Nebezpečné líbánky (TV film)

Deadly Honeymoon

Joseph Conlan

Neil Felder

Kostýmy:

Kathe James

Film má veľmi nezaujal .Pozeral som to kvôli herečke Summer Glau ktorá hrá seriály Terminátor:Príbeh Sáry Connrovej . Ináč film nebol až tak zlý na to, že mal tak nízky rozpočet . Aj preto tá zlá kamera ,ale mohol mať lepší scenár, lebo je strašné predvídateľný.Aj tak dávam tri hviezdy a to kvôli Summer a že film sa odohráva na lodi.(24.12.2017)

• Hapretor

Dost nudné. Kouknul jsem na to jen kvůli Summer Glau, která mě dost zaujala ve filmu a seriálu "Serenity" (Firefly) a ještě více v seriálu "Sarah Connor Chronicles". Ten její manžílek byl total debil. Dobře, že mu nehodila kruh. Ty tři kreténi dostatečně nesympatičtí. Na zabití času ok. Závěr byl přímo "šokující".(8.6.2013)

• MM_Ramone

Béčkový, nízkorozpočtový, televízny thriller. Veľmi slabé herecké výkony, predvídateľný scenár, nekvalitné hudobné doprovody, šablonovité dialógy, lacná kamera, jalová réžia. Jediným zaujímavým spestrením na tomto hlboko podpriemernom filme je prostredie, kde sa odohráva dej. Veľká, luxusná výletná loď, o samote sa plaviaca Karibikom, je dobrým základom pre napínavý thriller. Škoda, že všetky tie ostatné záležitosti nestoja za nič. *(26.8.2010)

Priemerná kriminálka, ktorej dej je obmedzený na pár sto metrov štvorcových. To však nieje problém. Problém je v tom, že film sa minútu po minúte dostáva od zaujímavej zápletky ( niekomu to možno pripomenie TAJOMNÝ LET s Jodie Foster ) stále ďalej a ďalej ku tuctovým klišé a stráca na napínavosti. Až do konca som si prial, aby pointa nebola z rodu x-krát videných, ale naneštastie sa to nestalo. Slabé 3 *.(25.8.2010)

TV BARRANDOV - TV filmy jsou na čsfd obecně velmi nízko hodnoceny. Je to tím, že si většina uživatelů hraje přehnaně na experty a tyto filmy bez milosti hází do odpadů jenom proto, že je to film pro televize a ne kina. A ne jinak tomu bylo i v případě Nebezpečných líbánek, viz. současné hodnocení 36%. Já naopak byl v rámci možností velmi spokojen. Bylo to sympatické krimi, kdy po celou dobu 100% nevíme, jak se vyšetřovaný incident stal. Summer Glau v hlavní roli nezahrála špatně a i díky jejímu atraktivnímu vzhledu si divák rád počká na rozuzlení. Při troše nadsázky to byla jedna taková epizoda z kriminálek, které vídáme na TV obrazovkách každý den. Jak už jsem řekl, spokojenost, proto se 4 hvězdičkami nebudu dlouho otálet. 70% (with J.)(6.1.2014)