Čápi s mákem (TV pořad)

Kapor na torte

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2010, 75 min

Quod licet jovi non licet bovi! (Takřka geniální. Best šou ever. As budu museti přehodnotit svůj vztah k mozkům junior senior account product marketing assistent ňuňu tulituli managerům, anebo raději ne; výbuch vulkánu, diváci tuhnou v křeči jako jistý psík v Pompejích. Ivetko, Adélko, Evko, Dolčo, Zuzu, Liduš z lidu (prostého)!, také vás mocinky miliskuju, holky jedny nenafoukaný! Přirozený! Tak hlavně, že se máme všichni tak andělsky rádi, že. Až je mi ze mě sama stydno. – Viděn díl „heja, heja“ a „ohňostroj“.)(5.9.2010)

• anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ = 30.8.2010 + ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: PRIMA = 30.8.2010 - Stačí si pozrieť názov tohto údajne "zábavného pořadu" a obsadenie. A hodnotenie je jasné. A bohužiaľ ja som to aj zhliadol. HNOJ. Apropo jedná sa o akúsi "celekurvovritnú" variáciu na markizácke BEZ SERVÍTKY. (30.8.2010)(30.8.2010)

• criticson

Naprosto bezkonkurenční! Trefný pohled do života našich ,,celebrit", které dokazují, že pokud zde byli nějací kreativní a nadaní snaživci, už se buď dávno chytili příležitosti v zahraničí, nebo se drží v ústraní a dělají dobře to, co by mělo být právem oceňováno, či by to stálo za pozornost. Avšak tento pořad musí otevřít oči každému. Jestliže se tato VIP společnost prezentuje tímto způsobem, pak bychom se měli vážně zamyslet nad tím, zda stojí za to těmto lidem věnovat náš vzácný čas a pozornost.(3.9.2010)

• fruitbueno

odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! odpad! něco, čemu chybí i náznak šedé kůry mozkové, by si i ten odpad! mělo zasloužit!(2.9.2010)

• blackrain

Na začátku prvního dílu zazněla část písničky Atomic od Blondie. Tvůrci se zřejmě nechali inspirovat jaderným výbuchem, který má skupina k téhle písni ve svém klipu, ale účel to splnilo, protože tenhle pořad je takový nukleární výbuch na našich obrazovkách se vším všudy. S gastronomií némá vůbec nic společného. Je to televizní zábava daleko za hranicí vkusu normálního člověka, přesto musím přiznat, že mi to nedá a musím tohle veledílo dokoukat. Asi je to tím humbukem okolo. Ale jestli to přežiju ve zdraví nevím, protože mě třetí díl, kde se o večeři měla postarat naše skvostná bulvární hvězdička Iveta B., neskutečně vytočil a rozpálil přímo do běla. No, to co tam předváděla, byl vrchol všeho. Místo, aby se v kuchyni předvedla jako normální žena, tak se chovala jako bláznivá, rozmazlená kráva, která v kuchyni poskakuje ve vysokých podpatcích a pokuřuje si přitom doutníček. Vždyť nedokázala uvařit vůbec nic. Všechno za ní stvořil ten její "dream team". Nedivím se, že chtěl pan Štaidl syna do péče. Po tomhle dílu by mu ho soud měl šupem dát. Ta ženská je dokonale vystřelená z reality přímo raketovou rychlostí a narazí pusou do zdi. Jestli jí nezlomí vaz super hitovka Heja Heja, tak tohle určitě. Měla jsem pocit, že je něčím nadopovaná nebo, že se zaprodala nějaké sektě. Jak řekla Eva Máziková, byla to jedna velká reklamní kampaň na Ivetino nové cédečko a musím říct, že paní Máziková měla úplnou pravdu. Reklama k nezaplacení a ke všemu ještě zcela zdarma. Opravdu ubohost a trapnost největšího kalibru. Nakonec nejnormálnější z tohoto pořadu vyšla Agáta Hanychová, která dokázala, že příprava jídla jí nedělá problém a to jsem si o ní nikdy nemyslela nic dobrého. Na normální rozumové úrovni jsou i Belohorcová a Dolly Buster. Od ní jsem jako od pornoherečky v podstatě nic nečekala, ale má velmi rozumné argumenty. Paní Lída jako Hlas lidu? Tak blbý fór jsem ještě neslyšela (neviděla), jak může být ta osoba hlasem lidu, když prolezla minimálně čtyřma primáckýma soutěžema? Umí ta ženská vůbec číst a nebo jen hraje, že je úplně blbá. To si měli někoho odchytit na ulici a udělat s ním nějaký mini rozhovor, pustit mu sestřih pořadu a pak by tedy měli regulérní hlas lidu nebo spíše hlas z lidu. Lída je jen další exotická figurka, která se jim náramně hodila do krámu a rozhodně zapadne do toho panoptika, protože je to natolik výrazná a rázovitá osoba a to nemluvím o vyjadřování. Vyjadřování je totiž kapitola sama pro sebe. Vskutku zábava k popukání jen co je pravda. Něco tak ujetého jsem opravdu hodně dlouho neviděla. Nechci ani vidět, kam tohle povede.(2.9.2010)

• - Vysílání pořadu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po druhé epizodě druhé série. (JoranProvenzano)