Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

bagetka007

Jak už jsem se zmínila u "Friends With Benefits", tohle stálo taky za houby. Ale scénka s "period songs" či jak to tam nazvali, pobavila. ()

Olík

Jak přistupovat k Reitmanovým „krotitelům vztahů“ radí už samotný název jeho posledního pokusu. Jako názornou pomůcku si můžeme vypůjčit tématicky zpřízněný Mejdan v Las Vegas, také v hlavní roli s Ashtonem Kutcherem a zjistíme, že ačkoliv se Hlavně nezávazně na první pohled tváří jako standartní lehce buranský vztahový rom-com, kráčí trochu jinou cestou. Cesta je sice jiná, ale cíl je stejný jako u mnoha jejich souputníků. Podprůměrná ha ha ha romantika aneb dobrá brigádka pro Kutchera a Portman mezi natáčením skutečných filmů. ()

croxika

Rozhodovala som sa medzi dvoma a troma *...keby sa dal film ohodnotit na dva a pol hviezdicky tento by bol na to pre mna ako vysity..dve * za namet..jednoduchy dej..celkovu jednoduchost...ale pri tomto filme som si neuveritelne oddychla..prisla na ine myslienky...a nemala som dovod vypnut ho..naviac Kutcher je strasne cute ;-)...taky prijemny filmik..ked mate chut nerozmyslat..obcas sa zasmiat a vypnut.. ()

brumbrum odpad!

No ako to povedat slusne.. k comu to prirovnat.. ovracana zachodova diera na tureckom zachode, posypana krystalovym cukrom. A nad tym cedula "romanticka komedia". Uz na zaciatku moze byt oklamanemu divakovi jasne, ze ide o lacny odpad, ked sa rozplakany pubertiak opyta na lavicke spoluziacky, ci jej "tam moze siahnut". Zlatanina sa vyvija podobne i dalej scenou z mladeznickej party, kde sa polonahe tela knisaju do rytmu v dyme a tecie po nich alkohol - pohlad na mlade dievcata s priamym privodom alkoholu hadicou do huby prebera stafetu otazniku nad kategoriou "romanticke komedia". Bezduchy odpad pretkavaju duchaplne vety o homosexualnych otcoch a striekani semena. Otec sulajuci si marihuanu vyklada synovi know-how o vztahoch po dvoch rozvodoch, ked tu prebehne polonaha devenka, s ktorou prave spava a syn mu vrazi pastou do brucha, pretoze s nou spaval tiez pred casom, potom zasa debatuju v tomto zmysle. Skoda dalsich popisov - chapem, ze sa da natocit uplny brak, posiat ho hrubo nezmyselnymi perverznostami a ukazat holu kozu bez konceptu, ale preco pre panajana tam hra Natalie Portman, sa mi chape naozaj tazko. ()

BeranSon

Mladě vypadající Natalie Portman se skvěle hodí do své role, ale Ashton Kutcher prostě a jednoduše není pasák určený pro ni. Jinak režijně celkem vydařené, ovšem samozřejmě že jsou mnohem lepší filmy na stejnou tématiku. -5/10- ()

merigieren

půlku filmu sem si říkal dám tomu dvě hvězdy za tu hezkou tvářičku, pak sem klesl na odpad, protože sem nebyl schopnej to sledovat dýl jak 15 minut v kuse aniž bych měl pocit že si musím provést lobotomii. Jedna hvězda je víc než hodně. to je taková zhovadilá kravina, kde mě vážně nezajímá kdo se s kým rochází, spí, schází, rozchází, spí, a to celý periodicky opakuje do skončení věků, mezi všema postavama. ()

Rathalos

Filmy,kde hraje Ashton Kutcher su zarukou dobrej zabavy,dalsia vyborna romanticka komedia,v ktorej mu robi partacku nadherna Natalie Portman,boli skveli ako par a aj napriek slabemu hodnoteniu tu na CSFD,ja davam pat hviezdiciek...:-) ()

MickeyStuma

Emma a Adam mají spolu v rámci svého přátelství příležitostný sex a rozhodnou se, že z toho udělají běžnou věc. Avšak za předpokladu, že k sobě nebudou mít žádné city. U Adama se ale projeví. Co na to Emma?  Natalie Portman a Ashton Kutcher.  Oba jsou patřičně živelní a svým způsobem jako pár vcelku roztomilí. Snímek v sobě nese okouzlující a úsměvné okamžiky, i když se to celé drží jediné lajny a tím je životní postoj Emmy, která je tu neustále moralizována faktem, že takový vztah není dlouhodobě udržitelný. Že s tím zkrátka mají i city co do činění. Že emocionální vztah je jedním z nejmocnějších sil v přírodě. Atmosféra snímku je živá a svým úsměvným nadhledem nenudící. Přesto se objevuje vagón nejrůznějších výhrad vůči určitým aspektům postav, vývoje děje a vůbec určité logičnosti. Z počátku oba vystupují jako pubertální jedinci a později, když to mezi nimi začíná být citově vážné, chybí mezi nimi ta správná chemie. Ke konci připadá onen citový vývoj, hlavně u Emmy, nějak uspěchaný. Jako letní romantická komedie se dá i tak užít a přijít během sledování na jiné myšlenky a naopak zapomenout na chmury. Na režijní stoličce režisér s českými kořeny Ivan Reitman, kterého tu bystré oko v jedné scéně i zahlédne. A jen tak pro zajímavost, námětem tento film v kinech konkuroval snímku uvedeného ve stejném roce ´Kamarád, taky rád´ (2011)   ()

Mashak

Chtěl jsem dát 2 hvězdy. Film byl příjemný, občas překvapil, občas zklamal, ale jistě to nebyla úplná ztráta času toto zhlédnout. Ovšem poté, co jsem měl deseti minutový záchvat smíchu díky Kutchera a jeho mlácení hlavy do stolu, jsem se rozhodl pro 3 hvězdy. ()

Harts

tak trochu jiná, ale pořád stejná sladká romantická komedie, aspoň na Natalii se dá dívat, některé scény mi připadají, že tam ani nenavazují ()

radaza

Tento film se mi trefil do nálady a já se srdečně zasmál. Děj byl jednoduchý a předvídatelný, ale film si na nic nehrál, byli jsme ušetřeni hlubokomyslných dialogů. Romantická komedie, která mě na rozdíl od většiny ostatních pobavila. A velmi jsem ocenil, že v roli mladičké Emmy se neobjevila Jennifer Aniston, jak je často zvykem. ()

foundation odpad!

Rovnako ako pri Love and other Drugs, pre mňa jediný dôvod prečo som sa vôbec znížil k tomu aby som niečo takéto zapínal bola herečka v hlavnej úlohe. Osobne ale nerozumiem prečo si Portmanová vyberá takéto úbohé, non-challenge trapošinky keď jasne ukázala sebe aj ostatným že keď sa to niečoho pustí s dostatocným zápalom, nie je pre ňu problémom ani nejaká zlatá soška. Kutchera komentovať radšej ani nejdem. A film? Zmes nudy, trápnosti, tragédnosti, nezmesiteľného klišé. Nič čo by to zachránilo aspoň na jednu hviezdu tu nie je. ()

Kingjiri

Řekl bych, že by si měla Natalie Portman vybírat spíše vážnější role a Ivan Reitman zase točit něco ve stylu Ghostbusters. Tenhle film mě nijak zvlášť neoslovil, přišlo mi, že slabý scénář chtěli producenti dohnat hereckým obsazením. Nápad o vztahu bez závazků neni špatný, ale čekal jsem víc humorných scének na toto téma a že se jich dalo vymyslet ... také stopáž mohla být o něco kratší. Znovu už se na film nepodivám a nedávám více, jak dvě hvězdy. ()

cogi

Ano, téma by bylo téměř originální na romantické filmy, .. hlavní zápletkou je, kdy se ze sexuální vztahu stane láska. Ale nenatočilo se rok před tímhle dílkem Láska a jiné drogy? .. a nebal tam taky stejná zápletka? Ejhle byla, pointa filmu byla podobná, akorát byli lepší herci, lepší zpracování a i hlubší myšlenky, kdy se dozvídáme, že hlavní postava je ke všemu nemocná .. takže hlavně nezávazně je jen slabý odvar ()

Eki

Láska a jiné závislosti bylo tedy lepší. Nejen co se nahoty týče. Tady je jen Natalie Portman ve spodním prádle (bůh ví, jestli je to vůbec ona) a Kučerův holý zadek. Jake Gyllenhaal a Anne Hathaway toho nabídli více. Ještě tady dost vázlo nějaké jiskření mezi hlavní dvojicí. ()

Rara-avis

Film Hlavně nezávazně je jen další z řady rádoby romantických komedií, který nic nového nenabízí. Herci v něm nijak nevyniknou, ani k tomu nemají moc prostor. Postavy jsou napsány divně, jejich jednání je pochybné, vlastně kolikrát nemá žádný logický smysl (hlavně Natalie je mimo a nikde není ani nevysvětleno proč). I ten konec je už tolikrát ohraný až hrůza.... Někdy to bylo ale i vtipné a jako pozkouškový odpočinek to bylo naprosto vyhovující. 3 * (když přivřu obě oči) ()

Torgal

Veľmi slabé. Príbeh a postavy sú natoľko odtrhnuté od reality, že ma absolútne nebavili, Natálka, akokoľvek krásna, ma svojím správaním iritovala a Kutcher tiež nič nezachránil. Humor neexistuje, romantika tiež v podstate žiadna a (podľa mňa) nehodiaci sa happy-end zabíja aj to málo, čím mohol byť film zaujímavý. 3+/10 ()

LokiZombie

Takové slabší čtyři, protože se film blíží průměru, ale furt ho nad ním drží sympatická (narozdíl od černé labutě) přirozeně přitažlivá Natalie a zápletka je v žánru taky docela nevšední. Tohle mě docela bavilo. Na to že to byla hollywoodská romantická komedie, tak nebyla až tak hloupá. PS:Byl jsem na filmu v dívčí společnosti, to možná zlepšilo můj zážitek:-) ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman