Show Jana Krause (TV pořad)

Talk show Jana Krausa

Talk-show

Česko, 2010, 48 min

Jan Kraus, Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Alžbeta Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright, Klára Issová, Jakub Vágner, Anna K., Dana Batulková, Emanuel Ridi, Eleonóra Mojsejová, Anna Šišková, David Koller, Iva Pazderková, Květa Fialová, Václav Noid Bárta, Dorota Nvotová, Petra Černocká, Agáta Prachařová, David Novotný, Jitka Asterová, Adam Novák, Jan Hřebejk, Tomáš Kožíšek, Martin Dejdar, Jana Hlaváčová, Jitka Čvančarová, Luděk Munzar, Kateřina Macháčková, Daniel Landa, Mirjam Landa, Ivana Christová, Pavel Trávníček, Jan Kalousek, Klára Vytisková, Andrea Čunderlíková, Vladimíra Erbová, Marián Čurko, Richard Nedvěd, Jaroslav Slávik, Vlastimil Brůček, Jaroslav Rudiš, Braňo Mojsej, Ondřej Sokol, Tina, Petr Jarchovský, Chantal Poullain-Polívková, Jiří Menzel, Jan Nedvěd, Hana Vagnerová, Alice Nellis, Václav Neckář, Vlasta Chramostová, Tatiana Vilhelmová, Marek Vašut, Miroslav Žbirka, Vladimír Kratina, David Šír, Nina Divíšková, Albert Černý, Kamila Magálová, Vladivojna La Chia, Lukáš Pavlásek, Marián Gáborík, Lenka Filipová, Roman Šmucler, František Nedvěd, Vica Kerekes, Markéta Krajčovičová, Michaela Kudláčková, Leoš Mareš, Saša Rašilov nejml., Bolek Polívka, Michal Suchánek, Richard Genzer, Naďa Konvalinková, David Vondráček, Michal Kavalčík, Karel Schwarzenberg, Radim Špaček, Irena Obermannová, Domenico Martucci, Larry King, Miloš Forman, Jiří Ornest, Lucie Bílá, Zdeněk Pohlreich, Zuzana Stivínová, Roman Skamene, Kateřina Kaira Hrachovcová, Juraj Jakubisko, Martin Kraus, Michal David, Felix Slováček, Tomáš Klus, Simona Krainová, Jana Synková, Jan Musil, Gabriela Kratochvílová, Ondřej Pavelec, Ondřej Ládek, Regina Rázlová, Erik Meldík, Čeněk Stýblo, Jan Fischer, Viola Černodrinská, Sandra Černodrinská, Andrej Babiš, Pavel Liška, Karol Polák, Gabriela Marcinková, Bohuslav Sobotka, Jiří Petrášek, Hynek Čermák, Vladko Dobrovodský, Boris Hybner, Barbora Poláková, Celeste Buckingham, Dominika Mesarošová, Marie Pojkarová, Dara Rolins, Patrik "Rytmus" Vrbovský, Martin Veselovský, Sisa Sklovská, Simona Babčáková, Milan Kňažko, Jakub Kohák, Anna Geislerová, Eva Josefíková, Martin Daňo, Radek Jaroš, Markéta Irglová, Jiří Maria Sieber, Petra Kvitová, Eva Urbaníková, Iveta Radičová, Jana Kirschner, Karel Janeček, Paris Wilton, Ondřej Havelka, Eva Samková, Petra Faltýnová, Ornella Štiková, Marie Doležalová, Ondřej Vetchý, Ladislav Smoček, Taťjana Medvecká, Jiří Havelka, Ľuboš Kostelný, Veronika Žilková, Jana Kolesárová, Dalibor Gondík, Otakar Brousek ml., Františka Čížková, Monika Absolonová, Ondřej Soukup, Petr Rychlý, Jan Čenský, Fero Fenič, Angel Wicky, Vincent Navrátil, Lucie Výborná, Kryštof Hádek, Matěj Hádek, Zdeněk Troška, Jana Stryková, Petr Jákl ml., Bohumil Klepl, Eva Holubová, Adéla Gondíková, Ewa Farna, Jiří Macháček, Josef Zíma, Laďa Kerndl, Olga Lounová, Michal Viewegh, Dano Dangl, Jožo Ráž, Jan Potměšil, Martin Donutil, Diana Kobzanová, Hana Zagorová, Jitka Sedláčková, Jan Přeučil, Ondřej Brzobohatý, Jiří Mádl, Pavel Nový, Petra Polnišová, Anna Polívková, Halina Pawlowská, Iva Kubelková, Jan Komínek, Václav Kopta, Natálie Kocábová, Gabriela Gunčíková, Vendula Pizingerová, Jiří Šlégr, Tatiana Pauhofová, Petr Jablonský, Tomáš Hanák, Vojtěch Dyk, Jana Boušková, Luděk Sobota, Yvetta Simonová, Lešek Semelka, Jakub Prachař, Vanda Hybnerová, František Straka, Anna Polcarová, Jitka Nováčková, Tomáš Berdych, Věra Špinarová, Petra Janů, Ladislav Hruška, Michel Fleischmann, Jan Neckář, Václav Vorlíček, Andrea Kerestešová, Eva "Evelyn" Kramerová, Alena Antalová, Tony Ackerman, Imran Musa Zangi, Ha Thanh Špetlíková, Marta Töpferová, Dagmar Pecková, Kateřina Baďurová, Jitka Hosprová, Imrich Bugár, Andrej Kiska, Dana Morávková, Libor Pešek, Jakub Pok, Luba Skořepová, Vavřinec Hradilek, Meda Mládková, Tomáš Třeštík, Silvie Dymáková, Patrik Děrgel, Lucie Polišenská, Ivana Uhlířová, Marek Daniel, Lenka Krobotová, Berenika Kohoutová, Marika Šoposká, Dominik Hašek, Tereza Černochová, Miroslav Hanuš, Milan Šteindler, Tomáš Vorel st., Přemysl Rabas, Lukáš Krpálek, Kristýna Leichtová, Kamil Střihavka, Rajko Doleček, Hana Holišová, Lenny, Marek Příkazský, Iva Janžurová, Iva Pekárková, Adam Ondra, Jan Cina, Josef Vojtek, Milan Špalek, Radek Hurčík, Tomáš Krulich, Zdeněk Piškula, Dagmar Patrasová, Petra Hřebíčková, David Gránský, Petra Nesvačilová, Robert Jašków, Blanka Matragi, Patrik Hartl, Roman Štabrňák, Klaudius Kryšpín, Jiří Hrubeš, Ladislav Zibura, Dominika Myslivcová, Anna Fialová, Kristýna Frejová, Zdeněk Chlopčík, Roman Zach, Adam Mišík, Emília Vášáryová, Martin Zounar, Sergej Polunin, Marek Zelinka, Lucie Brychtová, Anna Schmidtmajerová, Petr Štěpánek, Jan Pirk, Michal Malátný, Emma Smetana, Adam Plachetka, Petr Zuska, Anna Julie Slováčková, Josef Trojan, Tomáš Maštalír, Jana Plodková, Martin Finger, Šimon Caban, Markéta Hrubešová, Milan Peroutka ml., Ben Cristovao, Linda Rybová, Stanislav Hložek, Lucie Bártová-Zedníčková, Andrej Hryc, Markéta Konvičková, Rostislav Novák ml., Martina Pártlová, Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva, Marek Ztracený, Radek Štěpánek, Tomáš Poláček, Ema Švábenská, Kateřina Kristelová, Sima Martausová, Marta Kubišová, Ondřej Ruml, Helena Zeťová, Petr Vančura, Ondřej Hejma, Miluše Bittnerová, Marta Jandová, Taťána Kuchařová, Kovy

Jan Turek ml.

Ať už Uvolňete se, prosím, tak Show Jana Krause je pořád velice kvalitní a vlastně nejkvalitnější zábava na českých obrazovkách. Osobně nevidím téměř žádný úpadek, pouze změnu televize a jména pořadu. Kraus to má v hlavě srovnané, má přehled o svých hostech a jeho politická satira se mi opravdu líbí. Umí zahrát natvrdo, nebojí se hostů a jde mu to na výbornou. Kraus je špička v Talk-Show. Kvalita dílů se taky odvíjí od hostů, ale bavím se vždycky.(17.12.2012)

Záleží na tom kdo je za hosta. Jestli se mi nelíbí host, napraví to pan Kraus. Který má ovšem také své dny, které se nepovedou, a místo svého ostrého vtipu se jen ostře ztrapní. Někdy z této show mám tento pocit. Ovšem třeba se to zmení. Myslím že v česku není možné udělat show jako jsou v Americe, a přesto se o to neustále někdo snaží.(5.11.2010)

Za určitých předpokladů se dá říct, že Jan Kraus neztrácí svou humornou jiskru.Prima převzala perfektního moderátora(snad díky jakémusi čs má talent či co).Přesně musím říct to, co v mém předchozím komentáři s jednou malou vyjímkou. Late night show jak má být a opět oceňuji, že necenzurovaná a když ji člověk nestihne, může se dle libosti pokochat na youtube určitými částmi show(klipy se jmény osobností, které člověka zaujmou a není tak nucen se dívat na xichty, které mu iritují).Nikdy mě nepřestane udivovat, jak skvěle dostupné v dnešní době filmy a seriály jsou(zatím).(6.5.2012)

• NinonL

Krause jsem sledovala zpočátku, kdy mě dokázal svou arogancí a uřvaností šokovat. To netrvalo dlouho a léta už dávám přednost jeho kolegovi Karlu Šípovi. V talk show mě zajímají především hosté, nikoli moderátorovo ego (zvláště, pokud nic jiného nemá). Klidně bych dala i "odpad", ale nedám, z úcty k hostům show, kteří nejsou politiky.(24.6.2011)

Víte, já mám Krause ráda. Líbí se mi jeho pohotovost a to, jak rychle se dokáže přizpůsobit hostu a zrovna probíhající konverzaci. To chce vážně excelentní komunikační schopnosti. Ale jedno mě taky dost trápí (a z a to je hvězda dole). A sice.. jak jednou Kraus řekl, že by si přál, aby jeho show byla populární jako u Davida Lettermana, jenže u tohoto pána si pozvánku musí lidé zasloužit a něco dokázat. Ale pan Kraus asi sám nechápe, co tím myslí, anebo v ČR a SR nemáme tolik lidí, kteří by si to zasloužili. Ne jednou jsem právě viděla díl s nějakou nickou, která ukázala prsa, neumí ani artikulovat, mele nesmysly a Kraus z toho těží. Jestli to tak bude pokračovat, nevím nevím, zda udržím své 4 hvězdy.(17.2.2011)

• - Část čtyřicáté první epizody pořadu byla 1. května roku 2011 natočena v Mnichově, přičemž hostem byl Josef Mašín, který dlouhodobě odmítal do České republiky přijet. (JoranProvenzano)

• - Jan Kraus vždy před televizní premiérou zveřejňuje jako příznivce moderních vymožeností a techniky na facebooku fotky s hosty a někdy přidá i zajímavý komentář. (DeeH)

• - Část čtyřicáté šesté epizody pořadu byla 22. září roku 2011 natočena v Bratislavě, přičemž hostem byl Larry King, který tam byl na pozvání televisní sanice TA3. (JoranProvenzano)