Komuna mé matky

Peace, Love, & Misunderstanding

Rodinné tajomstvá

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2011, 88 min

Když tenhle film vidím ,tak se mi najednou zachce taky cítit tu svobodu těla i myšenek...cítit tu nekonečnou lásku ,mír a spokojenost...myslím že Jane Fonda má pravdu ve všem co v tomhle filmu říká...války jsou nesmysné. I to souznění s přírodou a ta pozitivní energie všude kolem by ve mě okamžitě začali vzbuzovat pocit bezpčí. A možná je to tím ,že jsem přehnaně citlivá a okamžitě si připadám jako bych tam žila snimi ,ale v tomhle případě ani to kouření marihuany nevypadá tak zle ,když se zamyslíte ,že oni uznávají zdravý způsob života a mariánce se poddávají jen z toho důvodu ,že je to čistě přírodní produkt. Zajímalo by mě jestli takové místo existuje i ve skutečnosti ,a jestli ano ,tak si pokládám za cíl se tam jednou podívat..protože tyhle pocity není možné cítit kdekoli jinde. :))(30.11.2013)

Mozno pomalsi, ale pointa filmu sa mi velmi pacila. Na niektore filmy clovek asi musi byt naladeny a aj ked ti tato az klubova snimka myslienku nevrazi s prestnostou vystrelenej gulky medzi oci, tu myslienku si tam clovek vie najst. A pacilo sa mi to zobrazenie generacnych nazorov a problemov,ktore v tom veku riesili. Ono je to velka pravda, hah. Aj preto hodnotim ako hodnotim [70%](25.12.2013)

• Tsuki003

No, asi takhle. Nebylo to tak hrozné, že bych si hodinu a půl kousala nehty nudou, ale víc než jako průměr bych to neoznačila. Tenhle film, mám dojem, jakousi pointu původně měl, ale během sledování, ani po skončení filmu se ke mně nějak nedostavila. Nic hodnotného mi to nedalo. Možná pár nástřelů k zamyšlení, ale všechny se ztratily v nejasné mlze čehosi...(22.8.2015)

Lahodná nostalgická hipísácká labutí píseň. Srdcovka pro vyvolené. Ti ostatní, co nevědí kdo byl Hendrix a že tráva je zdravá, ať se na to nedívají. Jane Fonda jako sympatická hippie babička nemá chybu a mladá Olsonovic Eliška je příjemným hereckým překvapením, vezmeme-li v úvahu co předvádějí její sestry.(7.7.2014)

Méně hudební a více romanticko-dramatický film než Taking Woodstock. Docela bych si přála mít někdy takovou pohodovou babičku a zažít s ní alespoň polovinu toho dobrodružství, která zažila její vnoučata. Konec předpokládáte podobně jako určité klíčové zápletky v poklidně plynoucím příběhu. Přestože Elizabeth Olsen nezapře podobu svých "slavnějších" sester, tak herectvím jí obě dohromady nesahají ani po kotníky a mladý Chace Crawford vypadající jako mladší Ian Somerhalder - také skvěle odvedl svou práci. Pár příjemných songů a špetka toho moudra o peace and love na závěr a je to - dokonalý film na odreagování.(24.3.2013)