.(9.4.2016)

 • Tosim
  *

  Takový "film" tady jako vážně je?? Tak neotesané, až se nabízí pochybnosti o autenticitě toho všeho.(15.9.2015)

 • Marigold
  *****

  Ulrich Seidl for real.(16.2.2014)

 • Gimli
  odpad!

  Domácí video ze svatby totálních životních ztroskotanců a jejich neméně tragických přátel, které ukazuje, kam až může člověka zavést alkohol, zahálka a zřejmě i jistá mentální retardace. Je to zjevení, které se stalo pro pár internetových nadšenců fenoménem. Ale hledat v tom nějakou hodnotu, ať už lidskou nebo dokonce filmařskou, je vyloženě hloupé.(15.9.2015)

 • movie
  *****

  "Ty jo, já si potřebuju zahajlovat ..."(15.10.2013)

 • Segrestor
  ****

  Skoro jako vystřižené z Pelcova A bude hůř. A sám si myslím, že může být hůř, že by totiž třeba tomu někdo věnoval celovečerní film pěkně ve 3D hávu. Ale tak snad už to horší nebude.(13.6.2012)

 • xxmartinxx
  ****

  Nevěsta je nepochopená růže v trní... Je to tak dojemné...(31.7.2015)

 • Radko
  odpad!

  Sympatie k ušmudľanému životnému štýlu - dlhočizným mastným vlasom, šuštiakovému oblečeniu, neustálemu vyplachovaniu málozubých úst pivom, večnej cigaretli a otravnému "ty vole" žvaneniu prekladanom jalovou rebéliou voči všetkým sú aj dnes značné, čo dokladá aj toto video a najmä jeho hodnotenie. Málokto sa do toho vrhne po hlave, ale vykašľanie sa na prácu a užívanie si s fľašou nejako zohnaného chľastu pripadá byť mnohým ako zaujímavá alternatíva k vládnucemu štýlu "Nemám na nič čas". Nehovoriac o verejnom pohoršení, ktoré sa dá vzbudiť vo všadeprítomných snoboch a malomeštiakoch. Napriek tomu hodnotový rozdiel medzi týmto a reality programom "Farmár hľadá ženu" nevidím. A je absolútne nedôležité, že jedno je nakrútená reálna svadba a druhé inscenovaná blbosť pre divákov komerčnej televízie.(7.3.2013)

 • Spiker01
  *****

  Dělej! Ty Magore!(21.7.2014)

 • AllShallFall
  *****

  No nevěřím vlastním očím, že jsem tuhle ultimátní blbinu našel na databázi:-D každopádně je to svatba jako řemen. A i když je to vlastně o hovně, tak smál jsem se až jsem se za břicho popadal:-D(28.7.2011)

 • WANDRWALL
  **

  Josef Kára se oženil. Tenhle dokument je toho důkazem. Kdybych byl puntičkář, tak bych zajel za Jiřím Károu a zkontroloval mu občanský průkaz. Důsledný ale nejsem a věřím tomu co je v dokumentu. Doufám, že Jiří Kára se nám svěří, tedy nám co je to zajímá, jaký má průběh i manželství. A nebude nic zatajovat. To už proto, abychom byli díky jeho zkušenosti obohacení!(10.9.2010)

 • boshke
  *****

  Jo, taky si svatbu bez hajlování a střízlivej nedokážu představit... 100%(15.8.2017)

 • InJo
  ****

  Ti lidé jsou k pláči, to video (takřka) k popukání. Pátou hvězdu nedávám asi jen kvůli mizerné technické kvalitě - obraz je velmi neostrý a hlavně je "protagonistům" málokdy dobře rozumět (takže nejeden dobrý hlod člověk bohužel snadno přeslechne).(18.2.2014)

 • Socraates
  *****

  Sice to na csfd vůbec nepatří, ostatně jako spousta věcí co se sem poslední dobou dostanou, ale tohle .... tohle prostě musim ohodnotit, když už to tu je. Reality show/dokument jak má bejt. TOHLE je svatba jako řemen! Kult! :-)(23.8.2012)

 • Bachy
  ***

  Brutál to je, ale ten sestřih s panem Špačkem mě možná bavil razantně víc. Asi si budu internet dávkovat. Občas se člověk prokliká do pekel.(10.5.2015)

 • Snorlax
  odpad!

  Proč bych měla setkání party pod vlivem omamných látek považovat za film?(6.3.2013)

 • MessiM
  ****

  Takovéhle příběhy vyvrhelů společnosti miluju, „ty magore“!(14.12.2016)

 • GigaPudding

  No to si děláte srandu, že tohle už je taky zařazený mezi regulérníma filmama a ještě ke všemu dokumentárníma. Asi se budu muset zasadit o přidávání videí s vtipnýma zvířátkama z youtube do databáze csfd, protože očividně se tam může dostat úplně všechno :).(14.3.2011)

 • mrkt
  *****

  UŽ TADY MÁŠ BEJT ČTYŘI MINUTY, TY MAGORE!!!!(26.5.2015)

 • špaček421
  *****

  To je prcárna vole. Jsou to sice všechno ožralé okurky a špinaví zkurvení kelti, ale narozdíl od všech těch kreténů prezentujících se ve všech stupidních reality show si během necelé půlhodinky vulgarit, hajlování a nechutností stačí získat sympatie. Snad tím, že si naprosto na nic nehrají, narozdíl právě od těch hovad z televize. Celým videem se jako bonus táhne zásadní otázka: Kde je Stránskej?(2.9.2017)

 • korbitch22
  odpad!

  Tak mě jako tvůrce zajímalo, co že je to ten nejlépe hodnocený amatérský "film" zde na ČSFD a hle, je to 13. let starý záznam v děsivé kvalitě ze svatby jednoho zajebanýho feťáka, oh jak neskonale božské.Tvůrčí a umělecká hodnota týhle náhravky je naprosto nulová a nedá se absloutně mluvit o nějakém filmu, vždyť je to proboha kamerový záznam party negramotných imbecilů, kteří se účastní svatby.Tohle tady opravdu nemá co dělat a je dosti ubohé, že to má 82% a v žebříčcích amatérského filmu je to na prvním místě.Smutné a dosti nefér ke všem tvůrcům, kteří se opravdu o něco snaží a všichni co to hodnotili 1* a víc, by si měli kurva uvědomit, že tohle nemá s filmem nic společného a jestli chtějí hodnotit obsah, či život Jiřího Káry, ať se "inteligentně" vyjádří na youtube, nebo panu Károvi na Hlaváku v Prahé koupí frťana metanolu, děkuji.0%, že je to tady je vyloženě trapný.(8.3.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace