ATM

David Brooks

Scénografie:

Craig Sandells
  • Bloody13

V podstatě se dá tvrdit, že ATM je taková Telefonní budka v mírně hororovym podání. Je to krátký a pěkně natočený, tudíž nuda nehrozí. Jenže množství logických kopanců přesáhla přesně tu míru, kterou jsem schopen akceptovat. Opravdu spokojeni tak budou asi jenom hodně nenároční diváci, pro ostatní bude spíše zbytečností.(6.3.2012)

• Holina

"Budou totiž uvězněni neznámým mužem." Nevěřte tomu. Tahle parta idiotů si nezaslouží slitování. Pokud totiž někdo stojí 100 metrů od bankomatu, představuje nebezpečí snad jen pro zfetovaného a dezorientovaného vola. Tím padá veškerá diskuze o čemkoliv dalším, protože tohle je prostě rána do palice. Pakárna. A nic to nezachrání ani závěr. Navíc teda herecké výkony jsou doslova otřesné, když už dělám komorní horor tak snad vezmu lidi, který to utáhnou. Jedna hvězda za námět.(23.4.2012)

V tomto prípade má aj jednoduchá hra na mačku a myš v jednej maličkej bankomatovej búdke svoje čaro. Ktovie, ako by som reagoval na mieste tých teenagerov, či by bolo lepšie vybehnúť (veď všetkých troch naraz tak ľahko nechytí), alebo sa mu postaviť tvárou v tvár, traja proti jednému zabijakovi, hm, istá šanca by tu bola. Alebo možno nie. Keď totiž tí traja chudáci videli, že zabijak sa so svojimi obeťami nemazná a bez problémov si poradí s náhodným okoloidúcim či s ochrankárom, rozhodli sa čakať na pomoc, otázne je len to, či sa im to napokon oplatilo. Dokonca sa dočkáme aj jednej scénky, pri ktorej som sa schuti zasmial. Slušné herecké výkony, pekná kamera, hlavné postavy aspoň kúsok premýšľali (teda väčšinou). Pre mňa parádne odvedená robota a jedno viem celkom určite: Nechcel by som mať za pätami takého potvorského, prefíkaného a vychcaného zabijaka ako bol tento tu!(4.3.2012)

• kaylin

Snímek „ATM“ je pro mě zklamáním, protože jsem si myslel – po zhlédnutí traileru – že by to mohl být dobrý thriller. Není to dobrý thriller, protože nebuduje napětí dobře. Zajímavá výchozí situace je vedena do konce očekávaný a nezajímavým způsobem, aby pak byla nasazena pointa, která je v duchu celého filmu unylá a nezajímavá. Slabé, ale přece jen by to mohlo někoho oslovit. V televizi.(3.4.2015)

• J*A*S*M

Ježíšku na křížku, tak tohle je hodně light horor pro hodně nenáročné diváky ... Řemeslo celkem slušné, ale jinak je to všechno šíleně zaměnitelný, už pár minut po zhlédnutí si z toho víceméně nic nepamatuju. A ne, Němec mi doma věci neschovává. Ale k dobru budiž přičteno, že mě to sralo spíš pasivně než aktivně.(4.3.2012)