poster

Hands of Stone

Akční / Drama / Životopisný / Sportovní

USA / Panama, 2016, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lacike
  ***

  Viac zivotopisny film ako boxersky, kedze boxerske zapasy su dost fadne natocene a film sa viac venuje sukromnemu zivotu Roberta Durana. Duran vo filme pôsobi ako nesympaticky tupec, ktoremu to nahodou dobre boxovalo. Jeho pribeh nepôsobi ani prilis zaujimavo. Pochadzal s chudobnych pomerov a postupne sa vypracoval hore. Tato cast je podana prilis pohodovo. Kriza, ktora pride v druhej tretine nie je nejak extra drsna. Proste mal v tej chvili vsetkeho po krk a tak to vzdal. Chvilu sa lutoval a znova sa dostal na vrchol. V realy mozno prezil drsnejsie veci, ale vo filme to pôsobi dost obycajne. Herecke obsadenie dopadlo dobre. Nesympatickeho Durana si zahral nesympaticky Ramirez, takze tentokrat som ho bol schopny akotak akceptovat. Ovela viac ma bavil pribeh jeho trenera v podani De Nira, ktory tu ma co hrat a predvadza, ze este nepatri do stareho zeleza. Az mi bolo trochu luto, ze nehra trenera nejakeho zaujimavejsieho boxera. Alebo este lepsie by bolo, keby bol film hlavne o nom. Za neho davam 2* a tretiu davam za nadhernu Ana de Armas, ktora sa znova predvedie hore bez, co som ocenil v pozore so vsetkymi mojimi údmi. Vzhladom na to, ze nemusim filmy o boxeroch, tak som sa bavil viac ako som cakal. 5/10.(11.12.2016)

 • SaNcHeZ_cz
  ***

  Naprosto tuctové boxerské drama bez většího nápadu. Hands of Stone mění jednoho z velikánu boxu v nezajímavého rozmazleného fracka, který vám bude po dobu dvou hodin v kině úplně volný. Po všech ohledech průměrný film, který se k velikánům žánru ani zdaleka nepřiblížil. A nezachránil to ani znuděný Robert DeNiro. [55%](8.11.2016)

 • verbal
  ***

  Nauč vypatlanou cigánskou poloopici boxovat a rázem je z ní agresivní vypatlaná cigánská poloopice. Je rozhodně velmi civilizované a kulturní přeplácet a uctívat negramotné jednomuňky jen proto, že párkrát v životě dobře trefí nějakého neméně vyrachtaného negra, způsobí mu otřes prázdného konce míchy a pohmoždění vakua a dostanou páseček mistra světa v kokotím fistingu, načež se na fotografii stejně inteligentního a vyspělého funouška podepíšou křížkem. Plýtvat ještě na takové zbytečné mentály výpravnými, dobře natočenými a skvěle zahranými filmy s De Nirem a dělat z nich pomalu vynálezce léku na rakovinu, to je přinejmenším morálně diskutabilní. Ale co chci po světě, kde bratr se sestrou vydělávají balík jen na tom, že nechávají ohyzdný a retardovaný potrat své zakázané lásky hrát Pokémongou a natáčejí to na kameru. A Mistrovství světa ve vytírání hajzlů, kopání kanálů nebo sběru železného šrotu v Medyznskvérgárdn asi taky jen tak nebude. Je však opět veliká lekrace, jak z toho ti kluci vybouchaní zase dělají klišovitými poučkami málem astrofyziku: "Box není o tom, co máš v rukách, ale o tom, co máš v hlavě, a samozřejmě o strategii." Velmi erudované, zvlášť, máte-li v hlavě nasráno a za život jste ohryzali leda tak leporelo čínského filosofa SumTze - Umění demence.(3.11.2016)

 • kaylin
  ***

  Je to boxerský film, tak budu trochu hodný, ale přece jen je to spíše průměrné, než jakékoli jiné. Roberto Durán je určitě zajímavou postavou, ale v tomhle podání vypadá jednoduše jako zlobivé dítě, které se napravilo, nebo spíš které mělo svoje problémy a vyřešilo si je. Robert De Niro fajn, ale jinak nikdo moc neexceluje.(4.11.2016)

 • Morholt
  ***

  Takové nic proti ničemu. Hands Of Stone je rutinní boxerské drama, které v sobě míchá osvědčené žánrové značky, aniž by přineslo něco nového. Na druhou stranu je potřeba ocenit, že je to zručně natočené a solidně zahrané, ačkoliv Durán je tu v Ramírezově podání docela dost na pěst. Koukat se na to dá, ale kdyby se ty finance vrazily do nějakého filmu pojednávajícím o nepokojích kolem Panamského průplavu, bylo by to asi lepší. 55%(9.3.2017)

 • - Roberto Durán a Sugar Ray Leonard patřili do tzv. "Skvělé čtyřky" spolu s Thomasem Hearnsem a Marvinem Haglerem. Všichni tito boxeři spolu v průběhu 80. let boxovali a zasloužili se o zvýšenou popularitu boxu i v menších váhových kategorii v éře po odchodu generace Muhammada Aliho. (dickens)

 • - Jedním z nejkontroverznějších momentů v historii boxu je odvetný zápas mezi Roberto Duránem a Sugar Ray Leonardem. V 8. kole se z ničeho nic otočil Roberto na ringového rozhodčí a pronesl památnou větu "No más" v překladu "už ne". Zápas (který vstoupil do historie jako "No más fight") byl tak ukončen technickým KO a Roberto ztratil svůj mistrovský pás organizace WBC ve welterové váze. Po zápase zdůvodňoval svůj naprosto překvapivý krok žaludečními problémy spojenými s rychlým nabráním hmotnosti. (dickens)

 • - Než byl do role trenéra Raye Arcela obsazen Robert De Niro, tvůrci byli původně rozhodnuti pro Al Pacina. (Dio_Padre)