Vzestup nad limit

Diabolská hora

Thriller

USA, 2010, 86 min

• homerr

Hned první scéna mi přesvědčila, že se na to musím dodívat a královsky se pobavit. Jelikož o lezení něco vím, tak jsem byl s tím co jsem viděl spokojen. Škoda, že ten film byl myšlen jako drama...(6.9.2010)

• arcticsky

Tak to bylo fakt "drsné"....nezamýšlená parodka na Cliffhangera.(10.3.2013)

• klima777

Domnívala jsem se, že jde o parodii. Prý nejde. Ztráta času. Zlá.(3.9.2010)

• cross

Asi jako kdyby jste se na Sněžce snažili natočit regulérní film o zdolávání osmitisícovky:) Tohle je prostě celé tak strašně špatné, až je to zábavné - notabene pokud chodíte po horách.... ach jo, ti američani - koza která si navazuje lano kolem břicha "vede" partu neuvěřitelně gramlavejch zabijáků po smrtící hoře v podobě lesa a skalek, kde jednotliví vrahouni padají do skalních hlubin, které tam prostě nejsou...nebo ta výprava s cepínama v lese a odrovnání padoucha podpáleným sprejem...to mě fakt baví:))))(4.1.2012)

• Agipov

A takéto filmy nám sem servírujú naše televízie a ešte si tam veľkým na*ebú že premiéra, po 4 rokoch kúpia kopu sračiek čo nemala cenu ani v roku keď to natočili. A rovno to dajú do poobedného vysielania v nedeľu, toto by som zakázal vysielať aj ráno o 4tej, k filmu ani niet čo dodať, maximálny amatérizmus ktorý vrcholí podpálením človeka sprejom na medveďov, no lol(17.2.2014)