Barca - Real Madrid, víc než jen zápas (TV film)

Barca versus Madrid

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2008, 53 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

Věčná rivalita dvou gigantů. Nejen na hřišti, ale také mimo něj, v ulicích měst, v domácnost, na každém rohu. Dokument o lidech a jejich způsobu nahlížení na dva největší španělské kluby. Někdo mluví z cesty, někdo naopak velmi přínosně, ale ze všech je cítit láska k fotbalu. Občas překáží zbytečná povrchnost, ale zase potěší zajímavé odhalení politického pozadí španělských gigantů. A kdo by do těch pěkných fanynek řekl, že je pro ně takový problém vysvětlit ofsajd... PS: Elwanelyn 4* a ihlicka 1*->aspoň jste to mohli dokoukat a neházet hodnocení někdy v půlce;o)(8.9.2010)

• mysiak

Čakal som niečo niečo iné...Djkoma -> dopozeral som to lebo som to mal v pc ;)(9.9.2010)

Més que Club. FCB!!!!(15.9.2010)

I když by to chtělo lepší zpracování, je to prostě srdcovka..(28.10.2012)

El Clásico je zapas zapasu, ten si zasluzi lepsi dokument...(8.9.2010)

Rivalita v domácnosti, na pracovišti, na ulici a v neposlední řadě na politické scéně, a nejen tam aneb pohled španělských fanoušků na veleslavné El Clásico v nepříliš obohacujícím dokumentu.(10.9.2010)

Tím čím je pro Severní Irsko souboj protestanů a katolíků,tím je pro Španělsko souboj Barcelony s Realem.Nepřeháním..ale tak dobrá,malinko jsem si zapřeháněl.Bohužel tento dokument mi přišel takový nemastný neslaný.Těžko říct co mu chybělo,ale určitě se z tématu dalo vytěžit víc.(22.12.2012)

Srdcovka, obrovská rivalita mezi kluby, hráči, fanoušky. Dva odlišné a nenáviděné tábory. Je spoustu klubů, co mezi sebou mají vyšší rivalitu a to je ještě zajímavější. 80%(18.12.2015)