Hodina duchů (TV seriál)

R.L. Stine's the Haunting Hour: The Series

Rodinný / Fantasy / Horor

USA, 2010, 66x21 min

Michael Balfry

Madeline Carroll, Thomas Robinson, Samuel Patrick Chu, Karin Konoval, Ben Ratner, Catherine Lough Haggquist, Jean-Luc Bilodeau, Neill Fearnley, Gregg Sulkin, Emma Karwandy, Olivia Steele-Falconer, Elise Gatien, Kacey Rohl, Matt Angel, Brittney Irvin, David Richmond-Peck, Brendan Meyer, Katherine Ramdeen, Matthew Knight, Dakota Goyo, Brandon Jay McLaren, Eva Bourne, Geoff Gustafson, Anne Openshaw, Tyler Johnston, C. Ernst Harth, Gabriel Basso, Ryan Lee, Jodelle Ferland, Mackenzie Foy, April Telek, Allison Hossack, Sarah-Jane Redmond, Megan Charpentier, Woody Jeffreys, MacKenzie Porter, Isabelle Landry, Eric Keenleyside, Michelle Creber, Aedin Mincks, Mackenzie Gray, Jackson Pace, Casey Dubois, Anne Marie DeLuise, Robert Moloney, Vincent Martella, Garrett Ryan, Ellie Harvie, Bailee Madison, Joey King, Elizabeth Thai, Will Shadley, Jodi Balfour, Dylan Minnette, Cole Heppell, Tiera Skovbye, Andrea Brooks, Ryan McDonell, Crystal Balint, Erica Carroll, Nick Purcha, Luke Benward, Matreya Scarrwener, Liam Dickinson, Peter Benson, Lucia Walters, Brenna O'Brien, Katherine McNamara, Richard Harmon, Frankie Jonas, Evan Bird, Calum Worthy, Anthony Konechny, Crystal Lowe, Laine MacNeil, Paula Shaw, Jacob Blair, Patrick Gallagher, Nicole Oliver, Reese Alexander, Allie Bertram, Madeleine Arthur, Adam DiMarco, Sean Giambrone, Nils Hognestad, Jake Cherry, Joshua J. Ballard, Michael Adamthwaite, Mitchell Kummen, Dylan Schmid, Jared Ager-Foster, Theresa Lee, Viv Leacock, Vincent Gale, Darren Moore, Sarah Dugdale, Avery Konrad, Zachary Gordon, Don MacKay, Eve Harlow, Nesta Cooper, Connor Price, Carolyn Adair, Harrison MacDonald, Patti Allan, Jesse Reid, Jakob Davies, Darla Fay, Jeffrey Kaiser, Ingrid Torrance, Marc-Anthony Massiah, Spencer Drever, Bri Neal, Michael Teigen, William Ainscough, Cainan Wiebe, Glynis Davies, Karen Holness, Kelly-Ruth Mercier, Ryan Jefferson Booth, Dalila Bela, Rob Hayter, Collin MacKechnie, Julia Sarah Stone, Arthur Corber, Johannah Newmarch, Aaron Craven, Terence Kelly, James Pizzinato, Alisen Down, Daryl Shuttleworth, William deVry, Robert Capron, Christina Jastrzembska, Marilyn Norry, Geoff Redknap, Rukiya Bernard, Johnny Cuthbert, Manoj Sood, Matthew Walker, Barbara Pollard, Mary Black, Jacqueline Samuda, Chanelle Peloso, Kirsten Robek, Andrew Kavadas, Simon Longmore, Rebecca Toolan, Victoria Bidewell, Niki Wipf, Connor Christopher Levins, Michelle Brezinski, Drew Ray Tanner, Carly Bentall, Grayson Gabriel, Lissa Neptuno, Willow Shields, Iain Belcher, Joel Courtney, Rachelle Gillis, Connor Stanhope, John Emmet Tracy, June B. Wilde

Kdysi jsem četla (mám dojem, že vloni), že měla vzniknout série na motivy série knih Fear Street od spisovatele R.L. Stine, u nás vycházelo knižně pod názvem Stopy Hrůzy (bylo zde však obsaženo více sérii než jen Stineovo Fear Street). Bohužel k tomu, ale nikdy nedošlo a zatím se snad plánuje jen film. Naštěstí jsem pak, ale objevila tenhle klenot. Pokud jste milovali seriály jako Bojíte se tmy (či novější variantu tohoto seriálu) nebo Pro strach uděláno, které kdysi běželi na dnes již neexistujícím Supermaxu tak si oblíbíte i tohle :).(13.5.2016)

Viděla jsem prozatím jen pár dílů a celkem to šlo. Děsil mě fakt, že se dají na zakázku vyrobit panenky v životní velikosti a na chlup podobné svým majitelkám. Ty se pak budou snažit zruinovovat vám rodinu a sami se postavit na místo hodné dcerky ( Baille Madison ). Chvilkama to vypadalo příliš vyumělkovaně, ale mělo to švih. Viz. první díl. Doporučuji také "Wrong Nubmer" s Debby Ryan, to jsem se i já lekla a to už je co říct.(6.1.2012)