Show Jana Krause (TV pořad)

Talk show Jana Krausa

Talk-show

Česko, 2010, 48 min

Účinkují:

Jan Kraus (mod.), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Alžbeta Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright, Klára Issová, Jakub Vágner, Anna K., Dana Batulková, Emanuele Ridi, Eleonóra Mojsejová, Anna Šišková, David Koller, Iva Pazderková, Květa Fialová, Václav Noid Bárta, Dorota Nvotová, Petra Černocká, Agáta Prachařová, David Novotný, Jitka Asterová, Adam Novák, Jan Hřebejk, Tomáš Kožíšek, Martin Dejdar, Jana Hlaváčová, Jitka Čvančarová, Luděk Munzar, Kateřina Macháčková, Daniel Landa, Mirjam Landa, Ivana Christová, Pavel Trávníček, Jan Kalousek, Klára Vytisková, Andrea Čunderlíková, Vladimíra Erbová, Marián Čurko, Richard Nedvěd, Jaroslav Slávik, Vlastimil Brůček, Jaroslav Rudiš, Braňo Mojsej, Ondřej Sokol, Tina, Petr Jarchovský, Chantal Poullain-Polívková, Jiří Menzel, Jan Nedvěd, Hana Vagnerová, Alice Nellis, Václav Neckář, Vlasta Chramostová, Tatiana Vilhelmová, Marek Vašut, Miroslav Žbirka, Vladimír Kratina, David Šír, Nina Divíšková, Albert Černý, Kamila Magálová, Vladivojna La Chia, Lukáš Pavlásek, Marián Gáborík, Lenka Filipová, Roman Šmucler, František Nedvěd, Vica Kerekes, Markéta Krajčovičová, Michaela Kudláčková, Leoš Mareš, Saša Rašilov nejml., Bolek Polívka, Michal Suchánek, Richard Genzer, Naďa Konvalinková, David Vondráček, Michal Kavalčík, Karel Schwarzenberg, Radim Špaček, Irena Obermannová, Domenico Martucci, Larry King, Miloš Forman, Jiří Ornest, Lucie Bílá, Zdeněk Pohlreich, Zuzana Stivínová, Roman Skamene, Kateřina Kaira Hrachovcová, Juraj Jakubisko, Martin Kraus, Michal David, Felix Slováček, Tomáš Klus, Simona Krainová, Jana Synková, Jan Musil, Gabriela Kratochvílová, Ondřej Pavelec, Xindl X, Regina Rázlová, Erik Meldík, Čeněk Stýblo, Jan Fischer, Viola Černodrinská, Sandra Černodrinská, Andrej Babiš, Pavel Liška, Karol Polák, Gabriela Marcinková, Bohuslav Sobotka, Jiří Petrášek, Hynek Čermák, Vladko Dobrovodský, Boris Hybner, Barbora Poláková, Celeste Buckingham, Dominika Mesarošová, Marie Pojkarová, Dara Rolins, Patrik "Rytmus" Vrbovský, Martin Veselovský, Sisa Sklovská, Simona Babčáková, Milan Kňažko, Jakub Kohák, Aňa Geislerová, Eva Josefíková, Martin Daňo, Radek Jaroš, Markéta Irglová, Jiří Maria Sieber, Petra Kvitová, Eva Urbaníková, Iveta Radičová, Jana Kirschner, Karel Janeček, Paris Wilton, Ondřej Havelka, Eva Samková, Petra Faltýnová, Ornella Štiková, Marie Doležalová, Ondřej Vetchý, Ladislav Smoček, Taťjana Medvecká, Jiří Havelka, Ľuboš Kostelný, Veronika Žilková, Jana Kolesárová, Dalibor Gondík, Otakar Brousek ml., Františka Čížková, Monika Absolonová, Ondřej Soukup, Petr Rychlý, Jan Čenský, Fero Fenič, Angel Wicky, Vincent Navrátil, Lucie Výborná, Kryštof Hádek, Matěj Hádek, Zdeněk Troška, Jana Stryková, Petr Jákl, Bohumil Klepl, Eva Holubová, Adéla Gondíková, Ewa Farna, Jiří Macháček, Josef Zíma, Laďa Kerndl, Olga Lounová, Michal Viewegh, Dano Dangl, Jožo Ráž, Jan Potměšil, Martin Donutil, Diana Kobzanová, Hana Zagorová, Jitka Sedláčková, Jan Přeučil, Ondřej Gregor Brzobohatý, Jiří Mádl, Pavel Nový, Petra Polnišová, Anna Polívková, Halina Pawlowská, Iva Kubelková, Jan Komínek, Václav Kopta, Natálie Kocábová, Gabriela Gunčíková, Vendula Pizingerová, Jiří Šlégr, Táňa Pauhofová, Petr Jablonský, Tomáš Hanák, Vojtěch Dyk, Jana Boušková, Luděk Sobota, Yvetta Simonová, Lešek Semelka, Jakub Prachař, Vanda Hybnerová, František Straka, Anna Polcarová, Jitka Nováčková, Tomáš Berdych, Věra Špinarová, Petra Janů, Ladislav Hruška, Michel Fleischmann, Jan Neckář, Václav Vorlíček, Andrea Kerestešová, Evelyn Kramerová, Alena Antalová, Tony Ackerman, Imran Musa Zangi, Ha Thanh Špetlíková, Marta Töpferová, Dagmar Pecková, Kateřina Baďurová, Jitka Hosprová, Imrich Bugár, Andrej Kiska, Dana Morávková, Libor Pešek, Jakub Pok, Luba Skořepová, Vavřinec Hradilek, Meda Mládková, Tomáš Třeštík, Silvie Dymáková, Patrik Děrgel, Lucie Polišenská, Ivana Uhlířová, Marek Daniel, Lenka Krobotová, Berenika Kohoutová, Marika Šoposká, Dominik Hašek, Tereza Černochová, Miroslav Hanuš, Milan Šteindler, Tomáš Vorel st., Přemysl Rabas, Lukáš Krpálek, Kristýna Leichtová, Kamil Střihavka, Rajko Doleček, Hana Holišová, Lenny, Marek Příkazský, Iva Janžurová, Iva Pekárková, Adam Ondra, Jan Cina, Josef Vojtek, Milan Špalek, Radek Hurčík, Tomáš Krulich, Zdeněk Piškula, Dagmar Patrasová, Petra Hřebíčková, David Gránský, Petra Nesvačilová, Robert Jašków, Blanka Matragi, Patrik Hartl, Roman Štabrňák, Klaudius Kryšpín, Jiří Hrubeš, Ladislav Zibura, Dominika Myslivcová, Anna Fialová, Kristýna Frejová, Zdeněk Chlopčík, Roman Zach, Adam Mišík, Emília Vášáryová, Martin Zounar, Sergej Polunin, Marek Zelinka, Lucie Brychtová, Anna Schmidtmajerová, Petr Štěpánek, Jan Pirk, Michal Malátný, Emma Smetana, Adam Plachetka, Petr Zuska, Anna Julie Slováčková, Josef Trojan, Tomáš Maštalír, Jana Plodková, Martin Finger, Šimon Caban, Markéta Hrubešová, Milan Peroutka ml., Ben Cristovao, Linda Rybová, Stanislav Hložek, Lucie Bártová-Zedníčková, Andrej Hryc, Markéta Konvičková, Rostislav Novák ml., Martina Pártlová, Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva, Marek Ztracený, Radek Štěpánek, Tomáš Poláček, Ema Švábenská, Kateřina Kristelová, Sima Martausová, Marta Kubišová, Ondřej Ruml, Helena Zeťová, Petr Vančura, Ondřej Hejma, Miluše Bittnerová, Marta Jandová, Taťána Kuchařová, Kovy, Jiří Drahoš, Nikola Čechová, Josef Mareš, Petr Vaněk, Michaela Badinková, Ester Ledecká, Monika Bagárová, Leoš Stránský, Gene Deitch, Tomáš Břínek, Karel Dobrý, Bára Basiková, Marek Adamczyk, Gabriela Koukalová, Mikolas Josef, Josef Koutecký, Adéla Elbel, Jan Révai, Lukáš Hejlík, Zlata Adamovská, Tomáš Matonoha, Nela Boudová, Aleš Háma, Michal Hrůza, Petr Kolečko, Adela Vinczeová, Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský, Martin Kocián, Václav Jelínek, Aleš Lehký, David Škach, Gabriela Jiráčková, David Svoboda, Halina Šimková, Santo Pagana, Jitka Pagana, Josef Špaček, Giuseppe Maiello, Vojtěch Babišta, Josef Dvořák, Václav Postránecký, Jan Rosák, Ivan Bartoš, Přemek Forejt, Radek Kašpárek, Zdeněk Godla, Pavel Zedníček, Tomáš Řepka, Filip Rajmont, Václav Bláha, David Balda, Petr Fejk, Naomi Adači, Filip Kaňkovský, Nikola Márová, Anna Kadeřávková, Alexandra Borbély, Pavol Habera, Simon Mawer, Petr Čech, Erika Stárková, Tomáš Kraus, David Ondříček, Kateřina Brožová, Jan František Uher, Igor Orozovič, Jiří Tlustý, Eliška Křenková, Berenika Suchánková, Richard Krajčo, Vojtěch Kotek, Veronika Freimanová, Jenovéfa Boková, Matěj Rychlý, Ivan Lupták, Zuzana Hejnová, Nikol Švantnerová, Gabriela Franková, Jan Burian, Tereza Marečková, Michal Isteník, Tereza Srbová, Anna Čtvrtníčková, Ondřej Pivec

Jak z člověka známého nebo neznámého nebo je v něčem dobrý udělat totálního debila před celým národem, ne vždy se to povede, někdy, když ty lidi nemají v hlavě úplně nasráno to dokáží otočit a pak mě to dost baví, protože pak pan Kraus musí pořádně argumentovat, aby i on nebil za debila. Ze začátku výborné, teď už to dost klopýtá i té zábavné složky ubylo, což mi celkem vadí.(3.4.2014)

• Gavin87

Dívat se 48 minut na subjekt JK trpící napoleonským komplexem je pro mě dost silná káva. Subjekt JK si svůj komplex v podstatě kompenzuje dvěma způsoby. Vyvýšeným místem z něhož shlíží k hostům na gauči ( subjekt JK si tak vytvoří pocit vyšší postavy) a právem vésti monolog s celou sadou rádoby vtipných poznámek a slovních zásahů vůči svým hostům, kteří mají právo nahrávat subjektu JK na smeč a přihlouple se usmívat (subjektu JK to dodává pocit větší sebehodnoty).(22.2.2011)

Sám Jan Kraus je sice mnohdy velmi nepříjemný, ostrý a velmi snadno dokáže slabší (pro něj) povahu odpálkovat, ale přes to jeho pořád mám docela ráda...Je to příjemné zakončení dne a někteří jeho hosté mě opravdu baví. Někdy se Krausovi ani nedivím, že je takový jaký je, ale mohl by alespoň trochu ubrat.(25.7.2012)

Ne vždy se u nějakého hosta pobavím, ne pokaždé se mi líbí, jak s některým z nich „hostitel“ nakládá a s nemálo jeho názory a vyřčenými větami více či méně nesouhlasím, nebo se mi přímo příčí. Nic z toho ovšem nemění fakt, že Show Jana Krause je můj nejoblíbenější TV pořad, jenž jako jediný po tak dlouho dobu pravidelně sleduju (i když až zpětně z jeho stejnojmenného webu, který toho také nabízí podstatně víc než klasické TV vysílání-až je mi někdy televizního publika líto, o co všechno přichází), nevynechávám žádný díl či hosta, v drtivé většině případů se u dívání uvolním (navzdory tomu, že už to nemá ve svém názvu) a dost často opravdu hodně (někdy dokonce maximálně) pobavím. S výběrem hostů, ač ho moderátor (zřejmě) nemá ve své moci, bývávám spokojený, ať už kvůli aktuálním tématům, se kterými přicházejí nebo čistě proto, že to jsou často velmi zajímaví lidé (díky širokému spektru si může vybrat opravdu každý divák). Jana Krause, jakožto šovinistické držky, která dokáže na zpovídaného patřičně nepříjemně přitlačit a hned na to si ze sebe udělat srandu a sama se shodit, si pro jeho osobu, schopnosti a humor moc vážím. Jistě ani zdaleka ne čistých, ale v mých očích zasloužených 5*.(10.6.2014)

Čo dodať. Zmenil sa názov. Pribudla reklama. Inak sa bojím len jedného. Český a slovenský rybník nie je nekonečný. Takže s každým ďalším dielom je potenciálnych hosťov menej a menej. Neviem ako Vy, ale ja mám najradšej tých obyčajných hostí. Zberatelia, rekordmani v nejakej neužitočnej disciplíne, amatérsky vynálezcovia. To je cesta, ktorou by sa mohla táto show uberať. Veď u nás je pošukov a domácich kutilov viac než dosť. Bohužiaľ časom ubudlo humoru a rýpania do hostí. Naopak pribudlo moralizovania, politických kecov a opakovania hlášok.(17.10.2010)

• - Část čtyřicáté deváté epizody pořadu byla natočena v prostorách fotbalového stadiónu Stamford Bridge klubu Chelsea Football Club v Londýně, přičemž hostem byl Petr Čech. (JoranProvenzano)

• - Část čtyřicáté šesté epizody pořadu byla 22. září roku 2011 natočena v Bratislavě, přičemž hostem byl Larry King, který tam byl na pozvání televisní sanice TA3. (JoranProvenzano)

• - Osmdesátá osmá a osmdesátá devátá epizoda pořadu byly 29. září roku 2012 natočeny v Bohemian National Hall (České národní budově) v New Yorku. Odvysílány byly v opačném pořadí, přičemž hosty byli (dle odvysílání) Jan Linhart, Pavlína Pořízková, Petr Sís a s písní Ivan Král; Marián Gáborík, Markéta Irglová, Bohdan Pomahač. (JoranProvenzano)