Melissa a Joey (TV seriál)

Melissa & Joey

Komedie

USA, 2010–2015, 36 h 31 min (Minutáž: 104x20–22 min)

Melissa Joan Hart, Joseph Lawrence, Taylor Spreitler, Nick Robinson, Sadie Calvano, Don Stark, Elizabeth McLaughlin, Philipp Karner, Ted McGinley, John Ross Bowie, Beau Dunn, Megan Hilty, Matthew Lawrence, Andrew Lawrence, Sean O'Bryan, Scott Michael Foster, Wendy Makkena, Chris Brochu, Rachel G. Fox, John Ratzenberger, Hal Ozsan, Marcus Folmar, Anya Monzikova, David Starzyk, Matt Cedeño, Jay Kenneth Johnson, Rib Hillis, Bren Foster, Julie Brown, Sophia Ali, Alyshia Ochse, Paul Vandervort, Kevin Bigley, Lily Mae Harrington, Justin James Hughes, Layla Alizada, Elizabeth Ho, Chryssie Whitehead, Erin Sanders, Riley Schmidt, Jacob Artist, Lisa Bargman, Valery M. Ortiz, Justin Hartley, Ian Reed Kesler, Meaghan Martin, Melissa Paulo, Jada Facer, Daniella Monet, Marla Sokoloff, Stephanie Lemelin, Maite Schwartz, Dilshad Vadsaria, Erin Cardillo, Shannon Elizabeth, Leslie Grossman, Brooke Burke, Rodney To, Suzy Nakamura, Denyse Tontz, Brian Baumgartner, Joanna Leeds, Vicki Davis, John Ducey, Valerie Harper, Bianca Haase, Justin Prentice, Faith Prince, Savannah Jayde, Abhi Sinha, David Norona, Wilmer Calderon, Jeremy Luke, Dave Florek, Raymond Ochoa, Keesha Sharp, Mo Gaffney, Adrian Quinonez, Doris Roberts, Sterling Knight, Vivica A. Fox, Courtney Henggeler, Shawn Christian, Jill E. Alexander, Michael Rider, Carlease Burke, Trevor Donovan, Tim Conway, Peter Bonerz, Kevin Frazier, Barry Livingston, Elizabeth Berkley, Wayne Wilderson, Kevin Will, Joel McKinnon Miller, Vernee Watson, Jimmy Bellinger, Beth Broderick, Carole Gutierrez, Cynthia Ruffin, John O'Brien, Shalita Grant, Cameron Bender, Allison Andreas, Celesta DeAstis, Jessalyn Wanlim, Cassie Hernandez, Christopher Gehrman, Tara Strong, Vicki Lewis, Major Curda, Wendy Worthington, Danièle Watts, Greg Pitts, Mia Cottet, Steve Tom, James Tumminia, Emily Nelson, Jamison Haase, Hayley Erin, Johnny James Fiore, Rita Rudner, Shanica Knowles, Rich McDonald, Jason Gerhardt, Marissa Jaret Winokur, Travis T. Flory, Judy Gold, Monica Lee Gradischek, Angela Elayne Gibbs, Cheyenne Haynes

Parádní seriál! Melisse to moc sluší, Josephovi ještě více a spolu se dvěma puberťáky (taky hrají moc dobře) tvoří opravdu netradiční rodinu. Nedokážu říct, co mě na tomhle seriálu upoutalo nejvíce, ale myslím si, že to bylo vzájemné pošťuchování Mel a Joeyho, každopádně jsem si pustila jeden díl, a už jsem byla v tom :-D(25.9.2011)

K mému velkému překvapení se z Melissy a Joea vyklubal nadprůměrný sitcom, se kterým ráda trávím čas. Mezi hlavními představiteli panuje neuvěřitelná chemie (fakt z obrazovek lítá jiskra za jiskrou). Melissa se rozhodně vymanila z role pubertální čarodějky a stala se z ní roztomilá občas stále pubertální ženská. Joey je neskutečně sexy, slintám nad ním stejně jako asistentka Melissy (k mému zklamání si nechal Joey na 2. sérii narůst vlasy, ach jo). Obsazení do rolí dětí se maximálně povedlo a právě oni přidávají seriálu na kvalitě a vtipu. Hlavně teda Alex, tu naprosto žeru. Melissa a Joey patří k sitcomům, které vás nejen rozesmějí, ale i pohladí na duši.(24.11.2012)

Po první sérii bych dala nejradši tak tři a půl hvězdičky, protože podle mě je to někde uprostřed. Ústřední dvojice je dobrá, vtipná, sympatická. Melissa Joan Hart se úspěšně zbavila nálepky mladé čarodějnice (alespoň v mých očích) a nejenže jí to doopravdy seklo, ukázala se i jako dobrá komička. Joseph Lawrenc je zase neskutečný sympaťák a společně jdou jako dvojka skvěle dohromady. U dětí mi byl víc sympatický Ryder, ale oba dva teenagery ti dospěláci prostě zastiňují.(12.8.2015)

Je to ryze americký druh sitcomu s americkým humorem, nejsem si úplně jistá, jak jinak to definovat, je to podobný styl humoru jako třeba ve Dvou sockách, pár slušných vtipů nad kterými se pousmějete, celkově vás to může bavit svojí atmosférou, ale řada vtipů je ze soudku, vím, že to měl být vtip, ale mně to nepřijde vtipné. Přesně takový je i sitcom Melissa a Joey - příjemné svou atmosférou a nadhledem, ve vyšších sériích lehce úsměvné, málokdy vtipné. Nenazvala bych to vtipným seriálem, spíš zábavným. Lawrence a Hart jsou dobrá dvojka a čím vyšší série, tím víc je doceníte, jsou dobří komediální herci. Nicméně je to jeden z těch seriálů, kterým se musíte ze začátku trochu prokousat, než chytnete tu správnou vlnu, ale hledáte-li jen televizní oddychový pořad s krátkou stopáží, je tenhle seriál dobrá volba. K trapnosti nesklouzává nikdy. 60%(12.1.2017)

Opravdu zde nechápu to hodnocení nad 70 %, když se dle mého názoru jedná zcela o průměrný sitcom s vtipy, kterým se občas člověk zasměje (i když tady skoro vůbec). Joey mě většinu času, co stráví na obrazovce, štve a kolikrát mám chuť mu hlavu omlátit o zeď nebo ho nakopat do jistých míst. Jeho nekonečné moralizování, kecy a neustálé ochraňování Lenox, jak kdyby jí kluci dělali nevím co, mě neskutečně vytáčí. Aspoň, že Mel a děti se dají v klidu snést. Pro mě se jedná o seriál na jedno shlédnutí (maximálně na dvě po pár letech), ale vícekrát ho opravdu vidět nepotřebuji.(26.5.2016)