Cesta ven

Podfu©kár

Akční / Komedie / Thriller

USA, 2010, 93 min

• Lacike

Ukazkovy priklad, ze na kvalitnu cool gangsterku nestaci vymysliet prekombinovany scenar, obsadit par beckovych hercov a obslahnut vizuál od Guy Ritchieho pokial ten scenar nestoji za vela, hlavny hrdina je nielen mizerne napisany ale hlavne otrasne obsadeny, vedlajsie postavy nezaujimave a to ze ich hraju zname ksichty im nepomoze. A samotny vizual to uz tiez nezachrani. Pekne natocena sracka je stale sracka. 3/10.(22.7.2011)

• Marrdaa

Zoufalství jak režijní tak herecké. Ani půvabná Vanessa Marcil mi nepřidá na hodnocení. Nejhorší je ovšem to, že film to myslí sám se sebou vážně. Přirovnal bych to celé ke kvalitě maturitního videa ve stylu Guye Ritchieho..ale pořád lepší než granát nebo pumpičkou přes kulky (if you know, what i mean).(27.1.2013)

Rozpolcenost a podivná směska klišé je údajně vlivem spojení několika dílů internetového seriálu, ve kterém měl každý díl nějak kolem šesti minut. I přesto jakoby se jednalo o čirý televizní film. Je na něm vidět vliv a odkazy na mnohé starší celovečerní snímky s takovýmto tématem. Děj, grafika, střih a tempo. Známá šablona dějství znalé diváky moc neohromí, ale jako začátek pro novou diváckou generaci to není zase až tak špatné. Takže staří filmový matadoři nechť jdou dál. Tohle už bylo vidět opravdu mnohokrát.(26.6.2016)

• Acrobat

Za starú belú stojí tento žetón bez zmyslu otáčajúci rádoby gentlemanský podvodník. Ten by neoblafol ani Neymara a scenárista slabo napozeral Quentina s Guyom. Štúdiový film s nutnosťou zbytočných sexuálnych scén a akože gangstrov, ktorí sú ešte menej hroznejší ako titulky k Scorsesemu filmu. Vlastne naratívnosť filmu je fuč, herci išli len tak okolo a osudovosť na obrazovku načmáraných pravidiel je trápna a smiešna. Twisty sú nútené aby udržali pozornosť na tých mizerných hodinu a pol. Stačilo. Pravidlo č. I: Nenechajte Warena točiť filmy. (videné 24.1.2019, DajTo archív)(24.1.2019)

Musím říct, že podobné filmy většinou hodnotím málo hvězdičkama, ale tohle mi čirou náhodou nečekaně sedlo.(2.5.2016)