poster

Česko Slovensko má talent (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Česko / Slovensko, 2010

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  ***

  Znova začal ďaľší z veľkých súbojov komerčných televízií o gaučového diváka. Dokonca veľký federatívny súboj. Česi a Slováci hľadajú talent. Na jednej strane stojí Markíza s Novou so svojou „Talentmániou“ a proti nim TV JOJ a Prima s konkurenčným projektom „Česko Slovensko má telent“. Druhí menovaní to jasne vyhrali. Vybrali rešpekt vzbudzujúcu porotu, zvolili atraktívne prostredia, majú omnoho zaujímavejších súťažiacich, kvalitných moderátorov, výborné technické a štedré finančné zabezpečenie. Keďže som „Talentmániu“ označil ako odpad, tak tým pádom musím show „Česko Slovensko má telent“ oceniť aspoň troma hviezdičkami. ***(15.10.2010)

 • Mr.Hawkeye
  ****

  Nemám moc rád všelijaké talentové soutěže - od zapomenutých skvostů "Carusošou", "Doremi", přes všechny řady "Superstar" (už ani nevím kolik jich bylo - a schválně - vzpomenete si na všechny vítěze?), ale tady se Primě dařilo. Dynamické, akční a po všech stránkách profesionálně zvládnuté - od výborně vybrané poroty, po skvělou moderátorskou dvojici, která umí.(3.10.2011)

 • Wladi.mir
  odpad!

  Sorry za odpad, ale jen to ukazuje jaká je inteligence obou národů, není to nic než jen reality show, která vidělá miliony. Ano, závidím! Tohleto rejžování zlata jde úplně mimo mě. A proto se nekoukám na televizi! Závěrem mě mrzí, že k tomu zlákali Krause. A pokud jde o talentmanii nebo tohle, je to jen další příklad o blbosti národa. => sledovanost (neútočím na národ jen na to co sleduje) :-))(5.9.2010)

 • DruidKarel
  ***

  909. hodnocený film: V podání Novy jedna velká trapárna a s leskem ošuntělý Leoš Mareš, který připomíná toho topícího se, který se každého stébla chytá. Odporný nevkus a strašný výběr poroty, ve které snad má co dělat jenom Troška, i když to je taky takovej vořežprut. Naproti tomu Prima přišla s něčím méně vlezlým a vtíravým. Novátorská dv...ojice moderátorů působí poměrně vyrovnaně a porota je mi daleko více příjemnější. Daleko více se asi taky vyzná a nejsou tam jenom ty krásný ksichtíky. Jinak blbců, na který se budeme teď večer koukat, bude dost a dost, takže o další (ne)zábavu se nám obě televize skvěle postarali... :-) 3*(29.8.2010)

 • triatlet
  odpad!

  Je akceptovatelné, pokud ve vile VyVolených blbne travetita, ale že "odborná porota" do souboje nepoměřitelných talentů vybere travestitu, který v říjnu przní vánoční písničky Mariah Carey, to je nepochopitelné. Moderátorská dvojice není sice tak sebestředná jako konkurenční Leoš Mareš, ale výsledek je podobný - oblbnout diváky, aby mačkali esemesky...(19.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace