poster

Dobrý doktor

 • USA

  The Good Doctor

Drama / Thriller / Psychologický

USA, 2011, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kingjiri
  ***

  Instruktážní video pro začínající doktory, aneb proč si nenechat přirůst pacienty k srdci. Legolas tentokrát běhá bez dlouhejch, skoro bílejch, vlasů, ale za to v bílym plášti. Jeden den přijde sympatická pacientka, do který se zamiluje doslova k zbláznění. A tak se rozhodne, že její pobyt v nemocnici ještě trochu natáhne, aby měli víc chvilek jenom pro sebe. Pak se všechno zvrtne a mladej doktor se ze všech sil snaží ze všeho dostat. Průměrná filmařina s místy zajímavym příběhem, slušnejma hercema, hudbou a nečekanym koncem. Jako jednorázovka na volnej večer fim posloužil spolehlivě.(7.8.2012)

 • Caminzind
  ***

  Zajímavý film. Z Blooma se stal kupodivu sympaťák až s rolí psychopata, ačkoliv v ní není úplně přesvědčivý. Žánrově ale není snímek dost dobře vybalancovaný. To sice přidá na nepředvídatelnosti děje, ale zároveň z něj prosakuje opatrnost a snaha o preciznost, která hraničí až s nejistotou. Herecky ho drží nahoře Rob Morrow a hlavně dynamický Michael Peña. Ten zde odvádí pouze svůj standard, ale i díky tomu film nevyzní jako nějaká bakalářská historka z márnice.(25.8.2012)

 • lucijelucije
  **

  Pan " půvabný" jak už podotkl verbal má přespříliš pramale "ambice"..Přesto svou léčbu vzal za své a způsobil "závažnou situaci..Možná ten zakomplexovaný doktor nezná meze, ale možná by měl rozpoznat nějaký ten kodex..Byl, nebyl, způsobil a neuvědomil...a zůstal stále v průniku,..zůstajíc v nedomyšlenu..(1.9.2014)

 • ZkuKol
  ***

  Bloom se snaží prosadit jako herec, ale vybral si až příliš šedivé a a nepříliš pro diváka lákavé téma. Lance Daly taky nevypráví moc poutavě, zjevně spoléhá na herce, ale kde není co hrát, herec nic nezachrání. Celkově je hlavní problém, že film má děje tak na 30 minut a trvá třikrát déle. Každopádně Orlando to ustál, zápletka myšlenku měla, atmosféra fungovala, ale holt to strhující nebylo... 50%(30.1.2013)

 • hellstruck
  ***

  Časům, kdy jsem měla na žákovské knize nalepenou fotku Blooma z Pirátů naštěstí odzvonilo, ale v jeho herecký um věřím stále. V The Good Doctor dostal velkou šanci ukázat co v něm je, což se podařilo, jen ten film.. zkrátka neodsýpá tak rychle, jak by měl (a to je poměrně krátký) a dost pasáží působí nudně. Příběh je slabý. Navíc myslím, že některé doktory to opravdu nepotěší. Každopádně o žádný průser se nejedná, je to průměr.(6.1.2013)

 • - Filmovanie prebiehalo v kalifornských mestách Los Angeles, Santa Monica a Marina del Rey. (MikaelSVK)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace