Malá farma (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2010, 26 min

Igor Chaun
  • kulyk

Sehnat pár infantilních bioblbů, aby někomu vytvořili business, není evidentně problém. A každý máme veřejnoprávní podíl (který budeme splácet celé roky). Jste-li hovádko, inklinující k členství v jakékoliv odrůdě sekt, masochistický jedinec, toužící po statusu otroka, žerete jen všemožná jádra a boby, či chce-li se vám strávit život přehazováním zvířecích sraček, pak je toto pořad pro vás. My ostatní, kteří víme, že přírodu je nutno od člověka oddělit nejméně dvěma vrstvami skla, můžeme jen sípat závistí nad tím, jak umí Berka uplést z hovna zlatý bitch! Jen tak dál, ty zmrde. Příště ti rád přispěju třeba na novou prádelnu. A realitka by se mohla zovat ,,Perme prachy dokola".(13.11.2012)

• Hannibal1913

Tak nám původní dvojice nevydržela... Ale co si budeme povídat - dalo se to čekat. Rozmazlení Pražáci toto nemůžou vydržet po celý život... Hurá pořídíme si selátko, telátko, kuřátko a budeme se mít skvěle. Ale né! Nemůžete to prasátko přece zabít! Vždyť je to naše malá hodná holčička, ta není na papání, to je přítel rodiny... Sračky sračky sračky.(1.7.2012)

• Big Bear

Každý koncesionář by měl za podporu tohoto soukromého projektu dostat jednu bio slípku, jednu bio mrkev, jedno bio vejce a jeden kyblík bio mrvy. Tu bio mrvu prosím nepoužít do muškátů ale hodit na hlavu pohlavárů z ČT, kteří v rámci tohoto předraženého projektu dělali reklamu soukromé farmě soukromého lobisty, který pořad celý natáčel pro ČT na klíč. A pokud to dělali nevědomky, tím snad ještě hůř než kdyby to bylo vědomky.... Vyčůranost pochopím, blbost už ne.. Česká klasika :-). Jinak než tohle, tak to raději Dovolenou v protektorátu... ODPAD(30.6.2015)

• ivishka

Nevím do jaké míry to je informačně věrohodné v oboru agronomickém ale v tom zahradnickém(např.výsev papriky apod.)je to naprostá blbost...Nejenže slečna vůbec nemá páru jak se vysévá a jakou teplotu semena potřebují ale její nevěrohodný projev a vůbec celá tahle šílená blbost ....je to sice trochu pohled do dnešního farmaření ale tahle věc v této době je maximálně ojedinělá a opravdu málokdo udrží v takové finančně i politicky nepříznivé době tak nákladnou a hlavně strašně dlouhou dobu nevýdělečnou činnost...takže palec dolů.Jedna hvězda za pěkná zvířata a to je tak vše.(4.3.2012)

V dnešní době, kdy se lidé ve všem možném snaží být ekologičtí ve všech směrech (ale zároveň je to "in" a ne vždy úplně tak pravda a jen hra na ekologii - tím ale nechci pořad nějak urážet), je toto neobvyklý pořad a napůl reality show, která není špatná. Je jasné, že uživatele, kteří ani trochu neberou ohled na životní prostředí kolem sebe, dají odpad nebo jednu hvězdičku.. Pořád lepší než sledovat například Rady ptáka Loskutáka(23.2.2011)

• - Jan Macků a Veronika Olivová byli pro hlavní roli v reality show vybráni v dubnu 2010 ze 42 uchazečů.