Čápi s mákem (TV pořad)

Kapor na torte

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2010, 75 min

Už po pěti minutách bylo jasné, že se tady odehrává něco vyjímečného. Tvůrce tohoto pořadu musí být snad génius, neboť narvat tolik superhvězdně lidového bonmotu prošpikovaného vesnickou baketou roku Lidunkou (která ani po půl roce nejí ty krabety a ryby co choděj) nemůže být dílem náhody či chladným výběrem manažera. Umělecká bakalářka Agáta ukáže, že ani jako stavební dozor se neztratí a kouřící dělník skutečně na stavbu nepatří, takový vazník 120/140 chytne dřív než silikon Dolly Buster. Bartoška se pomuchluje se stromem a všichni jsou spokojení. Luxusní, pětihvězdičková sračka. TV Prima by se měla pokusit obsadit celý vysílací čas svými kulinářskými esy, to by se pak ani nevyplatilo od té televize vstát. PLUS BONUSY: Dolly stylem "sexyhumr" koketující se svým o osumdesát let mladším šamstrem"(14.9.2010)

• Isherwood

Hyperdebilita galaktických rozměrů! Mívám masochistické tendence pálit těmhle sračkám plnou, ale tohle byl výtlem, který prostě nedávám. Nemám sílu na to, abych se smál téhle sbírce ‚celebrit‘ a těšil se na další díl. Upřímně, pohled na Dollyny botoxem napíchané rty mi regulérně zvednul kufr. Zhovadilost si zase vystoupila o pár levelů výše! Píče s povidlama.(1.9.2010)

• fruity

Zoufalost. Jedinné kvůli čemu jsem dokoukal jeden díl tohoto pořadu je paní Lída. Tato "žena z lidu" je naprosto exemplární případ exhibicionistického burana, který ještě daleko přesahuje účastníky reality show jako Vyvolení, či Big Brother. Je však asi fakt, že zřejmě zábavu pro "střední proud" udělat umí, když je tak často do podobných projektů obsazována. Navíc bohužel přesně takto si já představuju standardního koncového diváka české TV obrazovky. Tímto pořadem počínaje a různými ordinačkami se Šeherezádami konče. Takže ona asi přesně ví co tento "průměrný" divák chce a servíruje nám to v nemalých a někdy i strašidelně odhalených dávkách. Je absolutní zlo pomyslet, že není v Čr jediná, ale podle "koláčů" jich je něco přes milion. Síla co? A pořád se množí. Vždyť paní Lída nám dala hned 5 potomků! A jablko jak víme většinou nepadá daleko od stromu...(11.3.2011)

• zdepapepa

Koukám, že už si tu z toho několik uživatelů udělalo učiněný Guilty Pleasure. No a ještě aby ne, když hned první díl prezentoval společné hody Dolly Buster, Nory Mojsejové, Ivety Bartošové, Zuzany Belohorcové, Vlasty Hájka, Agáty Hanychové a Evy Mázikové. Ovšem tímhle to nekončí. Největší fór je, co to vyplodilo - http://www.youtube.com/watch?v=p0KQVeU401E - toto je reakce Nory Mojsejové (část 1 ze dvou). Pseudo-pseudocelebrita pomlouvá pseudocelebrity. To jsme to dopracovali. Zvlášť, když minimálně jedna dvě (+-) se vypracovaly docela poctivou prací a jsou zavedenými ikonami showbusinessu. Neříkám pochopitelně, že by se tento koncept neujal, ba naopak. Nahlédnout do stravovacích návyků (tedy aspoň doufám) celebrit vždycky potěší zvídavého člověka, ale to by tam museli tahat normální lidi. Už mi tam chyběl jen Babica, pak by to asi šlo do tak negativních hodnot, že by se číselník převrátil a bylo by to za pět hvězd. Takhle bohužel ale ani za jednu.(4.9.2010)

• Phobia

ČáPIČÁpi s ptákem... Při přepínání TV se objevilo TOHLE! Večeře se mi začala drápat zpátky do krku a v panice jsem se snažila změnit program s ovladačem namířeným na televizi místo na set-vrcholovou krabici. Takže to nešlo, ono TO nadále zůstávalo před mýma očima! Odulé rty a kozy Dolly Buster trčely z obrazovky, hysterie dostoupila vrcholu! Ovladač mi vypadl z prstů, následovaly rychlé tři kroky, parakotoul přes pohovku a úder otevřenou dlaní do čudlíku na telebedně konečně ukončil mé utrpení. Děsivých 10 vteřin, polovina vlasů mi vypadala a druhá zešedivěla, ještě pořád se třesu, ale ŽIJU! Hrůzných 10 vteřin... a ono TO normálně trvá 75 minut?! Svět se v kravskou prdeI převrací!(2.9.2010)

• - Vysílání pořadu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po druhé epizodě druhé série. (JoranProvenzano)