Hlavnou postavou seriálu je detektív Kripta (Juraj Rašla), za ktorým prichádzajú klienti so svojimi problémami. Za pomoci svojich dvoch asistentov sa snaží tieto problémy vyriešiť, pričom nepoužívajú vždy legálne postupy. Seriál vychádza z reálnych situácií a problémov. (oficiální text distributora)

anderson odpad!

Ak niekto dá programu ergo "seriálu", ba dokonca s prívlastkom "kriminálny", názov Detektív Kripta (áno KRIPTA) a ešte sa aj domnieva, že vytvoril naozaj hodnotné dielo, tak by sa mal urýchlene hlásiť u doktora Chocholouška. Ja som videl detektíva Kripla a stačilo mi. (2.9.2010) ()

SarumanKo odpad!

Nevýslovný odpad. Príšerná sračka, ktorú na scénu obrazoviek vysrala debilná produkcia televízie Markíza. Detektív Kripta!!! Ako sitcom? Fajn. Ako horor? Ujde. Ako detektívka, plná príšerných scenárov a ešte horších "hereckých" výkonov nehodných ani ochotníckych spolkov, je to však naplač. (0%) ()

dr.jacoby odpad!

Videl som diel, kde hral aj môj spolužiak z vysokej školy, predviedol hrozný výkon, dačo podobné ako v škole... ()

ljukyljuk odpad!

Ja som si najprv myslel, že je to paródia. Ale keď som po pár minútach zistil, že to myslia vážne, hneď mi zmizol úsmev z tváre. Toto bolo fakt vrcholne zlé. ()

knoxville odpad!

V podstate uz podla ocakavani katastrofalny scenar, hrozni herci...nudne, nepresvedcive bez naznaku nejakeho napadu ci originality...slovenske serialy davaju hodnoteniu "odpad" uplne novy rozmer... ()

KapitanKuraz

No čakal som, že to bude odpad. Ale dá sa to, nie je nič moč, ale na to ráno, sato dalo, aj keď je to trochu tupé, lebo občas je to tak nelogické, že kde právnik, ale aj idiot, by vedel u daktorých jednoduchých úkonoch, ako porovnať čas hovoru a čas kde bol klient. A to len príklad. PS a dal by som 2*, ale keď mi pred každou zápletkou, dole napíšu o čom bude, no tak to -1* ()

Richmond odpad!

Detektív Kripta je údajne "detektívka" ktorá vznikla v roku 2009. Nedávno som ju zahliadol v TV a v momente som oľutoval, že som ju vôbec zapol. Toto je pre mňa absolútna definícia ODPADU. 0% ODPAD! ()