Čápi s mákem (TV pořad)

Kapor na torte

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2010, 75 min

Iveta Bartošová je tlustá , věčně přiopilá a stále se afektovaně předvádí . Dolly Buster je v ksichtě natolik obludně zbotoxovaná , že postrádá jakoukoliv mimiku . Eva Máziková je uřvaná a ukecaná a Agáta Hanychová kupodivu až překvapivě civilní a přirozená . Zvláštní kategorií je cikánka Žemberyová , která má neustálé obavy ze všech civilizačních samozřejmostí a rozváže až po náležité konzumaci . Dohromady to tedy tvoří komický a kuriozní eintopf a kdo nečeká nějakou náročnost , či uměleckost , tak se výborně pobaví .(2.9.2010)

Už po pěti minutách bylo jasné, že se tady odehrává něco vyjímečného. Tvůrce tohoto pořadu musí být snad génius, neboť narvat tolik superhvězdně lidového bonmotu prošpikovaného vesnickou baketou roku Lidunkou (která ani po půl roce nejí ty krabety a ryby co choděj) nemůže být dílem náhody či chladným výběrem manažera. Umělecká bakalářka Agáta ukáže, že ani jako stavební dozor se neztratí a kouřící dělník skutečně na stavbu nepatří, takový vazník 120/140 chytne dřív než silikon Dolly Buster. Bartoška se pomuchluje se stromem a všichni jsou spokojení. Luxusní, pětihvězdičková sračka. TV Prima by se měla pokusit obsadit celý vysílací čas svými kulinářskými esy, to by se pak ani nevyplatilo od té televize vstát. PLUS BONUSY: Dolly stylem "sexyhumr" koketující se svým o osumdesát let mladším šamstrem"(14.9.2010)

Skvělý televizní formát - nepříliš nákladný na výrobu, přitom geniálně divácky atraktivní - celebrity a jejich "skutečné" chování, pohled do jejich soukromí, zázemí, na životní styl, konfrontace hvězd s "člověkem z lidu", konflikty, vaření a v neposlední řadě také trapnost umožňující divákovi prožít jakousi katarzi. Velice šťastná ruka při obsazování účinkujících. Bohužel další série se naprosto tragicky nevyvedla.(12.9.2010)

• SOLOM.

Mockrát jsem makové ptáky (pardón čápy) neviděl, ale pořadům o vaření zrovna moc neholduji, pokud tam zrovna Zdenda neobjížděl hospody po republice a nedával „čočku“ personálu. Vždycky záleželo, kdo se zrovna v „gurmánské partii“ objevil – smůlou nebo záměrem tvůrců však bylo, že tam furt zvali samé krávy typu Mesárošová, Mojsejová, Prachařová, atd…které jsou samozvané celebrity a vymetačky mejdanů…(9.1.2019)

• F.man

Jesus "FUCKING" Christ. Kokain! Peklo českého houhou-buznyzu vylezlo na povrch světa! Útok na lidskou podstatu! Dejte mi lajnu! Rozvrácení státu proti kterému jsou útoky Al-Kaidy trapné výkřiky nespokojenců! Kokain! Doprdele Agáta a melouny! "JEŽISMARIA PROSKLENÝ VÝTAH! " "Co toto je totok?" "Paní to je letadlo!" Frrrk! "Moj manžel, no viete, no s KURVAMI no" Achachachacha. Doprdele. Ale tu MILFku bych mrdal. "Mám velký barák" Neeee nemáš, to má máma hlupko. Tfuj. "Ale ta paní Dolly, ta má na to, že je taková hubená ale prsa." HAF! Těším se na další a další díly! Již nikdy nic jiného! NON STOP KANÁL plný píč, PROSÍM!(6.3.2011)

• - Vysílání pořadu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po druhé epizodě druhé série. (JoranProvenzano)