Reklama

Reklama

Původně Britská televizní show, kterou vysílá v oficální licenci v kooperaci TV Prima (ČR) a TV JOJ (SR). Účastníci soutěže zde předvádí svůj talent, který se může týkat od tančení, zpěvu, přes žonglování až po třeba akrobatickou show. Úkolem je zaujmout porotu a diváky a postoupit do dalšího kola, případně celou soutěž vyhrát, za což vítěze čeká odměna ve výši 2,5 milionu Kč, angažmá v Las Vegas a případnou nominaci do celosvětového finále Got Talent. (Kratoc)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (397)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

ČS Má talent bylo od první chvíle pasována na toho lepšího z dvojice talentových show, probíhajících v naší maličké zemičce současně. Celosvětová licence a její "zvuk" přilákala kvalitu na všech místech. Moderátorská dvojice Rausch-Prachař byla z počátku nejistá, ale postupně rostla (hlavně prvně jmenovaný) a nestěžoval bych si na ně. Rozhodně nejlepší momenty Jakuba Prachaře byly v jeho "zkušebních chvilkách". Vidět ho na trampolíně byl zážitek, Rausch na druhou stranu střílel ostrý dvojsmyslný humor. Trojice porotců Bílá-Kraus-Slávik byla zábavná, i když jejich jasná šablona byla až zbytečně průhledná. Miluji vás-humor -X ztrácelo na síle hlavně v momentech "davového propadnutí" určitým soutěžícím a ztrátě soudnosti v hodnocení (radši nebudu jmenovat). Nejvíc mě vadila vzájemná sebereklama (křest alba), to občas vypadalo hůř jak novácká Talentmánie. Show však také ukázala, že ČSMT nehní malá soutěž, ale obrovský gigant, na kterého Jojka s Primou nebyli připraveni a občas jim to po technické stránce haprovalo (a to nemluvím o některých scénářích). Celkově vzato dobrý pokus, který vyšel tak napůl a klesající kvalita, protěžování některých "příběhů" a opakování poroty z toho nedělá nic víc, než tříhvězdičkou zábavu. PS: Jak šel čas s hodnocením: po prvním 927 hodnocení s průměrem 62%, po druhém 1374/62%, po třetím 1519/62%, po čtvrtém 1699/62%, po pátém (SD) 2083/61%, po prvním vyř. 2172/61%, po druhém 2246/60%, třetím 2435/60%... Finále 2680/58%. 31.12.2010 2991/58%. Všimněte si, že % hodnocení padalo a po třech dílech ohodnotilo pořad 1519 uživatelů z celkových cca 3000. ()

StarsFan 

všechny recenze uživatele

Po prvním dílu tvrdím, že tato show na britský originál zkrátka nemá. Neporovnatelně horší střih, ničím nevynikající výběr talentů (způsobený asi menší rozlohou ČR a dvěma talentovými soutěžemi najednou) a porota, která svými komentáři typu: "Fantastický," nebo "Mně se to líbilo," nesahá konstruktivní kritice Simona Cowella, Pierse Morgana a Amandy Holden ani po kotníky. Možná se to časem rozjede a objeví se zajímavější účinkující, pro mě, jakožto pro člověka žijícího v Británii, je ale tato soutěž už odepsaná. Vyhledávat si někde na internetu epizody pořadu, který nemá to správné kouzlo, zatímco v televizi běží nesrovnatelně lepší a zajímavější verze, zkrátka jaksi nedává smysl. (Více ke srovnání české a britské verze jsem napsala v komentáři k Britain's Got Talent.) | Dodatek 7. dubna 2011: Pár měsíců po konci přihazuju třetí hvězdičku, jelikož někteří soutěžící (Zuzana Sapárová, Richard Nedvěd) mě během pozdějších auditions zaujali a i porotci mi nakonec byli sympatičtí. A už jen za to, jak inteligentní byla celým svým podáním tahle show v porovnání se současnou nováckou superstar, si to průměrné hodnocení zaslouží. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Přesně, jak řiká většina. Talentmanie je trapná až to bolí, trapnější pořad jsem snad ještě nikdy neviděl. Ta marnost okopírovat "Got Talent" a udělat si svojí soutěž je naprosto ubohá. Česko Slovensko má talent ví z čeho má těžit, má dva parádní moderátory a výbornou porotu v čele s respektovaným Jaro Slávikem. Co můžete chtít víc? ()

TheDarKnig 

všechny recenze uživatele

Docela ucházející pořad, a musím říct, taky první pořad tohoto typu (v ČR), který mně aspoň trochu zaujal. Samozřejmě k dokonalosti a Simonovi to má daleko :-), ale stále příjemnější pokoukání než na hrůznou Talentmanii. Opravdových talentů sice není tak moc, na můj vkus je v soutěži až příliš zpěváků, ale samozřejmě lidi chápu. Zpěv je nejjednodušší. Tedy pro ty, co maj aspon trochu hudebního sluchu. S objektivním hodnocením zatím souhlasím ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Co bylo lepší, Talent Mania nebo Česko Slovensko má talent? Zpočátku jsem si myslel, že Talent mania, ale po pár dílech jsem pochopil, proč prima válcovala ve sledovanosti právě novu. Talent je prostě lepší. Lepší moderátorská dvojice, porota, dokonce i soutěžící. Jen škoda, že neměli zelené tlačítko, ale chápu, že se chtějí odlišit :D...70% ()

Galerie (5)

Zajímavosti (4)

  • Vítězem první řady se stalo akrobatické duo Dae Men. (SONY_)

Reklama

Reklama