Donův syn

(neoficiální název)
  • USA Son of a Don
všechny plakáty

Krátkometrážní zábavný film režiséra Herberta Jamese Wintersterna nabízí osmnácti minutový průlet od dětství k dospívání, když nejste jen obyčejný kluk z předměstí, ale syn mocného mafiánského bosse, ve kterém se nakonec objeví i kus pravého táty, který pochopí, že synovi své řemeslo nepředá a nechá ho jít svou cestou. (Dzuff)

orkadimenza

"Close your books and open your legs!" "What's up? Bitches better be eighteen." Tak tenhle kraťas mě dostal. Od počátečních scén s holkama, skvělé hlášky v průběhu, vhodně vybrané songy (Blink 182, Black Eyed Peas), taková skvělá oldschool komedie, do které se krásně vžívá. Trochu mi to připomnělo Mafiánovi, tady ta vybraná vlna mafiánovství se střední školou opravdu sedí. Příjemné 18-minutové překvápko. ()

Kratoc

Vymazlený kraťas, který má všechno co dospělý film a díky své délce je všechno intenzivnější a autoři se mohli vyhnout zbytečným vycpávkám, které jsou tak často k vidění u dospělých filmů. ()

RedHot

Nezáživné, nudné, víceméně bez pointy. Je to ovšem krátkometrážní a pěkně to ubíhá, a tak to má 76 procent. Ach. ()

Dimo

Příjemný, lehký, dobře natočený a kraťas o synáčkovi jednoho Mafiána a jeho pobočníků, kterak ho dporovodí na VŠ koleje. Příběh je prostý, až žádný, stejně je ale tahle jednohubka lahodná. Slup, je po ní a zapomněli jsme. ()

zElina

hodně pěkné téma hozené do pár minut, které utečou neuvěřitelně rychle. Velmi vydařená hrstka humoru. ()

Bigwave

Jediná výtka, je délka. Moc pěkně natočené, že jsem litoval konce. Viděl bych to klidně i na celovečerák. ()

george82

Tohle byla naprostá paráda. Milující mafiánský otec na jedničku. A ta dvojka bodyguardu? Asi nemohla být geniálnější kombinace než hubený, starý a malý Ital a velký, silný černoch. Fakt mě to bavilo. :) ()

Marketa0603

Myslím, že tahle stopáž tomu seděla akorát, hodinu a půl dlouhý film by z toho jenom udělal průměrnou komedii. A i když tou hudbou je to občas přehnaně přecpané, je tak skvělá, že nemůžu jinak :) ()

Kubík

Kéžby to dopadlo jako s 9 od Tima Burtona, budu vyhlížet s nadejí, že to někdo nezkazí pokud se odhodla k tomu natocit z toho celovečerák ()

Jamall

Zajímavý filmek natočený pěkným videoklipovým stylem a k tomu pár hlášek a sexy kost. Co víc si od čtrnácti minut přát? ()

Moleek

Kraťasy patří poslední dobou k mému oblíbenému žánru a tohle je jednoznačně jeden z nejlepších. Kromě velmi stručného příběhu má i velmi kvalitní soundtrack (MGMT a Blink182 a ještě něco, co neznám) a to se v daném žánru příliš nevyskytuje. Na závěr potěšil jak otec, tak dialog s dívkou ()

endor_fina

Škoda, že je to tak kratičké, takovýchto filmů by mělo být dnes více. Hodnotím pozitivně - dobrý nápad na začátek a skvělé zpracování ve finále. ()