Boku no Pico

Animovaný / Romantický / Drama / Pornografický
Japonsko, 2006, 3x34 min

Malý Pico je na prázdninách u dědečka a pomáhá mu v baru. Tady se seznámí s mladíkem, který se stane jeho přítelem a naučí ho spoustu věcí. Pico pak to, co se naučí, předává dál jednomu nebo více kamarádům najednou. (Zíza)

DJ_bart

jestliže stejně jako já nemáte žádnou zkušenost s anime a nevíte s čím začít, Boku no Pičo je skvělá volba 👍👌🤌 ()

Madsbender odpad!

Preboha, to je neuveriteľne perverzná záležitosť!!! Budem potichu sedieť v kúte a tváriť sa, že som to v živote nevidel... ()

Hromino

Dvě věci naplňují mou mysl vždy novým a rostoucím obdivem a úctou, čím častěji se jimi zabývá: hvězdné nebe nade mnou a množství potu, úsilí, tvůrčí kreativity a možná i krve tvůrci vložené do tohoto trojdílného pokladu japonských anime. Boku no Pico je vpravdě mistrovským dílem, jehož tvůrci mohou každý den zaslouženě pojídat zlaté plody své práce. Je to umění! Tento triptych obsahuje přesně odměřenou dávku humoru, velmi něžné a srdce laskající romantiky a oduševnělého krásna. Nesmím zapomenout zmínit i všeprostupující edukační rozměr, jenž dodává celému dílu ještě vyšší smysl. Ostatně, pokud se nepletu, tak by v rámci osvětové kampaně Slunce do škol měl být tento opus od příštího roku uveden celostátně na základních školách pro žáky 3. a 4. tříd. Ano, jeho estetický účinek na vás opravdu ještě dlouho zanechá své stopy. Co mi tedy vlastně brání dát tomu pět hvězd? –– Podívejte, teď ale vážně. Jednu hvězdu dávám jen za to, že jsem se na to díval na Silvestra v silně podnapilé společnosti, kde se tomu opravdu dalo jen smát a nebrat to vážně, leč obávám se, že kdybych se na to koukal střízliv, tak bych to jednak celé nedokoukal, jednak bych u toho trpěl, jednak byl dal odpad! a jednak bych začal být víc homofobní. Ale třeba ne, třeba bych to taky vzal s humorem. :) ()

Mi Nü-Chai

Ideální startovní anime pro něžné dívky katolického ražení. Pustíte-li na první schůzce své milé Boku no Pico, rozhodně neprohloupíte. ()

togaf

Brr, Pico vypadá jako desetiletý, Chico jako pětiletý a Coco - no comment. Nechápu, proč jsem se na to i přes veškerá varování dívala...nedělejte stejnou chybu. ()

kaposlav

Neviem či som to pochopil. O čo vlastne išlo? Kto to vlastne boli? Prišlo mi to ako reklama pre deti ako sa stať buznami. Ak si odmyslím predsudky, aj keď to nie je lahké, tak dám aspoň 2*....Ak to správne pomenujem, tak je to decké animované gayporno pre začiatočnikov, alebo pre gaypedofilov. Vrchol demokracie! ()

Fordzy odpad!

Kdyby se spojili Satoshi Kon a Hayao Miyazaki, tak by jistě vytvořili takovéhle srdceryvné a očizdůlků vydloubávající dílo plné chlapského přátelství... Nebo taky ne. ()

Deleatur

Plusy: Pro hentai typické až groteskně nereálné zpracování umožňuje se nad zjevně pedofilní téma povznést, byť určitě ne každému, ba ani většině ne. Nicméně, výbavu měl Piko už jako dospělý a výkonnost jako špičkový pornoherec. Vlastně ani ten by nedokázal, aby se jeho... ehm... dírka chvěla slastným očekáváním. Víc mě kupodivu zaujalo, že mladičký Piko se ke vztahu postavil dospěleji a odmítl, že by měl jen fyzickou rovinu i předstírat jiné pohlaví. Mínusy: Bohužel další dva díly Pikovu předčasnou dospělost popřely a byly vlastně jen o tom, jak se zkazil. Nepomohl ani pikantní fakt, že ještě mladší Čiko byl vlastně seme. Postava CoCo by se hodila do dnešní doby, ale v OVĚ vypadala jen jako další exces. Scéna dospělé sestry, která se z dovádění chlapců málem utopila ve vlastních šťávách, působila zase spíš jako návod, jak by měli diváci tento šotakon brát. Orgasmická hyperbola na závěr celé série už nebyla ani usměvná. Hodnocení: 38% (jen díky 1. dílu). ()

domirovec odpad!

pokud máte naprosto nulovou zkušenost s anime, tak si na Boku no Pičo dejte velký pozor, protože, ty Pičo, tohle není jen tak ledajaký obvyklý anime zážitek.. ()

Lettanea odpad!

Obľúbené anime všetkých trollov na internete. Ak sa vás niekto nabudúce spýta na nejaké anime, povedzte Boku no pico! Chudákovi potom zmrzne úsmev na tvári :) Najhoršie je že neznalec bude chvíľu považovať Pica za nejakú loli... a to už je potom gól :P Zíza si za popis zaslúži potlesk ;) ()