Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

dzz

Pokud chcete romantiku,nepouštějte si to,unudí vás to k smrti a snad jednou se zasmějete a to u momentu,který původně ani vtipný neměl být.Ani nevím proč dávám tři? Jo,vlastně Portmenka byla prima.A stále tvrdím že Kutcher není dobrý herec. ()

Stanmi

Vzhledem k tomu, že má znalost současných romantických komedií není příliš velká, rozhodl jsem se rozšířit si trochu obzory shlédnutím tohoto snímku, který se tématicky věnuje tzv. kamáradství s benefity. Adam (Ashton Kutcher) se po rozchodu se svou přítelkyní rozhodne, že si bude více užívat nezávazných vztahů, naproti tomu mladá doktorka Emma (Natalie Portman) se také nechce příliš vázat a navíc na plnohodnotný vztah ani nemá ani čas. Tihle dva se dají dohromady pouze za účelem provozování kopulačních pohybů, otázka však je, jak dlouho jim tento vztah vydrží bez toho, aby se jeden do druhého nezamilovali...No příběh má v zásadě očekávatelný průběh a žádné větší překvapení v něm nenajdete. Na druhou stranu se na film celkem dobře kouká, děj pěkně odsýpá, sem tam se člověk i pousměje, což je však také díky ústřední dvojici, Natalie Portman a i Ashton Kutcher jsou dobrá dvojka a potěšil mně i Kevin Kline v roli Adamova otce. Hlavně nezávazně je tak příjemným, nenáročným filmem, který navíc není přehnaně romantický. ()

Eywa11

"Nemôžeš ma zbiť, si krpatá ako trpaslík...bojuješ ako škrečok!" :D čo sa mi na tom vlastne doteraz nepáčilo? je to milá komédia, veď ktorá by nechcela kyticu mrkiev a krámový mix........keep bleeding, keep keep bleeding love!! ()

fimler

Film jsem viděl poprvé před 6 lety, od té doby možná ještě jednou, dvakrát, ale ani jednou do úplného konce. Dnes jsem ho viděl poprvé od začátku až do konce a musím říct, že zase tak špatné, jak jsem si původně myslel to nebylo. Natalie Portman jsem tu její roli sice vůbec neuvěřil, ale jinak v pohodě rom-com. Mimo to se stále objevuje opravdu hodně mezer a dost nevyužitý potencionál, chemie mezi hlavními postavami taky nic moc. Kamarád taky rád je prostě o dva levely výš. ()

Šošia

Zase jedna velice typická předvídatelná romantická komedie, která nezklame. Jen mi nejde do hlavy, že se Natalie něčemu podobnému upsala, když má evidentně navíc, což se o sexy hračce Demi Moore říct bohužel moc nedá. ()

Stuck

Nebýt krásného úsměvu a talentu Natalie Portman nedal bych filmu ani hvězdičku. Za vše může velmi otřepaný scénář, který lze vidět v každé druhé komedii. Nezávazný fyzický vztah, který časem přeroste v něco víc..Bohužel vztah tam žádný vidět nebyl. Jen série obrázků a prázdných slov. Vtipná situace ? Nenašel jsem žádnou. Velké zklamání... ()

Borin.P

Možná kdybych si film nepustil po celodenní párty, kdy už jsem sotva držel otevřené oči, byl by zážitek o něco lepší. Mělo to sice pár světlých momentů, občas jsem se zasmál, ale celkový dojem mi kazí hodně podprůměrný scénář. Za Natálku a kytici z mrkví, lepší 2* ()

david666

Ano, pokud by tam nebyla Natalie, tak se jedná o průměrnou romantiku - ale když já jsem asi pořád ovlivněn Černu labutí - tak nemůžu jinak:-)) Prostě žeru každý její pohled a v každém záběru je prostě dokonalá - takže mě vlastně ani ty závěrečné srdceryvné scény nevadí:-) ()

Ala007

Po prvním shlédnutí dost veliké zklamání, napodruhé už trošku lepší dojem, asi jsem snížila laťku svého očekávání. Natalie Portman je jako vždy skvělá, Ashton Kutcher standartní, takže stejný jako vždy,moc nehraje, ale je sexy, což je víc, než může nabídnout řada jeho mužských protějšků obsazovaných do romantických komedií. Výchozí zápletka je opravdu povedená a je veliká škoda, že z ní scénáristé nedokázali vytěžit více vtipných situací. Čili zasloužené průměrné tři hvězdičky. ()

veverysiak

Tuctová romantika s niekoľkými podarenými hláškami, takýchto oddychoviek je ako čečiny, lenže tu sa vyskytla Natálka, síce neviem akým nedopatrením, za svoj výkon by sa ani sama nemohla nominovať na dáku žltú sošku, lenže zúčastnila sa a ja mám na ňu slabosť, a preto žmúrim obe oči, takže 55%. ()

rigby

Není to vtipné, není to romantické. Je to sterilní film o ničem. Jen o krásných lidech, kterým to má na plátně fungovat, ale není to vůbec vidět. Jako kdyby se do toho nutili, stejně jako se divák nutí do toho, aby to vůbec dokoukal do očekávaného konce, se kterým si může ulehčeně vydechnout. 2- ()

Georgeton

Je to taký priemer. Nič extra dobré, nič extra zlé. To jak sa dali spolu dokopy mohlo byť ešte lepšie vymyslené, lebo tak mi to pripadalo ako keby to bolo nasilu. A Natalie by si nemala vyberať takéto role, pretože mi tam vôbec ale vôbec nesedela, ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman