Ztracená budoucnost (TV film)

The Lost Future

• Německo

Lost Future - Kampf um die Zukunft

2012 Koniec sveta

Dobrodružný / Sci-Fi

USA / Jihoafrická republika / Německo, 2010, 90 min

• Cement73

Slabota, ktorá sa ťahá celým filmom a rozhodne to nevytiahne jedna priemerná scéna lovu na mega leňochoda. Hoci príbeh má svoju logiku, námet bol utopený v jednej slabej dejovej línii. BTW - Idiota ktorý preložil návov "Lost future" na "2012 - Koniec sveta" by som zažaloval za zavádzanie a šírenie poplašnej správy :))). aké úbohé(27.11.2010)

• Caine

Nejdřív jsem se musel podívat, jak jsem ohodnotil Bojiště Země. Obojí je stejně hloupé na podobné téma. I když hloupé je slabé slovo. Dělají prostě z lidí blbce nebo jsou jen tvůrci tak blbí? Nejvíc zmutovaní jsou v tomhle filmu asi ti přeživší lidé - nejsou schopni ničeho k čemu je potřeba intelligence, skoro všichni jsou mladí a krásní a nabušení, neroste jim žádné ochlupení, ale zato mají skvěle designované oblečení. Nemohl jsem od toho filmu odtrhnout oči jak mě všechny ty blbosti fascinovaly... :-)(3.2.2015)

• drankeryth

Zaciatok filmu bol najlepsi, ked tam zaostali bojovnici superili s neznamym tvorom, za ucelom zjest ho na veceru:) Cely priebeh filmu bol nudny. Skupina ludi sa vybrala hladat jedno znicene mesto, kde ma byt ich zlty prasok, ktory ich vylieci od nakazy. Takzvani mutanti, ktori napadli ich dedinu boli dost primitivni a suboje s nimi boli nazazivne a nevyvola to vo vas strach z nich ako utocia na osadnikov.(3.12.2010)

• D28

Rozumné a asi aj slušné by bolo nepozerať film, o ktorom už dopredu tuším, že extrazážitok mi neprinesie.Občas je to ale asi naozaj potrebné už len kvôli tomu, aby vynikli tie hodnotnejšie. /Len občas,nechápem tých, čo majú na konte desiatky odpadov, to už sú masochisti,veď isto tušia, do čoho lezú,alebo to vôbec nevideli a hodnotia/.Ja som toto dopozerala a dúfala, že dám viac bodov.Vôbec mi nevadia televízne produkcie,aj slabší dej a primitívna zápletka niekedy obstojí, ale keď príbeh nemá šťavu, nevcucne vás do seba, o hrdinov sa nebojíte a potvory sú smiešne,skrátka keď jediná emócia vo vás je ľútosť nad nevydareným dielkom, nemôžem byť spokojná.(19.6.2011)

• tartan

Náhodou som to zapol v TV a nevidel som to teda celkom od začiatku (niežeby som o niečo podstatné prišiel), ale bolo to také príšerné a môj úžas nad týmto veľdielom filmovej či televíznej dementnosti bol taký veľký (nie menší, než keď som zistil, že tam hrá Sean Bean - to snáď vážne nemá zapotreby), že som sa z toho úžasu ani nestihol spamätať a už bol (chvalabohu) koniec. Skutočná čerešnička na torte tejto príšernosti je distribučný názov - prečo tam je 2012, tak to by snáď nepochopil ani Albert Einstein. A že prečo tá jedna hviezdička? Ani neviem. Snáď za ten úžas ;-)(20.6.2011)