Reklama

Reklama

Dobrý doktor

  • USA The Good Doctor
Trailer

Dr. Blake je první rok na praxi. Bojuje s osamělostí, trápí ho pochybnosti o sobě a ještě má spory s vrchní sestrou. Když se setká s krásnou pacientku, která je k němu neuvěřitelně laskavá, udělá Blake cokoli, aby zůstala v jeho péči... Orlando Bloom září jako Martin Blake, ambiciózní, ovšem velmi úzkostlivý mladý lékař, jenž se horlivě snaží zapůsobit na své nadřízené a kolegy: primáře Waylanse, sebevědomého internistu Dana a zdravotní sestru Theresu. Jenže okolnosti Martinovi nehrají do noty, navíc mladý lékař ze sebe nedokáže setřást nejistotu. Když je do nemocnice přijata osmnáctiletá Diane (Riley Keough) s infekcí ledvin, dodá Martinovi tolik sebevědomí, kolik jen může pobrat. Jenže když se její zdravotní stav začne zlepšovat, Martin se bojí, že ji ztratí, a tak začne manipulovat s její léčbou ve snaze udržet Diane nemocnou, hezky v jeho blízkosti... (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (28)

lucijelucije 

všechny recenze uživatele

Pan " půvabný" jak už podotkl verbal má přespříliš pramale "ambice"..Přesto svou léčbu vzal za své a způsobil "závažnou situaci..Možná ten zakomplexovaný doktor nezná meze, ale možná by měl rozpoznat nějaký ten kodex..Byl, nebyl, způsobil a neuvědomil...a zůstal stále v průniku,..zůstajíc v nedomyšlenu.. ()

Caminzind 

všechny recenze uživatele

Zajímavý film. Z Blooma se stal kupodivu sympaťák až s rolí psychopata, ačkoliv v ní není úplně přesvědčivý. Žánrově ale není snímek dost dobře vybalancovaný. To sice přidá na nepředvídatelnosti děje, ale zároveň z něj prosakuje opatrnost a snaha o preciznost, která hraničí až s nejistotou. Herecky ho drží nahoře Rob Morrow a hlavně dynamický Michael Peña. Ten zde odvádí pouze svůj standard, ale i díky tomu film nevyzní jako nějaká bakalářská historka z márnice. ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Pan Půvabný, profesionální to neherec, se zajisté vehemetně snažil vymanit ze škatulky odpudivé blondýny se špičatýma ušima, co s koženým výrazem šípuje skřety. Proto přilepil žvýkačkou na zrdcadlo svého homokadeřníka v Malibu fotku kapitána Spocka a suše pronesl: "Takhle!". No, dle mého profesionálního názoru to nebyla ta nejšťastnější volba, zvláště, pokud svým novým lukem nezískal roli v "Priscile, královně pouště 2", nýbrž v unylém, tisíckrát omletém rádoby napínači, co se navíc táhne jako hornický chrchel. Tak to by nešlo, fešáku! S touhle jedinečnou mimikou bys měl zkusit spíš nejbližší Poker tour a havraní černí obarvený kastrol ti odradí i ten zbytek nostalgických transexuálů, co ti na Assbookách dělali tak rozkokošný fanklubík! ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Časům, kdy jsem měla na žákovské knize nalepenou fotku Blooma z Pirátů naštěstí odzvonilo, ale v jeho herecký um věřím stále. V The Good Doctor dostal velkou šanci ukázat co v něm je, což se podařilo, jen ten film.. zkrátka neodsýpá tak rychle, jak by měl (a to je poměrně krátký) a dost pasáží působí nudně. Příběh je slabý. Navíc myslím, že některé doktory to opravdu nepotěší. Každopádně o žádný průser se nejedná, je to průměr. ()

ZkuKol 

všechny recenze uživatele

Bloom se snaží prosadit jako herec, ale vybral si až příliš šedivé a a nepříliš pro diváka lákavé téma. Lance Daly taky nevypráví moc poutavě, zjevně spoléhá na herce, ale kde není co hrát, herec nic nezachrání. Celkově je hlavní problém, že film má děje tak na 30 minut a trvá třikrát déle. Každopádně Orlando to ustál, zápletka myšlenku měla, atmosféra fungovala, ale holt to strhující nebylo... 50% ()

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • Filmovanie prebiehalo v kalifornských mestách Los Angeles, Santa Monica a Marina del Rey. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama