poster

Cherry Tree Lane

Krimi / Thriller

Velká Británie, 2010, 77 min

Kamera:

Carlos Catalan

Producenti:

Ken Marshall

Střih:

Tom Hemmings

Kostýmy:

Marianne Agertoft
(další profese)
 • bourec
  odpad!

  Kdybych mohl,tak se tady do tý klávesnice vybliju.Ale jako hodnocení se to asi nezaznamená.Williams má jednoznačně sestupnou kvalitu.Z Brightonu........,to nebylo vůbec blbý,Cottage už slabší,ale to,co vysral za píčovinu tady v tom hodinovym kousku,to se jen tak nevidí.Dva hnusný negři s nafouklejma pyskama a záchodovou mluvou,tak,jak to ty tvrdý bambusáci uměj,,a děj,to je sranda,ne?Akorát opravdu nachápu,že někdo vyždíme z týhle magořiny tři hvězdy.0%.(10.11.2011)

 • Flipnic
  ***

  Docela slušná "nakládačka" v podobě kratšího exploiteru typu "do našeho domu se dostali neznámí šmejdi". I na krátkou stopáž se toho ve filmu moc neděje a naprostá většina násilí není vidět. O to víc funguje divákova představivost, což dělá z filmu právě i tak dost napínavý zážitek ... Konec je hodně v pohodě. Každopádně v celosvětovém měřítku nic extra výjimečného ...(10.10.2010)

 • ricci.s
  ***

  Ani dobré, ani zlé, ani neurazilo, ani nezaujalo. Nebolo to zase úplne blbé (aj keď negerské dialógy mi pílili uši), ale najväčšiu radosť mám z toho, že to nebolo uvrieskané, ukvičané, urevané. Aj záver sa mi celkom pozdával. Problém je len v tom, že nijakej veľkej brutality sa nedočkáme, a to mi vadilo - žiadny poriadny mord, a keď už k nejakému došlo, tak samozrejme mimo záber. Takže čistý a jasný priemer, ku ktorému nevidím dôvod sa v budúcnosti vracať (alebo si naňho ešte vôbec niekedy spomenúť).(23.8.2011)

 • Dellamorte
  ***

  Torture pod niggaz taktovkou a to v rytme eng / style - nič , čo by už nebolo videné ( Funny games ) , B&W Mi sedí , na 2hey strane - slušne odohrané , čiže po vynásobení Mi vychádza soft 3ka. Zase a ešte raz - to prešľapovanie na jednom mieste Ma krúti do bezvedomia. Na 3ey strane - žiadna filmová urážka. Keď to nakopem na hromádku - priemerný " Strangers in My house ". ( ale máme toho už napozerané tak - AKURÁT - takže zbytočné plytvanie energiou ). Nad vodou to však drží akurátna minutáž .(6.10.2010)

 • Machaut
  odpad!

  Naprostá ztráta času a nuda k ukousání... Ten scénář psal někdo totálně zhulený (prvních deset minut jsem nevěděl, o čem spolu ti manželé vůbec mluví, takže ty dialogy jsou úplně zbytečné). Jedná se o film, který se snaží naprosto trapně a bez jakéhokoliv nápadu napodobovat filmy, jako např. Poslední dům nalevo, Funny Games apod. Bohužel oproti jmenovaným filmům- toto je tak čajový čtvrťák.(28.8.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace