Nebezpečné líbánky

(TV film)
  • USA Deadly Honeymoon (více)

Lindsey Ross Forrest (Summer Glau) a Trevor Forrest (Chris Carmack) sa ako čerstvý novomanželia rozhodnú stráviť medové týždne na romantickej plavbe oceánom. Od začiatku sa však ich názory na trávenie voľného času líšia, Trevor sa chce celé noci zabávať so svojimi novými kamarátmi, s ktorými nadväzuje obchodné vzťahy, kým Lindsey nočné "žúrky" príliš nebavia, na prácu chce úplne zabudnúť a čas tráviť len so svojim manželom. Keď to jednu noc preženú s alkoholom, Lindsey nájdu na druhý deň sedieť na chodbe. Nič si nepamätá a hlavne tak isto ako zvyšok lode netuší kde je Trevor... (phaloc)

MM_Ramone

Béčkový, nízkorozpočtový, televízny thriller. Veľmi slabé herecké výkony, predvídateľný scenár, nekvalitné hudobné doprovody, šablonovité dialógy, lacná kamera, jalová réžia. Jediným zaujímavým spestrením na tomto hlboko podpriemernom filme je prostredie, kde sa odohráva dej. Veľká, luxusná výletná loď, o samote sa plaviaca Karibikom, je dobrým základom pre napínavý thriller. Škoda, že všetky tie ostatné záležitosti nestoja za nič. * ()

tommy187

Tak tento film naozaj nevyšiel. Raz sa ho dá pozrieť, ale to je celé :). Je vhodný ako také predjedlo k nejakému skvelému thrilleru. V podstate niektoré scénky sú dobré, aj začiatok a koniec ma nesklamal. Ale nič viac. Slabé a nevýrazné postavy, v podstate "otrepaná" pointa, slabé jadro. Uvažoval som medzi ** a ***, ale keď som si prečítal hore, že to je krimi-dráma hneď som si uvedomil, že sú oveľa lepšie filmy a tak som sa rozhodol pre 30% - teda také **. ()

Marsik

TV BARRANDOV - TV filmy jsou na čsfd obecně velmi nízko hodnoceny. Je to tím, že si většina uživatelů hraje přehnaně na experty a tyto filmy bez milosti hází do odpadů jenom proto, že je to film pro televize a ne kina. A ne jinak tomu bylo i v případě Nebezpečných líbánek, viz. současné hodnocení 36%. Já naopak byl v rámci možností velmi spokojen. Bylo to sympatické krimi, kdy po celou dobu 100% nevíme, jak se vyšetřovaný incident stal. Summer Glau v hlavní roli nezahrála špatně a i díky jejímu atraktivnímu vzhledu si divák rád počká na rozuzlení. Při troše nadsázky to byla jedna taková epizoda z kriminálek, které vídáme na TV obrazovkách každý den. Jak už jsem řekl, spokojenost, proto se 4 hvězdičkami nebudu dlouho otálet. 70% (with J.) ()

Arsenal83

Áno, ide o TV formát, ktorý je dokonale vidieť. Herecké výkony, ten štýl dramaturgie a bludy ako napríklad, že z trojice Maďarov vyzerá jeden ako džihádistický Arab a druhý je černoch. Znalosť Američanov o Európe je fakt že hanebná, ale keď točím film, tak si aspoň zistím fakty, nech sa nestrápnim. Na druhej strane v tomto formáte je tradičná predvídateľnosť, od začiatku dokonca je jasné, kto je dobrý a kto zlý a ako to dopadne. V tomto filme to tak nebolo a na záver prináša nečakané prekvapenia. Takže na tak lacný film nakoniec celkom aj spokojnosť. ()

FireTight

Další film z barrandovského cyklu "Pravdivé příběhy" a opět další podprůměrný thriller na nedělní večer. Naprosto nesympatické postavy, Maďaři nevypadající jako Maďaři, dialogy plné klišé ("Víte, já jsem také přišla o manžela...") a milionkrát slyšených věcí, klasický americký happyend, který vlastně skončil tak, že jsme se dozvěděli, že šanci na zatknutí Ross tu je, ale to bylo tak všechno. A hlavně naprosto nesympatická agentka FBI, která očividně sežrala všechno kriminalistickou moudrost světa, i když tam přeci byla pouze na dovolené! Ty její rady, postřehy a poučky mě občas dostávaly vážně do kolen... Za co tedy ty dvě hvězdičky? Za hezkou výletní loď a... a.... a za hezkou výletní loď. ()