Melissa a Joey (TV seriál)

Melissa & Joey

Komedie

USA, 2010, 104x20 min

Joseph Lawrence, Melissa Joan Hart, Nick Robinson, Sadie Calvano, Don Stark, Taylor Spreitler, Elizabeth McLaughlin, Philipp Karner, Ted McGinley, John Ross Bowie, Beau Dunn, Megan Hilty, Matthew Lawrence, Andrew Lawrence, Sean O'Bryan, Scott Michael Foster, Wendy Makkena, Chris Brochu, Rachel G. Fox, John Ratzenberger, Hal Ozsan, Marcus Folmar, Anya Monzikova, David Starzyk, Matt Cedeño, Jay Kenneth Johnson, Rib Hillis, Bren Foster, Julie Brown, Sophia Taylor Ali, Alyshia Ochse, Paul Vandervort, Kevin Bigley, Lily Mae Harrington, Justin James Hughes, Layla Alizada, Elizabeth Ho, Chryssie Whitehead, Erin Sanders, Riley Schmidt, Jacob Artist, Lisa Bargman, Valery M. Ortiz, Justin Hartley, Ian Reed Kesler, Meaghan Martin, Melissa Paulo, Jada Facer, Daniella Monet, Marla Sokoloff, Stephanie Lemelin, Maite Schwartz, Dilshad Vadsaria, Erin Cardillo, Shannon Elizabeth, Leslie Grossman, Brooke Burke-Charvet, Rodney To, Suzy Nakamura, Denyse Tontz, Brian Baumgartner, Joanna Leeds, Vicki Davis, John Ducey, Valerie Harper, Bianca Haase, Justin Prentice, Faith Prince, Savannah Jayde, Abhi Sinha, David Norona, Wilmer Calderon, Jeremy Luke, Dave Florek, Raymond Ochoa, Keesha Sharp, Mo Gaffney, Adrian Quinonez, Doris Roberts, Sterling Knight, Vivica A. Fox, Courtney Henggeler, Shawn Christian, Jill E. Alexander, Michael Rider, Carlease Burke, Trevor Donovan, Tim Conway, Peter Bonerz, Kevin Frazier, Barry Livingston, Elizabeth Berkley, Wayne Wilderson, Kevin Will, Joel McKinnon Miller, Vernée Watson-Johnson, Jimmy Bellinger, Beth Broderick, Carole Gutierrez, Cynthia Ruffin, John O'Brien, Shalita Grant, Cameron Bender, Allison Andreas, Celesta DeAstis, Jessalyn Wanlim, Cassie Hernandez

Suzie V. Freeman

Scénografie:

Greg J. Grande

Kostýmy:

Allyson B. Fanger

Príjemný seriál s relatívne dobre spracovanými charaktermi, hercami ktorých som si časom obľúbil a originálnym príbehom. Niektoré vlastnosti postáv mi liezli na nervy ako napríklad dosť vysoká namyslenosť u Joeyho alebo občas prílišná afektovanosť u Melissy ale inak ma to bavilo. Taký milý sitcom na zrelaxovanie, škoda že po 4-ej sérii skončil lebo to malo celkom dosť potenciál na pokračovanie.(5.9.2016)

Vtipné, milé, příjemné. Nejsou to sice ty skutečné salvy smíchu, ale takový ten přitroublý úsměv vám vydrží po celou dobu. Pohodový sitcom na odreagování, který má v sobě něco navíc, co se těžko popisuje. Je jen škoda, že se u nás neuchytil a nedostal se do širšího povědomí. V Americe bude za chvíli startovat druhá série, zatímco u nás se na titulky čekalo jako na smilování. Škoda, doufám že od druhé série se tohoto seriálu chytne stály překladatel. Určitě by si to Mel a Joe zasloužili.(25.3.2012)

Na tenhle pohodovej sitcom jsem náhodně narazil v TV, a docela mě chytl.. a tak jsem začal koukat od prvního dílu, abych pochopil celou pointu. Sice to nejsou přátelé, ani dva a půl chlapa, přesto je to zase něco jiného. Melissa, i děcka hrajou fajn , ale celé to táhne sympaťák Joey Lawrence. Myslím že na dnešní dobu dost trefné, když si vemete ženskou a chlapa, a prohodíte jim každodenní náplň a povinnosti - Joey doma s dětma, jako pan chůva, a Melissa jako důležitá radní. A právě tímto twistem svých typických rolí vznikají neobvyklé situace, které jsou hodně zábavné.. A i když nebude mít záchvaty smíchu, tak alespoň v koutku malej úsměv.. Po 2.Serii zvedam na 5*(8.5.2016)

Po první sérii bych dala nejradši tak tři a půl hvězdičky, protože podle mě je to někde uprostřed. Ústřední dvojice je dobrá, vtipná, sympatická. Melissa Joan Hart se úspěšně zbavila nálepky mladé čarodějnice (alespoň v mých očích) a nejenže jí to doopravdy seklo, ukázala se i jako dobrá komička. Joseph Lawrenc je zase neskutečný sympaťák a společně jdou jako dvojka skvěle dohromady. U dětí mi byl víc sympatický Ryder, ale oba dva teenagery ti dospěláci prostě zastiňují.(12.8.2015)

• Tommassi3

Ačkoli by sitcom variující téma chůvy v mužském podání mohl být nesmírně zajímavým projektem, zejména dík tvůrčí zoufalosti dua Young, Kendall zůstává u vyloženě prokaučované příležitosti, a tak se jediným funkčním prvkem jeví chemie mezi tradičně příšernou odčarovanou Melissou Joan Hart a Joeyem Lawrencem, jehož charakter platí, jakkoli nevěrohodný, za jedinou racionální postavu v té hromadě zoufalých, tupých a tvůrčí záměry parodujících karikatur.. Až na sympaťáka Lawrence skutečně odporně zahraná ideově zrůdná, povrchní břečka..(10.2.2017)

• - V 11. epizodě 1. série říká o Halloweenu Joe (Joseph Lawrence) Melisse (Melissa Joan Hart), že by měla zkusit jít za čarodějnici. Melissa Joan Hart se proslavila rolí v seriálu Sabrina - mladá čarodějnice (od r. 1996). (Thery)

• - V 10. epizóde 3. série hovorí Ryder (Nick Robinson), že jedného dňa odíde, postaví si v lesoch dom a potom budú ľutovať. Toto Robinson naozaj aj urobil, vo filme The Kings of Summer (2013), kde si zahral hlavnú úlohu (Joe). (Kacenka616)

• - V seriálu si zahráli i oba bratři Josepha Lawrence. Matthew Lawrence se objevil ve 25. epizodě a Andrew Lawrence ve 26. (Thery)