Cesty domů

Rodinný / Drama
Česko, (2010–2015), 345 h 15 min (Minutáž: 51–67 min)

Alois Švehlík, Miroslav Etzler, Petra Horváthová, Milan Bahúl, Petr Konáš, Ladislav Hampl, Miluše Šplechtová, Jan Zadražil, Stanislav Havrda (více)

Série(4) / Epizody(359)

Nová moderní rodinná sága Televize PRIMA autorů Barbary Bulvové a Jana Coufala v režii Jiřího Adamce zavede diváky mezi dvě znepřátelené rodiny. Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti; příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď… (TV Prima)

DexMASTER094 odpad!

Babička se strýcem top ravidelně sledují, kdyby jste se otočili smerem k holé zdi a dali si klapky na uši tak uděláte lépe! Suma sumárum - nic, fuj, nic a nuda. Koš už se třese! ODPAD! ()

Wolftalon odpad!

Hrůza, opravdu. Když se kouknu na tohle, a pak na takovou Ulici, tak by si snad Ulice zasloužila 3 hvězdy a tohle tak akorát seslání do jámy pekelný. Je to vrchol, roztahaný dlouhý a nudný dialogy, moralizující kecy a naprosto ubohá hudba a herecký výkon a děda, co si hraje na neustále nějakýho spasitele, mě znechutil na plný čáře a ODPAD je málo, měli by jsem přidat něco hlubšího a procítěnějšího, protože k tomuhle by se to náramně hodilo. ()

R.I.S.A

Moje milá na to kouká a to mě docela sere :( Ale pak mi to vynahrazuje a to mě naopak baví :) :* Jinak ten seriál stojí jaksi za hovínko teď z toho uděali spíš kriminálku nebo co Záviš je tam sere no je to zamotaný jako kunda, bez drog bych na to nevydržel koukat :) ()

Kub21 odpad!

Další seriál,kde se v jednom dílu Mánička rozvede s Ruprechtem a dalších dvě stě dílů se to opakuje u jiných párů.Asi půl roku se na to nedíváte a zjistíte,že těch sto dílů co jste propásli,se nic tak zásadního nestalo.Akorát se Lojza zastřelil,protože Matylda má ráda Antonína. ()

TheNail odpad!

Aha, takže po prvních 30 sekundách, kde hrdinský přítel skočí do vltavy, aby zachránil přítelkyň šátek, mám jasno. :D ()

Tweetak odpad!

Nejhorší na tom je, že se mi zdá, že bych půlku z toho zahrál i já sám líp a vůbec nejneskutečnější je, kolik lidí se na podobné seriály dívá. ()

fandula

Na tenhle seriál se těším vždy,když ho mají na Primě dávat.Ne jen že hercům jejich role vřím ale vyváženost vztahů je stoprocentně lepší a důveryhodnější,než například v Ordinaci v růžové zahradě.I když tenhle seriál dostal málo hlasů jelikož se tam děje velké h***o,je tak útulný že alespoň 4* si u mě zaslouží. ()

Karja

Pohodový český seriál ze života. Co se obsahu týče dobré, stejně tak i v případě hereckého obsazení. Ústředním tématem je rivalství dvou rodin. Najdou se v tom určitě mladí i staří. ()

Abrinka odpad!

Dala jsem jeden díl a středověké mučení je proti tomu procházka růžových sadem. Ale u běžného českého publika je úspěch zaručen. ()

Meg348577 odpad!

V ukázce tohoto veledíla, kterou jsem nějakým nedopatřením shlédla, bylo asi toto: facka, autonehoda, záběr z věznice, splašený útěk před policií a několik výstřelů z pistole... a to byla jen několika-sekundová ukázka... :) opravdu velmi "ze života"! :)) ()

Fracek

Po shlédnutí asi deseti stažených amerických filmů, které přiznávám jsem proklikal nudou musím tomuto seriálu dát pět hvězdiček. Zvysoka kašlu na předsudky ohledně seriálů. Herci jsou zde výborní, troufám si říci, že strčí velkou část Holýhoúdu do kapsy. Ještě jsem se u toho ani jednou nenudil, klišé mi tu nevadí, protože to není film, ale seriál a je úžasné, že tady to i po padesátém dílů stále odsýpá narozdil od jiných zahraničních seriálů (třeba Misfits), které jsou vynikající, ale u třetí řady, což je asi 13 díl už začíná být invence vyčerpána a nuda se pomalu vkrádá na obrazovku. Kdo chce umění, ať si pustí filmy pro náročného diváka a necpe se mezi seriály pro všední den a relaxaci. Miroslav Etzler jako vyhořený polda jest vynikající, matka Lída alias Jitka Smutná aspiruje na Oskara za práci s obličejovou mimikou, Pavla Ptáčková - Vitázková alias Sharon Stoneová alias Batman nic moc, ale co už fčil, Jan Dolanský válí jako Brad Pitt, Alois Švehlík alias Lex Barker taky vynikající, Lucie Štěpánková o několik levelů výše než Sharon Stoneová, zdá se že Brad Pitt má zelený zákal. Vendy nosí čtivá trika, vila prostorná, policejní služebna pohodlná, vyšetřovatel Hlaváček k zulíbání. Třeba seriál s Lukášem Vaculíkem Proč bychom se netopili má hodnocení vyšší než Cesty domů a po prvním díle jsem už nechápal o čem že to vlastně je a měl jsem chuť pohladit Lukáše po hlavě, že v příštím díle už to snad bude lepší... trapárna obrovského stylu, tam tedy opravdu byly prázdné, nikam nepatřící dialogy, záběry na vodu a mužská těla bez jakékoliv invence či uměleckého nápadu. Ale abych si zachoval zdravý rozum, třeba podotknout, že někde kolem padesátého dílu Cest Domů jde logičnost dramatické stránky zcela do pr.ele. Policajt Honza dělá jednu chybu za druhou takovým způsobem, že by měl jít raději prodávat pizzu, je prostě jako polda naprosto neschopný, na co šáhne, jde do kytek. A to dokonce i v osobním životě. A když už se zdá, že začne být po ožrání normální, začne chrápat a to je něco, co se neodpouští ani na prosektuře. Jeho šéfka Míla Jírová už nestíhá ani o deset staršího milence docenta. Její starší milenec úplně zmagoří a vrátí se k rodině, odkud šťastně chodíval do lesíčka na čekanou. Vrátí se k manželce, která vypadá vedle jeho milenky nekompromisně nepouživatelná. To, že nepoznal, jaká je to piraňa ho pasuje na hlupáka nejhorší kategorie. Omluva veterinářce za promarněný šuk to taky zrovna nevylepšila... A co se děje na policejní stanici je absolutní tragedie a jestli je jen trochu z toho v běžné praxi pravdou, potěš nás sám Veliký Manitou. Nejraději bych se na to už dál raději nedíval, ale pořád je to lepší než většina amerických filmů a zvědavost mi nedá, jaká sociopatická zvhrhlost se tam ještě vyskytne. Scénaristu bych tedy vydatně zatahal za uši ať nás už netahá za nos a dělá si voly z někoho jiného. Seriál je fakt dobrý, má to neuvěřitelnou gradaci, ale ty díry ve scénáři jsou v některých dílech katastrofální!!! A nezaplní je ani vtipně vložená reklama na pomůcky denní potřeby ................................................... TAK a máme tady druhou řadu ...ehm, jde to do kytek, asi to bude těmi novými herci, co už nenavazují na první řadu, a začíná se to podobat kravinologii (Markétka Burešová je na špici nesledovatelnosti, naštěstí zatím hraje negativní postavu, tak je vše OK). Tak uvidíme, kam to půjde dál, aspoň se dozvíme, co je dál za kytkama - - - že by nějaké voňavé hnojivo? Sakra už to není ono!!! Takže měním na 3 hvězdy a za půl roku znovu dáme někam palec. ............tak trochu času nám uběhlo a ze seriálu se stala upovídaná telenovela, nekonečná nuda prázdných dialogů o rakovině, transplataci jater, homosexuálních kámoších a jak se zpívá:nikdo nic nikdy nemá míti zcela za definitifní .... tož jdu na ten odpad. P.S.: jak už je mi jedno, když u seriálu usnu a neptám se, o čem to aspoň teda bylo, tak je to vážně v prdeli. ................. tak a je tu trojka a ta je nesledovatelná, takže nemůžu ani hodnotit! ................................. tak nám uběhl nějaký čas a tak nějak se zase dá u toho ta chvilka vydržet - žádná sláva, ale jdu na tři hvězdy. () (méně) (více)

Ajfist odpad!

Tento seriál se dle TV prima prý velmi dobře chytil a má i slušnou sledovanost. Nevím kde tohle vzali, ale kohokoliv jsem se zeptal co na tuhle blbinu říká, tak že je to děsný výblitek. Mě osobně stačilo shlédnout jeden díl. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj