Melissa a Joey (TV seriál)

Melissa & Joey

Komedie

USA, 2010 - 2015, 36 h 31 min (Minutáž: 104x20–22 min)

Melissa Joan Hart, Joseph Lawrence, Taylor Spreitler, Nick Robinson, Sadie Calvano, Don Stark, Elizabeth McLaughlin, Philipp Karner, Ted McGinley, John Ross Bowie, Beau Dunn, Megan Hilty, Matthew Lawrence, Andrew Lawrence, Sean O'Bryan, Scott Michael Foster, Wendy Makkena, Chris Brochu, Rachel G. Fox, John Ratzenberger, Hal Ozsan, Marcus Folmar, Anya Monzikova, David Starzyk, Matt Cedeño, Jay Kenneth Johnson, Rib Hillis, Bren Foster, Julie Brown, Sophia Ali, Alyshia Ochse, Paul Vandervort, Kevin Bigley, Lily Mae Harrington, Justin James Hughes, Layla Alizada, Elizabeth Ho, Chryssie Whitehead, Erin Sanders, Riley Schmidt, Jacob Artist, Lisa Bargman, Valery M. Ortiz, Justin Hartley, Ian Reed Kesler, Meaghan Martin, Melissa Paulo, Jada Facer, Daniella Monet, Marla Sokoloff, Stephanie Lemelin, Maite Schwartz, Dilshad Vadsaria, Erin Cardillo, Shannon Elizabeth, Leslie Grossman, Brooke Burke-Charvet, Rodney To, Suzy Nakamura, Denyse Tontz, Brian Baumgartner, Joanna Leeds, Vicki Davis, John Ducey, Valerie Harper, Bianca Haase, Justin Prentice, Faith Prince, Savannah Jayde, Abhi Sinha, David Norona, Wilmer Calderon, Jeremy Luke, Dave Florek, Raymond Ochoa, Keesha Sharp, Mo Gaffney, Adrian Quinonez, Doris Roberts, Sterling Knight, Vivica A. Fox, Courtney Henggeler, Shawn Christian, Jill E. Alexander, Michael Rider, Carlease Burke, Trevor Donovan, Tim Conway, Peter Bonerz, Kevin Frazier, Barry Livingston, Elizabeth Berkley, Wayne Wilderson, Kevin Will, Joel McKinnon Miller, Vernée Watson-Johnson, Jimmy Bellinger, Beth Broderick, Carole Gutierrez, Cynthia Ruffin, John O'Brien, Shalita Grant, Cameron Bender, Allison Andreas, Celesta DeAstis, Jessalyn Wanlim, Cassie Hernandez, Christopher Gehrman, Tara Strong, Vicki Lewis, Major Curda, Wendy Worthington, Danièle Watts, Greg Pitts, Mia Cottet, Steve Tom, James Tumminia, Emily Nelson, Jamison Haase, Hayley Erin, Johnny James Fiore

Suzie V. Freeman

Kostýmy:

Allyson B. Fanger
  • Tommassi3

Ačkoli by sitcom variující téma chůvy v mužském podání mohl být nesmírně zajímavým projektem, zejména dík tvůrčí zoufalosti dua Young, Kendall zůstává u vyloženě prokaučované příležitosti, a tak se jediným funkčním prvkem jeví chemie mezi tradičně příšernou odčarovanou Melissou Joan Hart a Joeyem Lawrencem, jehož charakter platí, jakkoli nevěrohodný, za jedinou racionální postavu v té hromadě zoufalých, tupých a tvůrčí záměry parodujících karikatur.. Až na sympaťáka Lawrence skutečně odporně zahraná ideově zrůdná, povrchní břečka..(10.2.2017)

Tak jsem se právě dodíval na poslední díl seriálu. Abych to shrnul: První série se rozjížděla rovnoměrným tempem až k vrcholu, na kterém vydržela po další dvě celé série. Těch gagů bylo mraky, několikrát mě popadl výbuch smíchu. Příchodem čtvrté, naštěstí poslední, řady, se to ovšem malinko změnilo a seriál začal rovnoměrným tempem upadat. A nejspíše to poznali i tvůrci a tak velice soudně tento seriál po 4.řadě ukončili. A to bylo to nejlepší, co mohli udělat, protože díky tomu nechávám plné hodnocení, které jsem tomu v průběhu 2.řady udělil.(4.1.2017)

Príjemný seriál s relatívne dobre spracovanými charaktermi, hercami ktorých som si časom obľúbil a originálnym príbehom. Niektoré vlastnosti postáv mi liezli na nervy ako napríklad dosť vysoká namyslenosť u Joeyho alebo občas prílišná afektovanosť u Melissy ale inak ma to bavilo. Taký milý sitcom na zrelaxovanie, škoda že po 4-ej sérii skončil lebo to malo celkom dosť potenciál na pokračovanie.(5.9.2016)

Je to ryze americký druh sitcomu s americkým humorem, nejsem si úplně jistá, jak jinak to definovat, je to podobný styl humoru jako třeba ve Dvou sockách, pár slušných vtipů nad kterými se pousmějete, celkově vás to může bavit svojí atmosférou, ale řada vtipů je ze soudku, vím, že to měl být vtip, ale mně to nepřijde vtipné. Přesně takový je i sitcom Melissa a Joey - příjemné svou atmosférou a nadhledem, ve vyšších sériích lehce úsměvné, málokdy vtipné. Nenazvala bych to vtipným seriálem, spíš zábavným. Lawrence a Hart jsou dobrá dvojka a čím vyšší série, tím víc je doceníte, jsou dobří komediální herci. Nicméně je to jeden z těch seriálů, kterým se musíte ze začátku trochu prokousat, než chytnete tu správnou vlnu, ale hledáte-li jen televizní oddychový pořad s krátkou stopáží, je tenhle seriál dobrá volba. K trapnosti nesklouzává nikdy. 60%(12.1.2017)

Fajn oddychovka, místama dobré hlášky, úsměvné momenty. Také je zajímavé vidět, jak se Melissa dostala z role teenanegera se dvěma tetama (Sabrina) do role tetičky se dvěma teenama. Občas v seriálu i udělaj nějakej vtípek na Sabrinu, občas se tam objeví i představitelka Zeldy, jeden díl Halloweenský celý věnovaný Sabrině. Chemie mezi Melissou a Joeyim funguje, herecké výkony Taylor a Nicka jsou super. Z Melissy jde na míle daleko cítit komediant. Jsem zvědavá s jakým dalším počinem přijde nyní, když M&J končí. 4 hvězdy za to, že to splňuje svůj účel docela dobře a 1 extra za Mel(10.6.2015)

• - V seriálu si zahráli i oba bratři Josepha Lawrence. Matthew Lawrence se objevil ve 25. epizodě a Andrew Lawrence ve 26. (Thery)

• - V 11. epizodě 1. série říká o Halloweenu Joe (Joseph Lawrence) Melisse (Melissa Joan Hart), že by měla zkusit jít za čarodějnici. Melissa Joan Hart se proslavila rolí v seriálu Sabrina - mladá čarodějnice (od r. 1996). (Thery)

• - V 15. epizóde 3. série Melissa (Melissa Joan Hart) v obývačke pozerá TV film Lovestruck: The Musical (2013). (Kacenka616)