Debořin otec zemřel nešťastnou náhodou na jevišti a zanechal po sobě starobylé kino. Jeho sny po hvězdné kariéře sice jeho dcera zdědila, ale vinnou traumatu a chování své arogantní matky pracuje jako pouhá uvaděčka. Poté, co je natočena při vraždě své matky a diváci kina záznam kamery zhlédnou, návštěvnost prudce stoupá a Debora jde v cestě za úspěchem přes mrtvoly. (Dementra)

ricci.s odpad!

Po nedávnom "zážitku" v podobe Kill Keith ďalšie preháňadlo. Pozerám, že imdb sa so mnou zatiaľ veľmi nezhodne, ale pre mňa je to presne ten typ filmu, ktorý ma uráža. Akurát tam boli prvky splatteru, to je asi tak všetko, čiže ak si to niekto pozrie za účelom sledovania hororu, tak spánombohom. Nudná, bezduchá a predovšetkým BEZOBSAŽNÁ poloamatérska teenagerská komediálna sračka plná ukričaných a preafektovaných hercov, transvestitov a neviem akých indivíduí, ktorí pobehujú po jednom divadle, s nulovým dejom či scenárom... jednoducho na toto treba mať obrovský zmysel pre primitívny humor, a ten mi žiaľ (alebo našťastie) zatiaľ chýba. Aj keď aj v tomto subžánri sa nájdu svetlé výnimky, ktoré vďačia najmä schopnému režisérovi (napr. The Uh-oh Show), je to ako hľadať ihlu v kope sena. Mal som si radšej najprv pozrieť trailer. ()

EvilPhoEniX

Jelikož název zní All about Evil, tak jsem si film pustil ze zvědavosti, ať mám představu, co si o mě Američané myslí.. Dostal jsem ujetou,crazy,šílenou Splatter jízdu,naštěstí né tak amatérskou a se zajímavou pointou, takže jo.. Není to katastrofa. ()

George Stobbart

Teraz neviem či som nevidel iný film ako ricci.s, keďže mne sa to ani náhodou nezdalo zlé, bezobsažné či nudné a už vôbec nie amatérske. Proste čierna hororová komédia o podivínke s asociálnymi sklonmi, ktorá prevádzkuje kino po svojom otcovi, ktoré však po rokoch stojí pred zavretím. V návale zlosti tu zabije svoju macochu a kamerový záznam náhodou pustí divákom namiesto filmu, čo zožne veľký úspech, vďaka čomu dostane nápad prevádzkovať to takto naplno. Ľudia miznú, krátke filmy pribúdajú a stávajú sa dlhšími, stupňuje sa brutalita a kino prechádza znovuzrodením. Dokedy však môže takto fungovať kým to niekomu nepríde podozrivé? Nejde o žiadny extra trhák, ale ja som sa vcelku bavil a aspoň to bolo o niečo originálnejšie než bežná pásová výroba tohto subžánru. ()

Snakefinger

Komedie? Thriller? Horror? Telenovela? Drama? Trapárna? Nebo snad Gore uchylárna? Ano ano ano a všechno vyjmenované v jednom. Tak pitomý mix všeho, že jsem desetkrát uvažoval že to vypnu, ale nakonec plný počet. Cha cha cha ()