Melissa a Joey (TV seriál)

Melissa & Joey

Komedie

USA, 2010, 104x20 min

Joseph Lawrence, Melissa Joan Hart, Nick Robinson, Sadie Calvano, Don Stark, Taylor Spreitler, Elizabeth McLaughlin, Philipp Karner, Ted McGinley, John Ross Bowie, Beau Dunn, Megan Hilty, Matthew Lawrence, Andrew Lawrence, Sean O'Bryan, Scott Michael Foster, Wendy Makkena, Chris Brochu, Rachel G. Fox, John Ratzenberger, Hal Ozsan, Marcus Folmar, Anya Monzikova, David Starzyk, Matt Cedeño, Jay Kenneth Johnson, Rib Hillis, Bren Foster, Julie Brown, Sophia Taylor Ali, Alyshia Ochse, Paul Vandervort, Kevin Bigley, Lily Mae Harrington, Justin James Hughes, Layla Alizada, Elizabeth Ho, Chryssie Whitehead, Erin Sanders, Riley Schmidt, Jacob Artist, Lisa Bargman, Valery M. Ortiz, Justin Hartley, Ian Reed Kesler, Meaghan Martin, Melissa Paulo, Jada Facer, Daniella Monet, Marla Sokoloff, Stephanie Lemelin, Maite Schwartz, Dilshad Vadsaria, Erin Cardillo, Shannon Elizabeth, Leslie Grossman, Brooke Burke-Charvet, Rodney To, Suzy Nakamura, Denyse Tontz, Brian Baumgartner, Joanna Leeds, Vicki Davis, John Ducey, Valerie Harper, Bianca Haase, Justin Prentice, Faith Prince, Savannah Jayde, Abhi Sinha, David Norona, Wilmer Calderon, Jeremy Luke, Dave Florek, Raymond Ochoa, Keesha Sharp, Mo Gaffney, Adrian Quinonez, Doris Roberts, Sterling Knight, Vivica A. Fox, Courtney Henggeler, Shawn Christian, Jill E. Alexander, Michael Rider, Carlease Burke, Trevor Donovan, Tim Conway, Peter Bonerz, Kevin Frazier, Barry Livingston, Elizabeth Berkley, Wayne Wilderson, Kevin Will, Joel McKinnon Miller, Vernée Watson-Johnson, Jimmy Bellinger, Beth Broderick, Carole Gutierrez, Cynthia Ruffin, John O'Brien, Shalita Grant, Cameron Bender, Allison Andreas, Celesta DeAstis, Jessalyn Wanlim, Cassie Hernandez, Christopher Gehrman, Tara Strong, Vicki Lewis

Suzie V. Freeman

Scénografie:

Greg J. Grande

Kostýmy:

Allyson B. Fanger

Komentáře uživatelů k TV seriálu (31)

Tak jsem se právě dodíval na poslední díl seriálu. Abych to shrnul: První série se rozjížděla rovnoměrným tempem až k vrcholu, na kterém vydržela po další dvě celé série. Těch gagů bylo mraky, několikrát mě popadl výbuch smíchu. Příchodem čtvrté, naštěstí poslední, řady, se to ovšem malinko změnilo a seriál začal rovnoměrným tempem upadat. A nejspíše to poznali i tvůrci a tak velice soudně tento seriál po 4.řadě ukončili. A to bylo to nejlepší, co mohli udělat, protože díky tomu nechávám plné hodnocení, které jsem tomu v průběhu 2.řady udělil.(4.1.2017)

• Spiker01

Pár dílů jsem viděl, ale další variaci na Přátele a Ženatý se závazky už asi kompletně sledovat nebudu..(13.2.2017)

• Tommassi3

Ačkoli by sitcom variující téma chůvy v mužském podání mohl být nesmírně zajímavým projektem, zejména dík tvůrčí zoufalosti dua Young, Kendall zůstává u vyloženě prokaučované příležitosti, a tak se jediným funkčním prvkem jeví chemie mezi tradičně příšernou odčarovanou Melissou Joan Hart a Joeyem Lawrencem, jehož charakter platí, jakkoli nevěrohodný, za jedinou racionální postavu v té hromadě zoufalých, tupých a tvůrčí záměry parodujících karikatur.. Až na sympaťáka Lawrence skutečně odporně zahraná ideově zrůdná, povrchní břečka..(10.2.2017)

Vtipné, milé, příjemné. Nejsou to sice ty skutečné salvy smíchu, ale takový ten přitroublý úsměv vám vydrží po celou dobu. Pohodový sitcom na odreagování, který má v sobě něco navíc, co se těžko popisuje. Je jen škoda, že se u nás neuchytil a nedostal se do širšího povědomí. V Americe bude za chvíli startovat druhá série, zatímco u nás se na titulky čekalo jako na smilování. Škoda, doufám že od druhé série se tohoto seriálu chytne stály překladatel. Určitě by si to Mel a Joe zasloužili.(25.3.2012)

• Khumbac

1. Infantilní 2. Nerozesmál mě ani jedn vtip 3. Prostě sračka :)(17.5.2016)

Opravdu zde nechápu to hodnocení nad 70 %, když se dle mého názoru jedná zcela o průměrný sitcom s vtipy, kterým se občas člověk zasměje (i když tady skoro vůbec). Joey mě většinu času, co stráví na obrazovce, štve a kolikrát mám chuť mu hlavu omlátit o zeď nebo ho nakopat do jistých míst. Jeho nekonečné moralizování, kecy a neustálé ochraňování Lenox, jak kdyby jí kluci dělali nevím co, mě neskutečně vytáčí. Aspoň, že Mel a děti se dají v klidu snést. Pro mě se jedná o seriál na jedno shlédnutí (maximálně na dvě po pár letech), ale vícekrát ho opravdu vidět nepotřebuji.(26.5.2016)

Parádní seriál! Melisse to moc sluší, Josephovi ještě více a spolu se dvěma puberťáky (taky hrají moc dobře) tvoří opravdu netradiční rodinu. Nedokážu říct, co mě na tomhle seriálu upoutalo nejvíce, ale myslím si, že to bylo vzájemné pošťuchování Mel a Joeyho, každopádně jsem si pustila jeden díl, a už jsem byla v tom :-D(25.9.2011)

Střízlivě za 3*, ale stalo se z toho moje GP tak musím výš.(23.11.2016)

Slabší americký sitcom. Nelze ovšem neohodnotit alespoň třemi hvězdičkami chemii mezi Melissou Joan a Josephem. Tady to skutečně jiskří!(26.4.2013)

l 1. séria » 100% l l 2. séria » 95% l(12.9.2010)

Je to ryze americký druh sitcomu s americkým humorem, nejsem si úplně jistá, jak jinak to definovat, je to podobný styl humoru jako třeba ve Dvou sockách, pár slušných vtipů nad kterými se pousmějete, celkově vás to může bavit svojí atmosférou, ale řada vtipů je ze soudku, vím, že to měl být vtip, ale mně to nepřijde vtipné. Přesně takový je i sitcom Melissa a Joey - příjemné svou atmosférou a nadhledem, ve vyšších sériích lehce úsměvné, málokdy vtipné. Nenazvala bych to vtipným seriálem, spíš zábavným. Lawrence a Hart jsou dobrá dvojka a čím vyšší série, tím víc je doceníte, jsou dobří komediální herci. Nicméně je to jeden z těch seriálů, kterým se musíte ze začátku trochu prokousat, než chytnete tu správnou vlnu, ale hledáte-li jen televizní oddychový pořad s krátkou stopáží, je tenhle seriál dobrá volba. K trapnosti nesklouzává nikdy. 60%(12.1.2017)

Příjemný sit-com, po kterém v poslední době často sáhnu při špatné náladě. A zabírá. Nejde o seriál, při kterém by se člověk popadal smíchy za břicho, ale jak říkám - příjemná oddychovka.(1.8.2011)

K mému velkému překvapení se z Melissy a Joea vyklubal nadprůměrný sitcom, se kterým ráda trávím čas. Mezi hlavními představiteli panuje neuvěřitelná chemie (fakt z obrazovek lítá jiskra za jiskrou). Melissa se rozhodně vymanila z role pubertální čarodějky a stala se z ní roztomilá občas stále pubertální ženská. Joey je neskutečně sexy, slintám nad ním stejně jako asistentka Melissy (k mému zklamání si nechal Joey na 2. sérii narůst vlasy, ach jo). Obsazení do rolí dětí se maximálně povedlo a právě oni přidávají seriálu na kvalitě a vtipu. Hlavně teda Alex, tu naprosto žeru. Melissa a Joey patří k sitcomům, které vás nejen rozesmějí, ale i pohladí na duši.(24.11.2012)

Pozrel som si prvu seriu a som spokojny, presne to co som cakal takze dopozeram celu seriu, ale hodnotenie by sa nemalo zmenit. Doporucam vsetkym, ktori maju radi sitcomy, a iskrenie medzi dvoma ludmi okolo 30tky :)(24.1.2012)

Na první pohled obyčejnej sitcom, ale nějak mě to začlo bavit. Joye je sympaťák jasnej, ale kupodivu Melissa "Sabrina"Hart, která mi ze začátku spíš šttvala, tady opravdu projevuje celkem slušnej komickej talent. Je fakt skvělá. Pro mě fakt lepší sitcom na dnešní dobu...(5.6.2012)

Seriál mě ze začátku vytáčel, a byl jsem schopen od dvěří skočit k ovladači, abych ho vypnul/přepnul, ale pak jsem byl nemocný, nesměl jsem se pořádně ani hnout a vybil se mi ovladač (resp. baterie v ovladači), a byl jsem donucen se koukat na tento seriál, a nebyl tak trapný, byl celkem vtipný, pak mě začal bavit, a pak mi nemohla utéct ani jedna epizoda 1. série = 80%| 2. série = 85%| 3. série = 85%| 4. série = 75%| průměr = 81 * 4*(11.2.2017)

Príjemný seriál s relatívne dobre spracovanými charaktermi, hercami ktorých som si časom obľúbil a originálnym príbehom. Niektoré vlastnosti postáv mi liezli na nervy ako napríklad dosť vysoká namyslenosť u Joeyho alebo občas prílišná afektovanosť u Melissy ale inak ma to bavilo. Taký milý sitcom na zrelaxovanie, škoda že po 4-ej sérii skončil lebo to malo celkom dosť potenciál na pokračovanie.(5.9.2016)

Mel a Joey jsou v jistém směru až moc průměrným sitcomem a v tomhle žánru leckdy vykrádají ostatní sitcomy. Zejména pilot a celkově prvních pár dílů je dost na nic. Ale kdo to přetrpí a vžije se, ten nebude litovat. Je to celkem povedené! 1. série 80%(31.3.2017)

Pokuď hledáte milou jednohubkovou oddechovku - směle do toho! 70% P.S. Joseph Lawrence je prostě sexy!:-)(12.7.2011)

Po první sérii bych dala nejradši tak tři a půl hvězdičky, protože podle mě je to někde uprostřed. Ústřední dvojice je dobrá, vtipná, sympatická. Melissa Joan Hart se úspěšně zbavila nálepky mladé čarodějnice (alespoň v mých očích) a nejenže jí to doopravdy seklo, ukázala se i jako dobrá komička. Joseph Lawrenc je zase neskutečný sympaťák a společně jdou jako dvojka skvěle dohromady. U dětí mi byl víc sympatický Ryder, ale oba dva teenagery ti dospěláci prostě zastiňují.(12.8.2015)

<< předchozí 1 2