Nebezpečné líbánky (TV film)

Deadly Honeymoon

Michael Lohmann

Joseph Conlan

Kostýmy:

Kathe James

Ještě před hodnocením filmu musím napsat, co mě pobavilo - TV Barrandov tento film pustila v rámci nedělních "pravdivých příběhů" jenže film nám oznámí, že "následující příběh je smyšlený“… :-) Jediný důvod, proč jsem vůbec o tento film zavadil, byla Summer Glau, kterou mám rád. A zde veškerá pozitiva snímku končí. Příběh je tak průhledný, že prakticky ze začátku uhádnete, co se vlastně na té lodi stalo. Nemám rád filmy, kde si scénárista honí… ehm… triko a píše stylem "ha, to mám dobrý scénář, tolik dvojsmyslných vět, no to není možné, aby někdo odhadl konec…“ Opravdu, ta šokující pointa byla hodně, hodně trapná. Jinak ale se snímkem nemám větší problémy. Na TV film je to poměrně slušně obsazené i natočené a jak říkám, pro Summer Glau mám opravdovou slabost… takže za ni dávám o jednu hvězdu více. 50 %.(16.11.2010)

• Hapretor

Dost nudné. Kouknul jsem na to jen kvůli Summer Glau, která mě dost zaujala ve filmu a seriálu "Serenity" (Firefly) a ještě více v seriálu "Sarah Connor Chronicles". Ten její manžílek byl total debil. Dobře, že mu nehodila kruh. Ty tři kreténi dostatečně nesympatičtí. Na zabití času ok. Závěr byl přímo "šokující".(8.6.2013)

Je to televizní film za pár babek, takže nebudu řešit randál lodních motorů jako kdyby byly hned za zdí kajuty nebo nehybné obrázky moře za oknem. Hlavní je, že děj má hlavu a patu, drží v mírném napětí a ono "poirotovské" vyšetřování dávalo filmu docela i slušné tempo. Summer Glau (ano, kvůli které jsem na to koukal, jako většina zde) potěšila časem stráveným před kamerou a byl bych rád, kdyby kromě hlavních seriálových rolí dostala šanci i v pořádném mainstreamovém blockbusteru. Ucházející televizní film, který by například v Seagalově filmografii patřil k tomu lepšímu. 50 %(25.6.2012)

• tommy187

Tak tento film naozaj nevyšiel. Raz sa ho dá pozrieť, ale to je celé :). Je vhodný ako také predjedlo k nejakému skvelému thrilleru. V podstate niektoré scénky sú dobré, aj začiatok a koniec ma nesklamal. Ale nič viac. Slabé a nevýrazné postavy, v podstate "otrepaná" pointa, slabé jadro. Uvažoval som medzi ** a ***, ale keď som si prečítal hore, že to je krimi-dráma hneď som si uvedomil, že sú oveľa lepšie filmy a tak som sa rozhodol pre 30% - teda také **.(3.2.2013)

• FireTight

Další film z barrandovského cyklu "Pravdivé příběhy" a opět další podprůměrný thriller na nedělní večer. Naprosto nesympatické postavy, Maďaři nevypadající jako Maďaři, dialogy plné klišé ("Víte, já jsem také přišla o manžela...") a milionkrát slyšených věcí, klasický americký happyend, který vlastně skončil tak, že jsme se dozvěděli, že šanci na zatknutí Ross tu je, ale to bylo tak všechno. A hlavně naprosto nesympatická agentka FBI, která očividně sežrala všechno kriminalistickou moudrost světa, i když tam přeci byla pouze na dovolené! Ty její rady, postřehy a poučky mě občas dostávaly vážně do kolen... Za co tedy ty dvě hvězdičky? Za hezkou výletní loď a... a.... a za hezkou výletní loď.(15.11.2010)