poster

Dobrý doktor

 • USA

  The Good Doctor

Drama / Thriller / Psychologický

USA, 2011, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TommyDiamond
  ****

  Slovo dobrý je zde jistě myšleno ironicky. Náš ,,dobrý'' doktor (Orlando Bloom), který má na hippokratovu přísahu velice odlišný názor než je všeobecně známo, by rád získal srdce své pacientky. Jeho, ale místo klasického dvoření, které není jeho silnou stránkou, nenapadne nic lepšího než rozehrát nečistou hru, která si vyžádá cenu nejvyšší..... Lékaři by měli především pomáhat. Špatné je, když se najde někdo, kdo místo zdravý a života upřednostňuje své zájmy. Drama, které asi nikoho nenechá chladným....(29.7.2013)

 • jafuska
  **

  Nezáživné o jednom doktoru, který kvůli svému egu a své neschopnosti jako doktor, který nedokáže přijmout kritiku, pokud bych se měla v reálném životě potkat s podobnými typy lékařů, okamžitě bych se objednala k někomu jinému, docela děsivá představa,když je doktor psychicky labilní a neumí sám sebe přijmout aby ještě léčil pacienty a herec Orlando Bloom, naprosto nemastný, nudný herec, jeho kvality herectví jsou strašně slabé, pro mě jako samotný film je ztráta času, a pochybuji, že bych chtěla ještě se někdy na něj podívat,(26.10.2013)

 • BOURQUE
  ***

  Pôsobivý „psychologický“ film o doktorovi, ktorý sa stal obeťou svojej lásky a vášne. Pád jednej „vyrovnanej“ osobnosti. Je až neskutočné, že ako sa dostanú na vrch všetky skryté vlastnosti jedinca. Aj tento film naznačuje známy fakt, že nášho „priateľa“ nikdy nemôžeme poznať dokonale. Po dlhšej dobe veľmi dobrý výkon od O. Bloom. PS.: R. Keough is a good patient! Osobné hodnotenie: 77% (***) (1.9.2013)

 • Caminzind
  ***

  Zajímavý film. Z Blooma se stal kupodivu sympaťák až s rolí psychopata, ačkoliv v ní není úplně přesvědčivý. Žánrově ale není snímek dost dobře vybalancovaný. To sice přidá na nepředvídatelnosti děje, ale zároveň z něj prosakuje opatrnost a snaha o preciznost, která hraničí až s nejistotou. Herecky ho drží nahoře Rob Morrow a hlavně dynamický Michael Peña. Ten zde odvádí pouze svůj standard, ale i díky tomu film nevyzní jako nějaká bakalářská historka z márnice.(25.8.2012)

 • ZkuKol
  ***

  Bloom se snaží prosadit jako herec, ale vybral si až příliš šedivé a a nepříliš pro diváka lákavé téma. Lance Daly taky nevypráví moc poutavě, zjevně spoléhá na herce, ale kde není co hrát, herec nic nezachrání. Celkově je hlavní problém, že film má děje tak na 30 minut a trvá třikrát déle. Každopádně Orlando to ustál, zápletka myšlenku měla, atmosféra fungovala, ale holt to strhující nebylo... 50%(30.1.2013)

 • - Filmovanie prebiehalo v kalifornských mestách Los Angeles, Santa Monica a Marina del Rey. (MikaelSVK)