Svatba Jiřího Káry (amatérský film)

Krátkometrážní

Česko, 2000, 26 min

Alex Skribuckij

To je prcárna vole. Jsou to sice všechno ožralé okurky a špinaví zkurvení kelti, ale narozdíl od všech těch kreténů prezentujících se ve všech stupidních reality show si během necelé půlhodinky vulgarit, hajlování a nechutností stačí získat sympatie. Snad tím, že si naprosto na nic nehrají, narozdíl právě od těch hovad z televize. Celým videem se jako bonus táhne zásadní otázka: Kde je Stránskej?(2.9.2017)

• JamesSi

Nehodnotitelné. Příšerný záznam z příšerné svatby nacistických feťáků. Video se náhle objevilo na internetu (buď nahráno pracovníkem vyvolávací agentury nebo zlodějem kopie z bytu svědka). Většina lidí na záznamu je již po smrti díky nejrůznějším okolnostem. Samotný Jiří Kára je však možná ještě naživu, bloudíc pošedlou Prahou.(25.8.2015)

• Attta

Tak tohle jsem viděl před pár lety a netušil jsem, že na to někdy narazím i tady na csfd. :D Jako veselka velice na úrovni, ale nějak nechápu smysl zdejšího hodnocení. Asi si taky potřebuju zahajlovat nebo co. :D :D PS: Ovšem nálepka "dokumentární film", uráží vynikající dokumenty jako STAR WARS apod., a to mě nějak smrdí. :D :D PPS: Fascinuje mě jak všichni tady nechápu co to tady dělá, ale stejně si neodpustí tohle nehodnotitelné "cosi" ohodnotit.... to je fakt čím dál větší groteska tady. :D(14.2.2014)

"Mrdám to, mám to v píči, vole!" ... "Děléj! Už jste tady měli bejt čtyři minuty, ty magore!" ... "Hele, já jsem ztratil prstýnek, jó, píčo?" ... "Můžeme si zahajlovat?" ... "Ty jseš zkurvenej Kelt." ... "Protože jseš čurák, vole, vydlážděnej." Takové a jiné hlášky solí Jiří Kára a jeho hvězdná SS divize při svatbě zachycené na jednom z nejšílenějších videí na YouTube. A nepotřebuje k tomu ani Tarantina, stačí pár laciných lahváčů ze sámošky a léta destrukce mozkových buněk fetováním. Na jednu stranu proklatě vtipné, na druhou nepříjemný pocit vyvolávající, když si člověk uvědomí, že o těchhle lidech psal své romány Émile Zola (včetně příznačných konců jednotlivých ožralů). Bizarního Káru ale prostě nejde nemilovat. (796.)(24.3.2013)

• HolyKeeper

Jak je již známo, tak spousta snímků tady na ČSFD je hodnocena těžce mimo reálná měřítka hodna pro daný film. Svatba pana Káry na káry to dokazuje nejlíp jak může. Banda postarších alkoholiků ze sociálně slabších vrstev se rozhodla, že natočí naprosto amatérský záznam o svatbě jejich kamaráda. A koho to má vlastně zajímat? Nikoho! Člověk se občas pobaví nad demencí účinkujících, ale vůbec nerozumím, jak někdo může tuto snůšku ho*en ohodnotit hned několika hvězdama. Odpad který tady v databázi nemá co pohledávat.(9.4.2016)

• - Nevěsta Blanka Kárová zemřela pět měsíců po svatbě, a to na následky zranění utrpěných při útoku neznámého pachatele. Z vraždy byl podezřelý i Jiří Kára, ale svědci mu dosvědčili, že v tu dobu čtyři dny v kuse pil a Blanku viděli zbitou ještě před jeho návratem domů. (JoranProvenzano)

• - Paní Ouřadová, svatebčanka s obráceně posazenou parukou, zemřela na následky zranění utrpěných při pádu, kdy si v opilosti rozbila hlavu. (JoranProvenzano)

• - Pan Ouřada, svatebčan močící před svatební síní, zemřel za zvláštních okolností, kdy po pití s přáteli usnul a už se nikdy neprobudil. Kameník Hans již také zemřel, bližší informace však nejsou známy. (JoranProvenzano)