Česko Slovensko má talent (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko / Slovensko, 2010

Docela ucházející pořad, a musím říct, taky první pořad tohoto typu (v ČR), který mně aspoň trochu zaujal. Samozřejmě k dokonalosti a Simonovi to má daleko :-), ale stále příjemnější pokoukání než na hrůznou Talentmanii. Opravdových talentů sice není tak moc, na můj vkus je v soutěži až příliš zpěváků, ale samozřejmě lidi chápu. Zpěv je nejjednodušší. Tedy pro ty, co maj aspon trochu hudebního sluchu. S objektivním hodnocením zatím souhlasím(7.9.2010)

Nečekal jsem zázrak a ani to, že u toho vydržim sedět až do konce. Už jen to se odráží na hodnocení, které je sice předčasné, ale v porovnání s nováckou napodobeninou (viděl jsem pár minut a stačilo mi to) je myslím objektivní. Souhlasím s ostatními: moderátoři neokoukaní, porotci sympatičtí, talenti sice nic moc, ale kdo by čekal v "1. díle" zázraky:-) Pokud s tím nebudou otravovat moc často, tak se rád podívám a zasměju. Dodatek (24.10.2010): Tak mě to pomalu ale jistě přestává bavit a dávám přednost vraždám s Bohdalkou na ČT1. Po několika semifinálových dílech snižuji hodnocení na 3* a dál si už nebudu kazit dobrý dojem z počáteční fáze soutěže.(25.10.2010)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Show 8/10/// +skvělí moderátoři (zábavní), překvapivě naprosto úžasná porota, pořad se divákům nevnucuje, hodně skvělých talentů (můj favorit Radek Bakalář, MAKO! MAKO! a Mighty Shake Zastávka) -finále, čekal jsem že všechny talenty uvidím vícekrát, takže mi vlastně "délka pořadu" nevyhovovala, už je konec a já bych chtěl ještě/// Přesto že jsem o této soutěži tolik nevěděl (neznal jsem jak vypadá její průběh) tak talenti z Britské a Americké verze mě mnohdy ohromně udivovali. I proto jsem se velice dlouho těšil až vznikne česká verze. To že budeme moct srovnávat i s pořadem Talentmánie jsem vůbec nepočítal. Takže tady v tomto pořadu, který vychází ze zahraničního originálu je vše jak má být. Dva moderátoři, příjemná, vtipná ale i úderná porota. Kraus nejvíc bavil a Bílá velice příjemně překvapila (její smích) a celkově byl pořad na úrovni, nebyl přehnaný, trapný ani plánovaně vykalkulovaný. Já se skvěle bavil a je opravdu škoda, že jsem si soutěžící ještě víc neužil. Myslel jsem si že potom jak se dostanou do finále budou ještě večer co večer něco předvádět a že se budou vyřazovat postupně. Taky jsem chtěl vědět jak se celkově umístili a přitom jsem se dozvěděl jen dělené druhé a třetí místo a vítěze. Což je trošku škoda, ale jinak super a doufám, že bude další ročník./// Celkem 80%///(4.12.2010)

Po prvním díle hodnotím celkem pozitivně. Chválím výběr poroty, Jan Kraus je příjemně vtipný, Jaro Slavik to bete zase z toho profesionálního hlediska a Lucku Bílou mám prostě rád :) Moderátorské duo též příjemně překvapilo, jsou celkem vtipní a společně s porotou působí jako takový "svěží vánek" mezi všemi těmi Superstar, Xfactor, Talentmania atd, kde se střídá furt stejná parta ( a zvlášť ten idiot Mareš). Co se talentů týče tak pár se mi jich opravdu líbilo - ten iluzionista co předváděl jak si řeže jazyk vede, dál se mi líbila ta holka co dělala krasojízdu na kole a zpívající sestřičky na závěr. Jiná vystoupení pobavila (baby rap), další znechutila (ten žrout). //EDIT 5.9: No psal jsem že další díl si ujít nenechám, ale nakonec zvítězila lenost jít o patro níže a zapnout televizi. Každopádně pokud máte rádi soutěže typu Superstar, Xfaktor atd, tak je ČS má talent dobrou volbou. /viděno v TV: 75% a 4*/(29.8.2010)

Vždycky mě baví, že nějací lidé tuhle soutěž neviděli nebo jí zaškatulkují úplně nevhodně a dají tomu odpad! Že by chtěli být "in"? Já naopak jsem spokojen. Britská verze se mi líbila a Prima obstála velmi dobře. Porota je super - Bílá je úžasná, o Krausovi mluvit nemusím. Konečně jsem se dočkal nové moderátorské krve. Hlavní je ale to, že v první části nějací talenti byli, antitalenti zas na druhou stranu pobavili. Účel to splnilo, tak co vlastně chcete (ne všichni)?(29.8.2010)