Reklama

Reklama

Cherry Tree Lane

všechny plakáty

Obsahy(1)

Manželia sú počas pokojnej rodinnej večere vyrušení násilným útokom a následným terorizovaním trojicou gangstrov, ktorí sa prišli pomstiť ich synovi za udavačstvo. (sochoking)

Recenze (9)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Britský snímek „Cherry Tree Lane“ je takové celkem nezáživné home invasion, které může zaujmout především ty, kdo nemají s žánrem mnoho zkušeností, ale chtějí mu dát šanci, chtějí se mu věnovat. Jsem si jistý, že takové diváky film zaujme. Těm, co tenhle žánr mají rádi, také něco řekne, ale nemyslím si, že vyloženě naplní jejich potřebu po něčem skutečně zajímavém a hlavně drsném. ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Docela slušná "nakládačka" v podobě kratšího exploiteru typu "do našeho domu se dostali neznámí šmejdi". I na krátkou stopáž se toho ve filmu moc neděje a naprostá většina násilí není vidět. O to víc funguje divákova představivost, což dělá z filmu právě i tak dost napínavý zážitek ... Konec je hodně v pohodě. Každopádně v celosvětovém měřítku nic extra výjimečného ... ()

Reklama

bourec odpad!

všechny recenze uživatele

Kdybych mohl,tak se tady do tý klávesnice vybliju.Ale jako hodnocení se to asi nezaznamená.Williams má jednoznačně sestupnou kvalitu.Z Brightonu........,to nebylo vůbec blbý,Cottage už slabší,ale to,co vysral za píčovinu tady v tom hodinovym kousku,to se jen tak nevidí.Dva hnusný negři s nafouklejma pyskama a záchodovou mluvou,tak,jak to ty tvrdý bambusáci uměj,,a děj,to je sranda,ne?Akorát opravdu nachápu,že někdo vyždíme z týhle magořiny tři hvězdy.0%. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Ani dobré, ani zlé, ani neurazilo, ani nezaujalo. Nebolo to zase úplne blbé (aj keď negerské dialógy mi pílili uši), ale najväčšiu radosť mám z toho, že to nebolo uvrieskané, ukvičané, urevané. Aj záver sa mi celkom pozdával. Problém je len v tom, že nijakej veľkej brutality sa nedočkáme, a to mi vadilo - žiadny poriadny mord, a keď už k nejakému došlo, tak samozrejme mimo záber. Takže čistý a jasný priemer, ku ktorému nevidím dôvod sa v budúcnosti vracať (alebo si naňho ešte vôbec niekedy spomenúť). ()

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

Torture pod niggaz taktovkou a to v rytme eng / style - nič , čo by už nebolo videné ( Funny games ) , B&W Mi sedí , na 2hey strane - slušne odohrané , čiže po vynásobení Mi vychádza soft 3ka. Zase a ešte raz - to prešľapovanie na jednom mieste Ma krúti do bezvedomia. Na 3ey strane - žiadna filmová urážka. Keď to nakopem na hromádku - priemerný " Strangers in My house ". ( ale máme toho už napozerané tak - AKURÁT - takže zbytočné plytvanie energiou ). Nad vodou to však drží akurátna minutáž . ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama