L Word: Interrogation Tapes, The (TV seriál)

USA, 2009, 7x4 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Od webisod se nedá čekat mnoho, je to volný bonusový obsah, který tak tak splňuje rčení "lepší než drátem do oka". A obzvláště u webisod The L Wordu mám pocit, že si s nimi tvůrci nedali téměř žádnou práci. Výslechy hlavních postav už totiž byly natočeny pro samotný seriál, akorát z nich bylo použito jen pár záběrů s pár větami. Zde je vidíme celé a nesestříhané, každá z postav prozradí nějakou "důležitou", či jinak "závažnou" informaci... Přesto však není moc, o co stát :/ 5/10(31.10.2011)

V TV skončil můj oblíbený seriál a já, zaplavena pocitem melancholie, jsem na CSFD hledala, co za bonusové materiály bych ještě mohla zhlédnout. Narazila jsem na The L Word: Interrogation Tapes. Nechápu tak nízké hodnocení, myslím, že zejména pro fanoušky tohoto seriálu mohou tato videa být velmi zajímavou a překvapivou tečkou. Při výslechu s jednotlivými postavami se totiž u každé z holek dozvíme nějakou zásadní, utajovanou skutečnost, která nám nebyla až dosud odhalena.(19.12.2012)

• NinadeL

Kravinimum aneb zbytečná tečka za seriálem The L Word, naštěstí zapomenuta díky reality The Real L Word. Ale Lucy Lawless si tu člověk užije více, než v samotném seriálu.(15.8.2010)

Pro někoho zbytečnost, pro někoho zajímavé zakončení seriálu, pro mě neco mezi..(17.8.2010)