Reklama

Reklama

ATM

Trailer

Obsahy(1)

Film pojednává o trojici přátel z práce. Jednou večer po firemní akci dostanou chuť na pizzu. Jdou tedy k automatu, aby vybrali peníze. Jenže tohle bude jejich nejhorší rozhodnutí v životě. Budou totiž uvězněni neznámým mužem. Začíná tak boj o holý život. (LIVINGDEAD)

Videa (1)

Trailer

Recenze (107)

ricci.s 

všechny recenze uživatele

V tomto prípade má aj jednoduchá hra na mačku a myš v jednej maličkej bankomatovej búdke svoje čaro. Ktovie, ako by som reagoval na mieste tých teenagerov, či by bolo lepšie vybehnúť (veď všetkých troch naraz tak ľahko nechytí), alebo sa mu postaviť tvárou v tvár, traja proti jednému zabijakovi, hm, istá šanca by tu bola. Alebo možno nie. Keď totiž tí traja chudáci videli, že zabijak sa so svojimi obeťami nemazná a bez problémov si poradí s náhodným okoloidúcim či s ochrankárom, rozhodli sa čakať na pomoc, otázne je len to, či sa im to napokon oplatilo. Dokonca sa dočkáme aj jednej scénky, pri ktorej som sa schuti zasmial. Slušné herecké výkony, pekná kamera, hlavné postavy aspoň kúsok premýšľali (teda väčšinou). Pre mňa parádne odvedená robota a jedno viem celkom určite: Nechcel by som mať za pätami takého potvorského, prefíkaného a vychcaného zabijaka ako bol tento tu! ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

V podstatě se dá tvrdit, že ATM je taková Telefonní budka v mírně hororovym podání. Je to krátký a pěkně natočený, tudíž nuda nehrozí. Jenže množství logických kopanců přesáhla přesně tu míru, kterou jsem schopen akceptovat. Opravdu spokojeni tak budou asi jenom hodně nenároční diváci, pro ostatní bude spíše zbytečností. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

,,...JE JEDNA HODINA PO PŮLNOCI. JAKEJ JINEJ DŮVOD MŮŽE MÍT CHLAPÍK, KTEREJ ZŮSTANE STÁT UPROSTŘED PRÁZDNÝHO PARKOVIŠTĚ?“..... /// To si takhle dva mládenci a jedna slečna vlezou do automatu na prachy. Do tý kukaně – takový ty prosklený, kde vám bezďáci nečuměj přes rameno. Prdelky prdelky a najednou zjistěj, že jim sice nikdo nečumí přes rameno, ale rovnou na celou budku. Je noc a parchant venku nevypadá zrovna vospale. Spíš má nějakej problém, vo čem se přesvědčil kolemjdoucí spoluobčan, jehož držka poznala tvrdost asfaltu. V ,,kukani“ začíná panika. Tři mladí lidé se mění v dementy a já se lituju, páč mě čeká ještě hodina a čtvrt. Začíná pokus o vytvoření psychologický atmosféry mezi nimi a pokus o stvoření šílenýho maniaka. Všichni, kteří jsou zvyklí řešit u filmu pičoviny – bič pryč! Dementi se stávaj ještě většími (dementy) a i já to špatně snáším. Ale proč kritizovat něco, vod čeho se přesně tohle dalo očekávat. Prostě nenáročná dramatická podívaná o tom, jak 3 dementi nemůžou vyzrát na pána v bundě s kožíškem. Počty obou družstev se postupně srovnávaj, protože vítěz může bejt jen jeden (ale to věděl už i starej MacLeod ). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám ještě většího dementa, než jsem já. 2.) Potřebuju rychlokurs na ošetření díry po šroubováku. (V krajině břišní). 3.) Thx za titule ,,petrik1“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Traja kolegovia sa v noci po večierku ocitnú uväznení v bankomatovej búdke, keď na nich vonku čaká zlovestná postava, ktorá nemá problém odpratať zo svojho zorného uhla ostatných okoloidúcich. Bez karty síce nemôže prísť za nimi dnu a tak ostávajú v relatívnom bezpečí, no zároveň aj v prehlbujúcej sa neistote; predsa len čo všetko človek musí urobiť, aby dostal políciu k bankomatu? Zo začiatku ma film trochu štval, keďže som sa snažil rozmýšľať nad reálnosťou, logikou a náhodami, na ktorých je z časti vykonštruovaný, a z čoho som si vyvodil určité závery, ktoré som vo finále očakával. Veľké plus je, že sa nepotvrdili a koniec je vcelku nečakaný, menšie mínus však je, že ten koniec vôbec nie je postačujúci, aspoň teda pre mňa. Pokiaľ by však malo prísť pokračovanie, ktoré by z týchto finálnych odhalení vychádzalo, nebol by som vôbec proti. Ináč sa mi to ale zväčša páčilo; malo to atmosféru, grády, chladnokrvného záporáka a celkovo chladný dojem, ktorý vyvolávalo nielen zasadenie filmu do vianočného obdobia, ale aj jeho neustále filtrovanie do modra. A aj keď v logike tu samozrejme nemá význam príliš vŕtať, v rámci hororovej story by to kľudne mohlo fungovať ako taká moderná Urban Legend. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Ježíšku na křížku, tak tohle je hodně light horor pro hodně nenáročné diváky ... Řemeslo celkem slušné, ale jinak je to všechno šíleně zaměnitelný, už pár minut po zhlédnutí si z toho víceméně nic nepamatuju. A ne, Němec mi doma věci neschovává. Ale k dobru budiž přičteno, že mě to sralo spíš pasivně než aktivně. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (5)

  • Snímek se natáčel ve Winnipegu v Kanadě. (Yardak)
  • Pro tento film byl postaven bankomat. (Pajkenzi)

Reklama

Reklama