Mořská bestie (TV film)

Chuck Cirino

Breanne Hartley

Gordon Williams

Scénografie:

Troy Hansen, Mark Lane (set dekoratér)

Kostýmy:

Allisa Swanson
  • kaylin

Musí se však filmu „Mořská příšera“ nechat, že zde jsou i nějaké ty triky, které nejsou až tak špatné. A to je bohužel to hlavní, co zde můžete ocenit, pokud vám nevadí, že je to pořád digitální a že to v tomhle ohledu není žádná extratřída. Prostě takový horší televizní standard, který je spíše pro fanoušky jakýchkoli béček než pro kohokoli jiného. Mně ale film vyloženě neurazil.(22.3.2017)

• rikitiki

Jak je možné, že při těch desetiletích pokroku a rozvoje filmové techniky autoři tohohle filmu dokázali se všemi počítačovými vychytávkami vytvořit něco, co nesahá loutkám Karla Zemana z Cesty do pravěku ani po kotníky? ( boj tyranosaura se stegosaurem je dodnes geniální - jak rex mu rozerve krk a stegosaurus ho probodá ostny do hrudi) Tohle je názorná ukázka toho, že když není invence, není nic. /20. 11. 11./(20.11.2011)

Filmy Paula Zillera prostě žeru, vždycky se trefí do mého vkusu. Točí totiž mé oblíbené mořské horory, sice je pravda že třeba herci a efekty jsou blbé. Ale aspoň si to vyrovná poměrně dobrou akcí a film nenudí. I když tady u Troglodyte(neboli Sea beast) jsou efekty poměrně koukatelné, ale sežrání je hrozné vždy většinou příšera sežere kameru, to není zrovna okulahodící když to vidíte 5x za sebou. Příběh zase není nic moc, ale já tyhle béčka žeru.(29.6.2010)

• korbitch22

můj oblíbenec corin nemec,skončil ve vodách bestií a mořských hlubin,jenž zaplňují regály dvd půjčoven a tvoří je banda looserů,která nemá o čemkolic,co se týká filmu ani ponětí.efekty za bůro a scénář psaní na záchodě,při pauze v kanceláři,klasický případ odpadu a vyhozených pár drobných doslova do hajzlu.(5.1.2011)

• kajda.l

Mořskej ďas s mrštným dvoumetrovým jazykem, no spíš bych řekl kříženec opice a chameleóna si tu jednu zářivou zaslouží. Navíc pro potěchu mého oka se v tomto výtvoru objevilo i pár pohledných bab, takže jako záplata mé nespavosti to posloužilo líp než tupé civění do stropu. O filmových kvalitách netřeba mluvit, jelikož žádné nejsou, navíc to selhává i jako vtipné béčko, od srdce jsem se zasmál zhruba dvakrát. Prostě hovadina, které nejde dát ani odpádek, ty dávám pouze za zvláštní zásluhy. A zdejší plakát je to nejlepší z celého filmu. 20%(3.9.2010)

• - Spoiler: Když Drew zemře, vypluje na hladinu bílá noha navzdory tomu, že Drew byl černoch. (StrYke)

• - Když je na začátku filmu vidět loď, nemá na sobě jméno, v další scéně má však na sobě jasně napsáno SARITA. (StrYke)