Melissa a Joey (TV seriál)

Melissa & Joey

Komedie

USA, 2010 - 2015, 36 h 31 min (Minutáž: 104x20–22 min)

Melissa Joan Hart, Joseph Lawrence, Taylor Spreitler, Nick Robinson, Sadie Calvano, Don Stark, Elizabeth McLaughlin, Philipp Karner, Ted McGinley, John Ross Bowie, Beau Dunn, Megan Hilty, Matthew Lawrence, Andrew Lawrence, Sean O'Bryan, Scott Michael Foster, Wendy Makkena, Chris Brochu, Rachel G. Fox, John Ratzenberger, Hal Ozsan, Marcus Folmar, Anya Monzikova, David Starzyk, Matt Cedeño, Jay Kenneth Johnson, Rib Hillis, Bren Foster, Julie Brown, Sophia Ali, Alyshia Ochse, Paul Vandervort, Kevin Bigley, Lily Mae Harrington, Justin James Hughes, Layla Alizada, Elizabeth Ho, Chryssie Whitehead, Erin Sanders, Riley Schmidt, Jacob Artist, Lisa Bargman, Valery M. Ortiz, Justin Hartley, Ian Reed Kesler, Meaghan Martin, Melissa Paulo, Jada Facer, Daniella Monet, Marla Sokoloff, Stephanie Lemelin, Maite Schwartz, Dilshad Vadsaria, Erin Cardillo, Shannon Elizabeth, Leslie Grossman, Brooke Burke-Charvet, Rodney To, Suzy Nakamura, Denyse Tontz, Brian Baumgartner, Joanna Leeds, Vicki Davis, John Ducey, Valerie Harper, Bianca Haase, Justin Prentice, Faith Prince, Savannah Jayde, Abhi Sinha, David Norona, Wilmer Calderon, Jeremy Luke, Dave Florek, Raymond Ochoa, Keesha Sharp, Mo Gaffney, Adrian Quinonez, Doris Roberts, Sterling Knight, Vivica A. Fox, Courtney Henggeler, Shawn Christian, Jill E. Alexander, Michael Rider, Carlease Burke, Trevor Donovan, Tim Conway, Peter Bonerz, Kevin Frazier, Barry Livingston, Elizabeth Berkley, Wayne Wilderson, Kevin Will, Joel McKinnon Miller, Vernée Watson-Johnson, Jimmy Bellinger, Beth Broderick, Carole Gutierrez, Cynthia Ruffin, John O'Brien, Shalita Grant, Cameron Bender, Allison Andreas, Celesta DeAstis, Jessalyn Wanlim, Cassie Hernandez, Christopher Gehrman, Tara Strong, Vicki Lewis, Major Curda, Wendy Worthington, Danièle Watts, Greg Pitts, Mia Cottet, Steve Tom, James Tumminia, Emily Nelson, Jamison Haase, Hayley Erin, Johnny James Fiore, Rita Rudner, Shanica Knowles, Rich McDonald, Jason Gerhardt, Marissa Jaret Winokur, Travis T. Flory, Judy Gold, Monica Lee Gradischek

Suzie V. Freeman

Kostýmy:

Allyson B. Fanger

Na tenhle pohodovej sitcom jsem náhodně narazil v TV, a docela mě chytl.. a tak jsem začal koukat od prvního dílu, abych pochopil celou pointu. Sice to nejsou přátelé, ani dva a půl chlapa, přesto je to zase něco jiného. Melissa, i děcka hrajou fajn , ale celé to táhne sympaťák Joey Lawrence. Myslím že na dnešní dobu dost trefné, když si vemete ženskou a chlapa, a prohodíte jim každodenní náplň a povinnosti - Joey doma s dětma, jako pan chůva, a Melissa jako důležitá radní. A právě tímto twistem svých typických rolí vznikají neobvyklé situace, které jsou hodně zábavné.. A i když nebude mít záchvaty smíchu, tak alespoň v koutku malej úsměv.. Po 2.Serii zvedam na 5*(8.5.2016)

Vtipné, milé, příjemné. Nejsou to sice ty skutečné salvy smíchu, ale takový ten přitroublý úsměv vám vydrží po celou dobu. Pohodový sitcom na odreagování, který má v sobě něco navíc, co se těžko popisuje. Je jen škoda, že se u nás neuchytil a nedostal se do širšího povědomí. V Americe bude za chvíli startovat druhá série, zatímco u nás se na titulky čekalo jako na smilování. Škoda, doufám že od druhé série se tohoto seriálu chytne stály překladatel. Určitě by si to Mel a Joe zasloužili.(25.3.2012)

Tak jsem se právě dodíval na poslední díl seriálu. Abych to shrnul: První série se rozjížděla rovnoměrným tempem až k vrcholu, na kterém vydržela po další dvě celé série. Těch gagů bylo mraky, několikrát mě popadl výbuch smíchu. Příchodem čtvrté, naštěstí poslední, řady, se to ovšem malinko změnilo a seriál začal rovnoměrným tempem upadat. A nejspíše to poznali i tvůrci a tak velice soudně tento seriál po 4.řadě ukončili. A to bylo to nejlepší, co mohli udělat, protože díky tomu nechávám plné hodnocení, které jsem tomu v průběhu 2.řady udělil.(4.1.2017)

Po první sérii bych dala nejradši tak tři a půl hvězdičky, protože podle mě je to někde uprostřed. Ústřední dvojice je dobrá, vtipná, sympatická. Melissa Joan Hart se úspěšně zbavila nálepky mladé čarodějnice (alespoň v mých očích) a nejenže jí to doopravdy seklo, ukázala se i jako dobrá komička. Joseph Lawrenc je zase neskutečný sympaťák a společně jdou jako dvojka skvěle dohromady. U dětí mi byl víc sympatický Ryder, ale oba dva teenagery ti dospěláci prostě zastiňují.(12.8.2015)

Je to ryze americký druh sitcomu s americkým humorem, nejsem si úplně jistá, jak jinak to definovat, je to podobný styl humoru jako třeba ve Dvou sockách, pár slušných vtipů nad kterými se pousmějete, celkově vás to může bavit svojí atmosférou, ale řada vtipů je ze soudku, vím, že to měl být vtip, ale mně to nepřijde vtipné. Přesně takový je i sitcom Melissa a Joey - příjemné svou atmosférou a nadhledem, ve vyšších sériích lehce úsměvné, málokdy vtipné. Nenazvala bych to vtipným seriálem, spíš zábavným. Lawrence a Hart jsou dobrá dvojka a čím vyšší série, tím víc je doceníte, jsou dobří komediální herci. Nicméně je to jeden z těch seriálů, kterým se musíte ze začátku trochu prokousat, než chytnete tu správnou vlnu, ale hledáte-li jen televizní oddychový pořad s krátkou stopáží, je tenhle seriál dobrá volba. K trapnosti nesklouzává nikdy. 60%(12.1.2017)