• bestlama

Hmmm, co jsme ještě neměli v televizi? Paralympiáda tam je, vaření z hoven taky ... jooooo, strčíme tam autoškolu! Budeme úspěšní! .... To tak, volové!(12.8.2012)

• KajusaK

Pro zasmání skvělé,polovina národa by nejspíš neuspěla :))(11.4.2013)

V testu jsem si vedla docela dobře. I když to není top art a bylo to místy trapné, úplný odpad to nebyl.(11.3.2011)

• Zeck

Když jsem dělal autoškolu a celých pět měsíců na to kašlal, pak se učil den před zkouškama, byl to větší záhul, než tato "autoškola národa". Otázky byly celkem primitivní, nebo zákeřné. To je otřesná kombinace, která má prvoplánově z někoho udělat skvělého, z druhého kokota. Špatná animace, v které mnohdy ani nebylo poznat a vidět co je ten zádrhel. Bosáka mám rád když komentuje fotbal, tohle mu vůbec nešlo a bylo na něm vidět, že ukousl víc, než dokáže sníst. Celkem nudný pořad, který ale hravě porazil IQ testy národa trvající tři a půl hodiny. 44% 28.08. 2010(28.8.2010)

• MikeCool

TV-pořad (Soutěž). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 20% (1*) |(19.10.2013)