Skečbar

(pořad)
všechny plakáty

Zábavná show Zdeňka Izera. Izer jako majitel hospůdky si zve známé české celebrity a hovoří s nimi na nejrůznější témata. (darek kartac)

BuryGol

Izer dřív kopal první ligu, dneska je to sotva Pražskej přebor. Jestli se ještě někdy dostane na výsluní je otázka. ()

Lukoboss

Zdeněk Izer je výbornej bavič, netřeba představovat. S Dobrodinským předváděli úžasný scénky, kdy se diváci za břicho popadali. Pak byla pauza, ani jeden z nich nebyl vidět, ale teď je zpátky aspoň Izer. Bohužel už to není ono, hodně vtipů je násilných a až moc prvoplánovitých, což se pak samozřejmě projevuje i na kvalitě pořadu, potažmo jeho hodnocení. ()

Nons3nse

Od tohoto seriálu som očakával o niečo viac. Zdeněk Izer je super komik ale v niektorých pasážach som sa nudil. Dúfam že ostatne dieli budú lepšie . ()

Paity

Zdeněk Izer byl vyhozen dveřmi, přišel oknem, vyhodili ho i oknem a přišel komíem a dal vzniknout Skečbaru. ()

Wishkah odpad!

No a já si myslel, že větší kravina než Tele Tele už vzniknout nemůže. On se u toho opravdu někdo něčemu směje. Mě to přišlo k pláči. Skeče jsou idiotsky zahrané a pointa je zoufalá a vycucaná z prstu. Proč se raději Zdeněk Izer nesoustředí a neudělá nějakou talkshow. Jediným světlým momentem jeho pořadů totiž vždycky byly rozhovory s hosty. Jinak je to jen křeč ()

Reverger

Zábavná šou?! Co se to kurva stalo?! Kdo je ten trapák, co tam tak blbě křepčí a snaží se někoho rozesmát? Kde jsou ty časy, kdy jsem se z něj válel po zemi smíchem? V prdeli…. ()

cupito

Tak se mi zdá, že někdo Zdeňka Izera záměrně usměrnil, že nesmí být tolik vulgární, čímž se pořad stává strojeným. Kdyby ho raději nechali reagovat přirozeně nekontrolovaně, jak jsme na něj byli zvyklí, měl by humor poněkud hladší průběh... ()

Olík

Další variace na to samé téma - tohle už jsme viděli stokrát v Izerových předešlých pokusech o zábavu (Na palmě, Jen blbni atd.). Zdeněk by už měl nadále dostávat šanci v televizi pouze jako host v pořadech svých kolegů, kde by mohl uplatnit své největší umění a to vyprávění hospodských vtipů. ()

haWranka odpad!

Já se na tenhle pořad opravdu těšila, Zdeněk Izer mi vždycky přišel dobrej, má prostě vypravěčskej talent. Jenomže tohle (ať je to co je to) mi přijde jenom trapný a naprosto bez humoru... Děs... ()

FireTight odpad!

Zdeňka Izera a jeho humor mám rád, audiokazety jsem slyšel snad milionkrát a tak jsem se na jeho návrat na televizní obrazovky docela těšil. Jenže jak je vidět, už ani Izer není to, co býval (kam mizí všechny ty jistoty?). Vtipy, které fungovaly ve starších Telebazarech, Pípšoubazarech, a dalších "doplň-si-cokoliv-bazarech", nahradila nějaká podivná, nucená snaha o humor snad v každé větě (a je jedno čí), bohužel to však má naprosto opačný efekt - je to strašně trapný. Navíc mají mít pasáže v hospodě nějaký příběh, což... opravdu... je über cool. Celý pořad od odpadu tak nezachrání ani kratičké pasáže přehrávané na televizi s kratičkými skeči, které byly stejně jako všechno ostatní neuvěřitelně "do humoru nutící" a tedy trapné... Zdeňku, tohle se ti FAKT nepovedlo. ()

ChickenPate

Zdeňka Izera mám jako komika velmi rád, ale tento pořad na mě působí dost béčkově. Vtipy na mě moc nezapůsobily, ale uvidíme jestli se z pořadu vyklube něco lepšího (čemuž moc nevěřím). ()

lickerman

Velké zklamání. Trapné scénky, trapné připomínky a rádoby nadšení diváci jako trapas vrcholný. Zlaté slabé díly Telebazaru či Kinobazaru, tohle se vůůůbec nepovedlo. ()

m4xp4yn3 odpad!

Hnůj. Vysloveně stupidní pořad, jednoduché vtípky, narážky, dvojsmysly. Humor pro lidi bez smyslu pro humor. ()