Detektív Kripta (TV seriál)

Krimi

Slovensko, 2009, 25 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (11)

• Želik

To, čo som videla sa ani nedá nazvať hereckým výkonom.(26.9.2010)

• Aky

Odpad dávám výjimečně a strašně nerad, ale někdy to jinak nejde.(21.11.2011)

• anderson

Ak niekto dá programu ergo "seriálu", ba dokonca s prívlastkom "kriminálny", názov Detektív Kripta (áno KRIPTA) a ešte sa aj domnieva, že vytvoril naozaj hodnotné dielo, tak by sa mal urýchlene hlásiť u doktora Chocholouška. Ja som videl detektíva Kripla a stačilo mi. (2.9.2010)(2.9.2010)

• corona

Myslím, že jeden Lenssen a spol. na tomto poli televíznej tvorby úplne postačuje.(28.8.2010)

• SarumanKo

Nevýslovný odpad. Príšerná sračka, ktorú na scénu obrazoviek vysrala debilná produkcia televízie Markíza. Detektív Kripta!!! Ako sitcom? Fajn. Ako horor? Ujde. Ako detektívka, plná príšerných scenárov a ešte horších "hereckých" výkonov nehodných ani ochotníckych spolkov, je to však naplač. (0%)(24.8.2010)

• olinka.o

Ja som si myslela že niečo horšie ako " V mene zákona" už na Slovensku vzniknúť nemôže. Mýlila som sa. Presne teraz to dávajú v televízore, tak viem o čom hovorím. Už po prvých 10-ich sekundách je vám všetko jasné...už len tie bezduché, naivné rozhovory - hrôza! a to ani nehovorím o tých hereckých výkonoch...(24.8.2010)

• ljukyljuk

Ja som si najprv myslel, že je to paródia. Ale keď som po pár minútach zistil, že to myslia vážne, hneď mi zmizol úsmev z tváre. Toto bolo fakt vrcholne zlé.(25.6.2011)

• mirak2

Deák fajn, zbytok hrôza(22.8.2010)

• Tuniak DF

Nevidel som toto už, len v nemčine?(24.9.2010)

• knoxville

V podstate uz podla ocakavani katastrofalny scenar, hrozni herci...nudne, nepresvedcive bez naznaku nejakeho napadu ci originality...slovenske serialy davaju hodnoteniu "odpad" uplne novy rozmer...(18.8.2010)

• Phillippus

Absolútny ale absolútny odpad. To sú herci?? Nič debilnejsieho som asi ani nevidel! Maximálna hanba!(15.10.2017)