poster

Po zániku Země

 • USA

  After Earth

 • Slovensko

  Po zániku Zeme

 • Velká Británie

  After Earth

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný

USA, 2013, 104 min

Externí recenze k filmu (13)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) **

  "Když si to sečteme a podtrhneme, máme tu na jedné straně opravdu malebnou přírodu neposkvrněnou zásahy člověka, čisté a nápaditě ztvárněné novodobé město a poměrně povedený výkon Jadena Smitha. Na straně druhé stojí totálně nevyužitá zajímavá myšlenka, ošizená smrtonosná zvířátka, nezáživný Will…" (více)

 • FandimeFilmu.cz (Aleš Matějka) **

  "Po zániku Země je sice nákladný sci-fi příběh zasazený do předaleké budoucnosti, ale v jádru se skrývá jednoduchá sentimentální historka o hledání vztahu mezi otcem a synem, která trpí přílišnou linearitou, nepropracovanou mytologií, a navíc je zřejmě plná odkazů na scientologii." (více)

 • FanMovie.cz (Jan Varga) **

  "Dialogy sice obecně nejsou nic moc a občas zavanou nechtěným humorem, jinak ale film neobsahuje žádné vyloženě wtf scény ve stylu Stalo se, ani nic tak neuvěřitelně debilního jako v Posledním vládci větru. Takže pokud jste se těšili na nejhorší film roku, těšili jste se zbytečně, protože s tímhle…" (více)

 • FeelingMovies.sk (Peter Leibitzer) **

  "Už od začiatku mi nesedel mladý Smith. Ich vojensko-prísny vzťah s otcom je neuveriteľný a ničí akýkoľvek pokus o dramatičnosť. Preto som sa sústredil na sci-fi prvky a tešil sa, čo nám scenár na drsnej domovskej planéte pripraví. Na moje (ne)prekvapenie, sa nič zvláštneho nestalo." (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) **

  "Tenhle film ROZHODNĚ NENÍ "KATASTROFA", ani nic podobného. Ale v roce, kdy jsme se dočkali (a ještě dočkáme) několika ucházejících sci-fi, nevidím jediný důvod, proč chodit do kina na tenhle podprůměr." (více)

 • Filmserver.cz (Vratislav Šálek) **

  "Po zániku Země je ambiciózní a nabubřelé sci-fi, které je ale trestuhodně nezáživné a nudné. M. Night Shyamalan si s ním už asi definitivně zasadil poslední hřebík do rakve své uvadající kariéry, a pokud se nestane zázrak, skončí jako tvůrce béčkových videofilmů. Smutná realita." (více)

 • Horor-web.cz (Martin Štefko) *

  "Nevím, kdo byl tak naivní, že si myslel, že dvojice Smithů v hlavní roli film zachrání, když se do toho přidají ještě celkem pěkné digitální efekty. On si někdo myslí, že když sci-fi letí, vyhraje to každý frajer, který se sci-fi pokusí natočit. Jenže velké peníze nedělají všechno. Tenhle příběh by…" (více)

 • Kfilmu.net (Martin Svoboda II) **

  "Shyamalan se skutečně jeví jako filmař za zenitem. Především proto, že nedokázal zareagovat na krizi, v níž se jako tolik jeho dalších kolegů ocitl. Neříkám, že se měl sejít ve velké tělocvičně s nespokojeným publikem a posbírat požadavky na svou další práci, jistě však měl přestat dělat…" (více)

 • MovieScreen.cz (Adam Fiala) **

  "Leitmotivem filmu je strach. Zatímco Smith starší je představitelem člověka, který strach dokáže potlačit, Smith mladší často propadá velké panice. První je tak respektovaným vojevůdcem v boji s monstra, která ve své sleposti cítí lidský feromon strachu, zatímco druhý se navzdory výborným tělesným…" (více)

 • MovieZone.cz (Matěj Svoboda) **

  "Ale přežili jsme i hloupější filmy. Ty však mohly alespoň nabídnout to, že dokázaly bavit eye candy momenty a lacinými atrakcemi podle rovnice „čím větší výbuchy, tím víc hovadin nám divák odpustí“. Bohužel v Po zániku Země nic z toho není. Jaden Smith jednoduše běží lesem, občas brečí a snaží se…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) **

  "Neslavný to konec pro nočního tvora. Po Posledním vládci větru sice nevypadá After Earth jako vyložená prohra, nicméně to nemění nic na tom, že se jedná o odfláklé, ničím nezajímavé a mizerně natočené scifi, které si svoji superdůležitou vážností težce podkopává nohy. Mizérii na straně hereckých…" (více)

 • Sarden.cz ***

  "Ovšem osobně musím říct, že mě Po zániku Země bavilo. Samozřejmě, pokud čekáte hlubokomyslný příběh o vztahu otce a syna, jak by se z popisu filmu mohlo zdát, budete zklamáni. Ale pokud si chcete jít do kina odpočinout a pobavit se, není problém. Jenom radši vypněte před začátkem promítání logické…" (více)

 • TotalFilm.cz ***

  "Bohužel ani emocionální složka není díky hlavním představitelům příliš silná. Bohužel je to v tomto případě spíše zásluha Smithe staršího, který hraje Kitaieho otce až příliš strnule a chladně. Jeho moralitky, které občas pronáší působí až příliš strojeně. Smith mladší evidentně část talentu otce…" (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace