Ztracená budoucnost (TV film)

The Lost Future

• Německo

Lost Future - Kampf um die Zukunft

2012 Koniec sveta

Dobrodružný / Sci-Fi

USA / Jihoafrická republika / Německo, 2010, 90 min

Docela zajímavý nápad utopený v nezajímavé režii a neskutečném castingu. Sledovat nějakou modelku a dva modely zastřižené přesně podle Gillete Mach-3 běhat půl hodiny po lese, to je fakt jen pro otrlé nátury. Jistou zajímavost, nápad i scénář to má, Sean Bean a jeho žena se snaží podávat alespoň trochu uvěřitelné výkony, ale ta tuctovost zpracování a ta školka modelů a modelek to celé sráží do propasti. Hodně, ale skutečně hodně mi to připomnělo italské scifi remaky, třeba 2019: Dopo la caduta New York.(27.11.2010)

• Ceberus

Je zvláštní, jak se každý horší film snaží kamuflovat svou nedokonalost obsazením několika hot chicks, popřípadě ještě zařazením erotické chvilky mezi hlavními hrdiny. S tím bych samozřejmě neměl problém. :-) S celkovou kvalitou už však problém mám. Je to někde na úrovni Kroniky mutantů či Soudného dne. Pokud chcete skutečnou akční a zábavnou postapokalypsu, doporučuji Vodní svět.(21.10.2012)

Nejdřív si dovolím kritizovat distributora s názvem rok 2012 není 2510. kdo ví jaký rok byl. Film byť je televizní není až tak špatný. Sean Bean - Boromir aka Amal s lukem a bojujicí s mutanty, kteří by mohli zaskočit za skřety z Mordoru svoji roli zvladl dobře. Miru - Eleanor Tomlinson, Dorel - Annabelle Wallis, Giselle - Hannah Tointon aspoň hezký vypadaji. Atmosfera postapokalyptického světa je docela pěkná a přiběh taky ujde i když jsou tu hrubky.(23.3.2011)

• D28

Rozumné a asi aj slušné by bolo nepozerať film, o ktorom už dopredu tuším, že extrazážitok mi neprinesie.Občas je to ale asi naozaj potrebné už len kvôli tomu, aby vynikli tie hodnotnejšie. /Len občas,nechápem tých, čo majú na konte desiatky odpadov, to už sú masochisti,veď isto tušia, do čoho lezú,alebo to vôbec nevideli a hodnotia/.Ja som toto dopozerala a dúfala, že dám viac bodov.Vôbec mi nevadia televízne produkcie,aj slabší dej a primitívna zápletka niekedy obstojí, ale keď príbeh nemá šťavu, nevcucne vás do seba, o hrdinov sa nebojíte a potvory sú smiešne,skrátka keď jediná emócia vo vás je ľútosť nad nevydareným dielkom, nemôžem byť spokojná.(19.6.2011)

• verbal

Budoucnost pana Fazolky se ztrácí přímou úměrou s jeho soudností při výběru rolí. Ještě pár takových a zajisté jej brzy uvidíme v nějakém laciném fekálním pornu. Kdo by to před pár lety řekl, že takový slavný lovec Skurut-Hai tolik poleví ze svých standardů a po pádu Mordoru nebude váhat lovit v Durinském lese "strašlivé mutanty" v podobě kulhajících negrů s ksichtem od mouky! A to v nějaké céčkové náckovské produkci, která patrně neměla týden do čeho píchnout, když si Zimir odskočil na prázdniny do Istanbulu zbitchovat své čtyři manželky. Nádherný komparz mu při tom dělá přeživší skupinka dokonale osvalených, čistých a naondulovaných postapokalyptických Homoerektů, kteří sice hlady živoří v jeskyních na úrovni doby kamenné a když na to přijde, žerou syrové maso, nicméně jejich lesklé, zářící a perfektně upravené vlasy bez lupů nasvědčují tomu, že konec světa přežil kromě nich i nějaký ten vlasový stylista firmy Loreal. Ale to už je jiný příběh, který doufám zůstane jen na hebkém, třívrstvém, neškrábajícím papíře!!!(11.3.2011)