Show Jana Krause (TV pořad)

Talk show Jana Krausa

Talk-show

Česko, 2010, 48 min

Jan Kraus (mod.), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Alžbeta Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright, Klára Issová, Jakub Vágner, Anna K., Dana Batulková, Emanuel Ridi, Eleonóra Mojsejová, Anna Šišková, David Koller, Iva Pazderková, Květa Fialová, Václav Noid Bárta, Dorota Nvotová, Petra Černocká, Agáta Prachařová, David Novotný, Jitka Asterová, Adam Novák, Jan Hřebejk, Tomáš Kožíšek, Martin Dejdar, Jana Hlaváčová, Jitka Čvančarová, Luděk Munzar, Kateřina Macháčková, Daniel Landa, Mirjam Landa, Ivana Christová, Pavel Trávníček, Jan Kalousek, Klára Vytisková, Andrea Čunderlíková, Vladimíra Erbová, Marián Čurko, Richard Nedvěd, Jaroslav Slávik, Vlastimil Brůček, Jaroslav Rudiš, Braňo Mojsej, Ondřej Sokol, Tina, Petr Jarchovský, Chantal Poullain-Polívková, Jiří Menzel, Jan Nedvěd, Hana Vagnerová, Alice Nellis, Václav Neckář, Vlasta Chramostová, Tatiana Vilhelmová, Marek Vašut, Miroslav Žbirka, Vladimír Kratina, David Šír, Nina Divíšková, Albert Černý, Kamila Magálová, Vladivojna La Chia, Lukáš Pavlásek, Marián Gáborík, Lenka Filipová, Roman Šmucler, František Nedvěd, Vica Kerekes, Markéta Krajčovičová, Michaela Kudláčková, Leoš Mareš, Saša Rašilov nejml., Bolek Polívka, Michal Suchánek, Richard Genzer, Naďa Konvalinková, David Vondráček, Michal Kavalčík, Karel Schwarzenberg, Radim Špaček, Irena Obermannová, Domenico Martucci, Larry King, Miloš Forman, Jiří Ornest, Lucie Bílá, Zdeněk Pohlreich, Zuzana Stivínová, Roman Skamene, Kateřina Kaira Hrachovcová, Juraj Jakubisko, Martin Kraus, Michal David, Felix Slováček, Tomáš Klus, Simona Krainová, Jana Synková, Jan Musil, Gabriela Kratochvílová, Ondřej Pavelec, Xindl X, Regina Rázlová, Erik Meldík, Čeněk Stýblo, Jan Fischer, Viola Černodrinská, Sandra Černodrinská, Andrej Babiš, Pavel Liška, Karol Polák, Gabriela Marcinková, Bohuslav Sobotka, Jiří Petrášek, Hynek Čermák, Vladko Dobrovodský, Boris Hybner, Barbora Poláková, Celeste Buckingham, Dominika Mesarošová, Marie Pojkarová, Dara Rolins, Patrik "Rytmus" Vrbovský, Martin Veselovský, Sisa Sklovská, Simona Babčáková, Milan Kňažko, Jakub Kohák, Aňa Geislerová, Eva Josefíková, Martin Daňo, Radek Jaroš, Markéta Irglová, Jiří Maria Sieber, Petra Kvitová, Eva Urbaníková, Iveta Radičová, Jana Kirschner, Karel Janeček, Paris Wilton, Ondřej Havelka, Eva Samková, Petra Faltýnová, Ornella Štiková, Marie Doležalová, Ondřej Vetchý, Ladislav Smoček, Taťjana Medvecká, Jiří Havelka, Ľuboš Kostelný, Veronika Žilková, Jana Kolesárová, Dalibor Gondík, Otakar Brousek ml., Františka Čížková, Monika Absolonová, Ondřej Soukup, Petr Rychlý, Jan Čenský, Fero Fenič, Angel Wicky, Vincent Navrátil, Lucie Výborná, Kryštof Hádek, Matěj Hádek, Zdeněk Troška, Jana Stryková, Petr Jákl, Bohumil Klepl, Eva Holubová, Adéla Gondíková, Ewa Farna, Jiří Macháček, Josef Zíma, Laďa Kerndl, Olga Lounová, Michal Viewegh, Dano Dangl, Jožo Ráž, Jan Potměšil, Martin Donutil, Diana Kobzanová, Hana Zagorová, Jitka Sedláčková, Jan Přeučil, Ondřej Gregor Brzobohatý, Jiří Mádl, Pavel Nový, Petra Polnišová, Anna Polívková, Halina Pawlowská, Iva Kubelková, Jan Komínek, Václav Kopta, Natálie Kocábová, Gabriela Gunčíková, Vendula Pizingerová, Jiří Šlégr, Táňa Pauhofová, Petr Jablonský, Tomáš Hanák, Vojtěch Dyk, Jana Boušková, Luděk Sobota, Yvetta Simonová, Lešek Semelka, Jakub Prachař, Vanda Hybnerová, František Straka, Anna Polcarová, Jitka Nováčková, Tomáš Berdych, Věra Špinarová, Petra Janů, Ladislav Hruška, Michel Fleischmann, Jan Neckář, Václav Vorlíček, Andrea Kerestešová, Eva "Evelyn" Kramerová, Alena Antalová, Tony Ackerman, Imran Musa Zangi, Ha Thanh Špetlíková, Marta Töpferová, Dagmar Pecková, Kateřina Baďurová, Jitka Hosprová, Imrich Bugár, Andrej Kiska, Dana Morávková, Libor Pešek, Jakub Pok, Luba Skořepová, Vavřinec Hradilek, Meda Mládková, Tomáš Třeštík, Silvie Dymáková, Patrik Děrgel, Lucie Polišenská, Ivana Uhlířová, Marek Daniel, Lenka Krobotová, Berenika Kohoutová, Marika Šoposká, Dominik Hašek, Tereza Černochová, Miroslav Hanuš, Milan Šteindler, Tomáš Vorel st., Přemysl Rabas, Lukáš Krpálek, Kristýna Leichtová, Kamil Střihavka, Rajko Doleček, Hana Holišová, Lenny, Marek Příkazský, Iva Janžurová, Iva Pekárková, Adam Ondra, Jan Cina, Josef Vojtek, Milan Špalek, Radek Hurčík, Tomáš Krulich, Zdeněk Piškula, Dagmar Patrasová, Petra Hřebíčková, David Gránský, Petra Nesvačilová, Robert Jašków, Blanka Matragi, Patrik Hartl, Roman Štabrňák, Klaudius Kryšpín, Jiří Hrubeš, Ladislav Zibura, Dominika Myslivcová, Anna Fialová, Kristýna Frejová, Zdeněk Chlopčík, Roman Zach, Adam Mišík, Emília Vášáryová, Martin Zounar, Sergej Polunin, Marek Zelinka, Lucie Brychtová, Anna Schmidtmajerová, Petr Štěpánek, Jan Pirk, Michal Malátný, Emma Smetana, Adam Plachetka, Petr Zuska, Anna Julie Slováčková, Josef Trojan, Tomáš Maštalír, Jana Plodková, Martin Finger, Šimon Caban, Markéta Hrubešová, Milan Peroutka ml., Ben Cristovao, Linda Rybová, Stanislav Hložek, Lucie Bártová-Zedníčková, Andrej Hryc, Markéta Konvičková, Rostislav Novák ml., Martina Pártlová, Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva, Marek Ztracený, Radek Štěpánek, Tomáš Poláček, Ema Švábenská, Kateřina Kristelová, Sima Martausová, Marta Kubišová, Ondřej Ruml, Helena Zeťová, Petr Vančura, Ondřej Hejma, Miluše Bittnerová, Marta Jandová, Taťána Kuchařová, Kovy, Jiří Drahoš, Nikola Čechová, Josef Mareš, Petr Vaněk, Michaela Badinková, Ester Ledecká, Monika Bagárová, Leoš Stránský, Gene Deitch, Tomáš Břínek, Karel Dobrý, Bára Basiková, Marek Adamczyk, Gabriela Koukalová, Mikolas Josef, Josef Koutecký, Adéla Elbel, Jan Révai, Lukáš Hejlík, Zlata Adamovská, Tomáš Matonoha, Nela Boudová, Aleš Háma, Michal Hrůza, Petr Kolečko, Adela Vinczeová, Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Gabriela Jiráčková, David Svoboda, Halina Šimková, Santo Pagana, Jitka Pagana
  • Karlos80

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíte pane Krausi, ale za jistě vyšší honorář proč ne že, ale zase stále lepší než kdejaká šulinářská nebo realityšou které jsou momentálně v kurzu. Opět s Janem Krausem ml. a jeho skupinou. Od předchozího pořadu na ČT 1 " Uvolněte se prosím", si však moderátor sám hosty už nevybírá, toť jedna ze změn. Suma-sumárum, nebylo se až zas tak čemu smát, a bez reklamy to bohužel na komerci nejde, po první reklamě jsem to přepnul, a už se k tomu nevrátil, a pochybuji že se ještě někdy vrátím. Kraus je totiž stále více arogantnější, otravný a neuvěřitelně vlezlý, méně Krausů v Česku a více čerstvého vzduchu.(4.9.2010)

Nejlepší Talk Show na našich obrazovkách, kde Jan Kraus pokračuje ve svém zavedeném formátu z Uvolněte se prosím. Kam se hrabou ostatní pořady jako Na plovárně se "slizkým Ebenem" a Všechnopárty "s ohraným Šípem". Typický český humor Jana Krause je mi více než blízký. Nejlepší jsou hosté se zvířaty, a také vše co se týká jídla, obzvláště potom když Honza začne něco kuchtit. Tak to dostávám záchvaty smíchu. Doufám že Jan Kraus na našich obrazovkách bude ještě hodně dlouho.(20.10.2012)

• Pluhy

Dříve jsem Krausovo pořad na ČT hltal a jsem nesmírně rád, že po transformaci na Show Jana Krause neztratil pořad nic ze svého formátu. Jan Kraus je mistr konverzace a dokázal vytvořit tento skvělý koncept pořadu u nás. Občas na Krausovi vidím až příliš předpřipravené dialogy, častější improvizací by si mě lépe získal. Jinak je pořad naprosto výtečný a je hezký, že se i v ČR můžeme pochlubit kvalitní talk show.(6.2.2012)

Jan Kraus ani po letech a několika stěhování z jedné televize do druhé neztratil nic ze svého jedovatého humoru a jízlivost. Mám rád jeho dobírání jednotlivých hostů – některým dal pěknou „nakládačku“, k jiným byl až překvapivě hodný. Ve většině případů se vždy těším hlavně na hosta číslo 3, páč tam většinou nakráčí nějaký ten exot. Jen škoda, že ne všechny díly jsou vyvážené – to se ale odvíjí od toho, koho si tam zrovna pozve…(23.11.2018)

Nejsem příznivce hodnocení série na základě jedné epizody, zdejší hodnocení je tedy spíše povzdech nad klesající úrovní Krausovy show, kdy mu již v posledních dílech Uvolněte se jaksi docházel dech .... což však při délce, se kterou se pořad objevuje není nikterak překvapující ... akorát nemám dojem, že komerčnější televize je ten správný impuls pro oživení ...(7.9.2010)

• - Osmdesátá osmá a osmdesátá devátá epizoda pořadu byly 29. září roku 2012 natočeny v Bohemian National Hall (České národní budově) v New Yorku. Odvysílány byly v opačném pořadí, přičemž hosty byli (dle odvysílání) Jan Linhart, Pavlína Pořízková, Petr Sís a s písní Ivan Král; Marián Gáborík, Markéta Irglová, Bohdan Pomahač. (JoranProvenzano)

• - Jan Kraus vždy před televizní premiérou zveřejňuje jako příznivce moderních vymožeností a techniky na facebooku fotky s hosty a někdy přidá i zajímavý komentář. (DeeH)

• - Na začátku každé epizody pořadu se Jan Kraus ptá, zda je přítomen divák pan Odvárka. Ten se totiž účastnil každého natáčení. Chyběl pouze v Bohemian National Hall (České národní budově) v New Yorku, kde ho z jeho pověření "zastoupil" Miloš Forman, Londýně, Milánu a Tatrách. (JoranProvenzano)