Chlapi jak se patří (TV film)

Komedie

Československo, 1977, 42 min

• sator

Br-No...(19.11.2014)

• lubospoti

Jsem prostě nepoučitelný... zase jsem si naivně myslel, že by z brněnského televizního studia mohla vylézt vtipná komedie. Ale opak je pravdou. Vylezla nudná, nemastná a neslaná inscenace, která postrádala jak vtip, tak i nějaký smysluplnější příběh. A nenašel se v ní ani žádný herec, který by na sebe strhnul pozornost.(30.3.2017)

• Peß

V této mikrokomedii je vtip nedostatkovým zbožím. 15%(8.9.2010)

"Zrovna tak jsem si to představoval, ale již jsem si netroufal." Neprávem nedoceněná oddechová komedie, jež je zároveň velkou reklamou na BVV, vyprávějící o skvěle sehrané partě tří kolegů a kamarádů, kteří aby otestovali jejich manželství, své milující manželky postupně postaví do tří nenadálých situací a které jejich manželky, čirou náhodou odhalí. Zkrátka, "Jenom žena ví, čeho je schopna žena".(20.8.2015)

Vůbec ne špatná TV inscenace, u které se sice člověk nesměje od začátku do konce, ale pár perliček tam je..."Já jsem věrný, ne jako jiní...A když na mě přijde náhodou nějaká hříšná myšlenka, já jí hned rozetnu prací." Výborné jsou obzvlášť Martička, Věruška a Boženka, z nichž nejvíc exceluje asi Zdenička (Herfortová).(27.1.2016)

• - Ve 3. minutě a 45. vteřině a ve 42. minutě a 32. vteřině je možné pod horním okrajem obrazovky vidět mikrofon. (EKLEKTIK)