Čápi s mákem (TV pořad)

Kapor na torte

Reality-TV

Česko / Slovensko, 2010, 75 min

Tohle byla síla... velice mě ale bavil lehce ironický komentář a často daleko ironičtěji podkreslující hudba... Iveta Bartošová objímající stromy na Jocelyn Pook (maskovaná akce v Eyes Wide Shut), Zuzana Belohorcová (asi nejsympatičtější a zároveň i nejinteligentnější a nejnormálnější účastnice) tématem z Brazilu... a bože, Žena z lidu jako vystřižená z hoštických komedií. Brrr.(12.9.2010)

• Phobia

ČáPIČÁpi s ptákem... Při přepínání TV se objevilo TOHLE! Večeře se mi začala drápat zpátky do krku a v panice jsem se snažila změnit program s ovladačem namířeným na televizi místo na set-vrcholovou krabici. Takže to nešlo, ono TO nadále zůstávalo před mýma očima! Odulé rty a kozy Dolly Buster trčely z obrazovky, hysterie dostoupila vrcholu! Ovladač mi vypadl z prstů, následovaly rychlé tři kroky, parakotoul přes pohovku a úder otevřenou dlaní do čudlíku na telebedně konečně ukončil mé utrpení. Děsivých 10 vteřin, polovina vlasů mi vypadala a druhá zešedivěla, ještě pořád se třesu, ale ŽIJU! Hrůzných 10 vteřin... a ono TO normálně trvá 75 minut?! Svět se v kravskou prdeI převrací!(2.9.2010)

• closed.eye

Skutečně nevím, jestli dát "odpad!" nebo pět hvězdiček :-D. Našla jsem tady v komentářích odkaz, neodolala, klikla na něj a skutečně královsky se bavila! To je něco TAK zvráceně blbýho, TAK od základu nevkusnýho a trapnýho, že jsem prakticky celou dobu brečela smíchy :-D. Heja, heja, mám chut' se zas' bláznivě smát :-D.(4.9.2010)

Freaks vaří aneb jakou úroveň mají v Česku a na Slovensku celebrity. Zvrácený humor vznikající chováním a všední realitou hvězd pobaví každého obyčejného měšťáka. Nadávky na štáb, že se motá v kuchyni v kuchařské show(!) ruku v ruce s rádoby kamarádstvím většiny přítomných jsou už jen třešničkami na odporném dortu politého sladkou polevou. Formát identický s Prostřeno! je sám o sobě docela fajn, ale celebrit verze má úplně jiný rozměr. Přesto to má smysl, odnesete si: 1) Dior a Versace nejsou otázka vkusu, ale peněz, 2) Objímání stromů a nadávky na éčka v jídle jsou jen snahou zakrýt touhu po absintu, 3) Reklama proti plastickým operacím vyjde někdy levněji, než by člověk tušil, 4) Pouze hezké a milé ženy hrozně nudí, 5) Vyměnit sprostou milionářku za sprostou zpěvačku, kterou skoro nikdo nezná může být zábava, 6) "ala Adéla? To jídlo se jmenuje po ní?". Samotný formát není špatný, ale přesto tady všichni hodnotí ne pořad, ale jeho účastníky.(8.9.2010)

Epesní zábava gargantuovských rozměrů. Hovínko na nábytku od versace, buranka z lidu alias mrs. baketa, nejošklivější pornohvězda v Evropě, afektovaná blbka, vyčpělá rebelka, fajná MILFka a nad tím vším se tyčící halekavý přízrak hejaheja, kterému Pomeje ukradl kastroly ... Tento pořad vstoupí do análů českých televizních pořadů. Nedává to smysl a působí to jako přízrak z Vnějšího vesmíru. Už chybí jen prostřihy na Lugosiho - Beware, beware of the big green dragon.(2.9.2010)

• - Vysílání pořadu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po druhé epizodě druhé série. (JoranProvenzano)