Nebezpečné líbánky (TV film)

Deadly Honeymoon

Michael Lohmann

Joseph Conlan

Kostýmy:

Kathe James

Priemerná kriminálka, ktorej dej je obmedzený na pár sto metrov štvorcových. To však nieje problém. Problém je v tom, že film sa minútu po minúte dostáva od zaujímavej zápletky ( niekomu to možno pripomenie TAJOMNÝ LET s Jodie Foster ) stále ďalej a ďalej ku tuctovým klišé a stráca na napínavosti. Až do konca som si prial, aby pointa nebola z rodu x-krát videných, ale naneštastie sa to nestalo. Slabé 3 *.(25.8.2010)

Ještě před hodnocením filmu musím napsat, co mě pobavilo - TV Barrandov tento film pustila v rámci nedělních "pravdivých příběhů" jenže film nám oznámí, že "následující příběh je smyšlený“… :-) Jediný důvod, proč jsem vůbec o tento film zavadil, byla Summer Glau, kterou mám rád. A zde veškerá pozitiva snímku končí. Příběh je tak průhledný, že prakticky ze začátku uhádnete, co se vlastně na té lodi stalo. Nemám rád filmy, kde si scénárista honí… ehm… triko a píše stylem "ha, to mám dobrý scénář, tolik dvojsmyslných vět, no to není možné, aby někdo odhadl konec…“ Opravdu, ta šokující pointa byla hodně, hodně trapná. Jinak ale se snímkem nemám větší problémy. Na TV film je to poměrně slušně obsazené i natočené a jak říkám, pro Summer Glau mám opravdovou slabost… takže za ni dávám o jednu hvězdu více. 50 %.(16.11.2010)

TV BARRANDOV - TV filmy jsou na čsfd obecně velmi nízko hodnoceny. Je to tím, že si většina uživatelů hraje přehnaně na experty a tyto filmy bez milosti hází do odpadů jenom proto, že je to film pro televize a ne kina. A ne jinak tomu bylo i v případě Nebezpečných líbánek, viz. současné hodnocení 36%. Já naopak byl v rámci možností velmi spokojen. Bylo to sympatické krimi, kdy po celou dobu 100% nevíme, jak se vyšetřovaný incident stal. Summer Glau v hlavní roli nezahrála špatně a i díky jejímu atraktivnímu vzhledu si divák rád počká na rozuzlení. Při troše nadsázky to byla jedna taková epizoda z kriminálek, které vídáme na TV obrazovkách každý den. Jak už jsem řekl, spokojenost, proto se 4 hvězdičkami nebudu dlouho otálet. 70% (with J.)(6.1.2014)

• MM_Ramone

Béčkový, nízkorozpočtový, televízny thriller. Veľmi slabé herecké výkony, predvídateľný scenár, nekvalitné hudobné doprovody, šablonovité dialógy, lacná kamera, jalová réžia. Jediným zaujímavým spestrením na tomto hlboko podpriemernom filme je prostredie, kde sa odohráva dej. Veľká, luxusná výletná loď, o samote sa plaviaca Karibikom, je dobrým základom pre napínavý thriller. Škoda, že všetky tie ostatné záležitosti nestoja za nič. *(26.8.2010)

• tommy187

Tak tento film naozaj nevyšiel. Raz sa ho dá pozrieť, ale to je celé :). Je vhodný ako také predjedlo k nejakému skvelému thrilleru. V podstate niektoré scénky sú dobré, aj začiatok a koniec ma nesklamal. Ale nič viac. Slabé a nevýrazné postavy, v podstate "otrepaná" pointa, slabé jadro. Uvažoval som medzi ** a ***, ale keď som si prečítal hore, že to je krimi-dráma hneď som si uvedomil, že sú oveľa lepšie filmy a tak som sa rozhodol pre 30% - teda také **.(3.2.2013)