Comedy Central Roast of David Hasselhoff (TV pořad)

Komedie

USA, 2010, 90 min

Můj první "roast". Českému divákovi asi ten nejotevřenější, protože Hoffa, Pamelu, Hulka či Springera zná i nejprůměrnější divák. Jednoznačně chválím Setha MacFarlanea, který skvěle moderoval a navíc schytal nejeden políček namířený vůči jeho osobě i show (sorry, já stále fandim Parkerovi a Stoneovi). Jednoznačně chci vidět další a užít si více nadávek a vtípků. Btw: Šlo by toto uhrát i v ČR? Dokazaly by si naše celebrity takto nekorektně ze sebe utahovat? 65 %(27.7.2012)

Táto show je dôkazom toho, že Hasselhoffove mizerné hranie + ešte horšie spievanie + neustále chľastanie + totálna strata dôstojnosti, neboli úplne na škodu. Dá sa z toho robiť ohromná sranda, ktorou ma pobavili všetci účinkujúci, až na Gilberta prsklimidoočícitrón Gottfrieda. Nikto si nebral servítky, no a urážky a srandičky sa ušli naozaj všetkým zúčastneným. Akurát mi prišlo trošku ľúto Pamely, pretože väčšinu narážok (prekvapivo sexuálnych) na svoju osobu nepochopila...(7.7.2011)

Je to sprosté a neetické, takhle se smát nad mrtvolou dávné hvězdy showbyznysu! Ne, David žije, víc než kdy jindy, umí si dělat srandu sám ze sebe a tohle je povrchní, oplzlé a přízemní pokoukání. Ale nehorázně vtipné! ;-) [PS: Seth je skvělý moderátor.](13.10.2011)

Tak pod tímhle kotlem urážlivého humoru hoří hodně divoký ohýnek-skoro jsem až čekal, kdy někdo s brekem uteče.(hlavně teda Pamela-David je už na to tak něják zvyklý ale ona dostává hroznou čočku :D )(18.11.2012)

• Splasher

Nebyla tam jediná hvězda, ale Jeffovi jednu udělím. [70 min.](13.10.2012)

• - Posledný Roast, v ktorom môžeme vidieť dovtedy pravidelného Grega Giralda. Približne mesiac po odvysielaní zomrel na neúmyselné predávkovanie liekmi na predpis. Paradoxné je, že práve v tomto Roaste poukázal na koniec kariéry Hasselhoffa (a Roberta Kennedyho) na podlahe hotela, keďže on sám bol taktiež nájdený v hoteli. (Deftie)