All About Evil

Komedie / Horor

USA, 2010, 98 min

Jelikož název zní All about Evil, tak jsem si film pustil ze zvědavosti, ať mám představu, co si o mě Američané myslí.. Dostal jsem ujetou,crazy,šílenou Splatter jízdu,naštěstí né tak amatérskou a se zajímavou pointou, takže jo.. Není to katastrofa.(25.6.2013)

Asi som ešte nevidela useknutý cecok pomocou gilotíny. Film bol plný rôznych originálnych nápadov a rozhodne poriadne vtipný. Rôzny travesty, surové vraždy, oduté dvojčatá, psycho a perfektný Noah Segan z hnilými zubami rozhodne vytvorili perfektný a oceniteľný film. Gore and Peace :)(18.10.2015)

Komedie? Thriller? Horror? Telenovela? Drama? Trapárna? Nebo snad Gore uchylárna? Ano ano ano a všechno vyjmenované v jednom. Tak pitomý mix všeho, že jsem desetkrát uvažoval že to vypnu, ale nakonec plný počet. Cha cha cha(26.2.2013)

• ricci.s

Po nedávnom "zážitku" v podobe Kill Keith ďalšie preháňadlo. Pozerám, že imdb sa so mnou zatiaľ veľmi nezhodne, ale pre mňa je to presne ten typ filmu, ktorý ma uráža. Akurát tam boli prvky splatteru, to je asi tak všetko, čiže ak si to niekto pozrie za účelom sledovania hororu, tak spánombohom. Nudná, bezduchá a predovšetkým BEZOBSAŽNÁ poloamatérska teenagerská komediálna sračka plná ukričaných a preafektovaných hercov, transvestitov a neviem akých indivíduí, ktorí pobehujú po jednom divadle, s nulovým dejom či scenárom... jednoducho na toto treba mať obrovský zmysel pre primitívny humor, a ten mi žiaľ (alebo našťastie) zatiaľ chýba. Aj keď aj v tomto subžánri sa nájdu svetlé výnimky, ktoré vďačia najmä schopnému režisérovi (napr. The Uh-oh Show), je to ako hľadať ihlu v kope sena. Mal som si radšej najprv pozrieť trailer.(2.4.2012)

Teraz neviem či som nevidel iný film ako ricci.s, keďže mne sa to ani náhodou nezdalo zlé, bezobsažné či nudné a už vôbec nie amatérske. Proste čierna hororová komédia o podivínke s asociálnymi sklonmi, ktorá prevádzkuje kino po svojom otcovi, ktoré však po rokoch stojí pred zavretím. V návale zlosti tu zabije svoju macochu a kamerový záznam náhodou pustí divákom namiesto filmu, čo zožne veľký úspech, vďaka čomu dostane nápad prevádzkovať to takto naplno. Ľudia miznú, krátke filmy pribúdajú a stávajú sa dlhšími, stupňuje sa brutalita a kino prechádza znovuzrodením. Dokedy však môže takto fungovať kým to niekomu nepríde podozrivé? Nejde o žiadny extra trhák, ale ja som sa vcelku bavil a aspoň to bolo o niečo originálnejšie než bežná pásová výroba tohto subžánru.(14.1.2013)