Posesión de Emma Evans, La

Manuel Carballo

David Muñoz

Javier Salmones
  • J*A*S*M

Emo bitch goes crazy. Kdyby se nějakým způsobem smíchali tvůrci a kvality Emmy Evans a nedávného vymítačského The Rite, vzniknul by nejspíš dost dobrý film. Bohužel nestalo se tak, tudíž tu máme dva přinejlepším průměrné pokusy o bratříčka Vymítače ďábla, což je přesně o dva průměrné pokusy víc, než by se slušelo a patřilo. Spíš nedoporučuju, ale když na tom váš zrak náhodou spočine, neoslepnete.(19.5.2011)

V tomto hororu se chodí opravdu po tenkém ledě...Hranice mezi špatným a dobrým filmem o vymítání je zde několikrát prolomena a to na obě strany. Slabší je film hlavně v první polovině. V té druhé se nám ale vše pěkně rozjíždí, at už je to kněz, který chce dokázat ďáblovu existenci, či počínání samotného ďábla v těle obyčejné teenagerky (trochu mě to připomnělo film Devil, kde se parta lidí potká s ďáblem ve výtahu). Ke konci to celé pěkně vygradovalo, tam jsem byl už nadmíru spokojen. Nebýt slabého úvodu, hodnocení by šlo ještě výše,takhle je do za pěkné 3***(14.12.2012)

• *CARNIFEX*

Dalo sa. Nič extra ale dalo sa to RAZ pozrieť. Dej ma prekvapil, samotné rozuzlenie ušlo. Taká pohodička pred spaním :) Nečakal by som nič extra a tak som nebol ani veľmi sklamaný. Farárko si robil kariéru na natáčaní posadnutej neteri a udržiaval ju v tom do vtedy kým nemal dostatok video nahrávok. Celkom dobrý nápad :D Len zabudol že steny majú uši a diabol počuje všetko ;)(21.12.2011)

• Fr

BŮH NEDOVOLÍ, ABY SE TI STALO NĚCO ZLÉHO.......... /// Emma má (zapomeňte na mísu...) záchvat. Flákne sebou, klepe bačkorama a z huby jí vytejká nějakej sajrajt. Ještě taky píše na zrcadlo a její oči jsou – vždyť víte... Bude výhodou, že její strejda je kněz? Ó DUCHU JSI LI ZDE, DEJ NĚJAKÉ ZNAMENÍ – což o to, znamení tu jsou (bát se? ne, nebudete...) Zvuky, divný chování, smrt... – furt nic? Levitace .... ,,VŠECHNO BUDE DOBRÉ...“ (jasný, to víme ). Vymítací sezení – ĎÁBEL JE DOBRÝ LHÁŘ! ... Levnej film o Ďáblovi, ve kterým jde hlavně o to, jak to ta holka (Sophie Vavasseur) dokáže zahrát. (Uznávám, je to dobrej ,,magor“.) A tak tam spolu debatujou (Emma, kněz, Ďábel) a TA VĚC nabírá na síle. Film už jinej nebude. Laciný kecy a zvraty mě nepřiváděj k úžasu. Vlastně je to čím dál horší a jen díky ,,skandálnímu odhalení“ a závěru říkám 2a½! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se vyvolávat Ďábla. 2.) Potřebuju si oživit základy vymýtání, protože TADY mi toho taky moc neřekli. 3.) Říká se, že Bůh nenechá nikoho napospas zlu. Mám věřit? 4.) Thx za titule ,,Ergulus“ a ,,jives“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(27.10.2011)

La Possesión de Emma Evans je sice možná průměrný, ale slušně zvládnutý horor se spoustou efektních scének i dobře fungující atmosférou. Sophie Vavasseur je coby posedlá teenagerka přesvědčivá. Z ostatních herců stojí za zmínku sotva povšimnutelná rolička Douga Bradleyho. V rámci "Exorcism horror movies" je pro mě Emma Evans podařeným "malým" snímkem, který se mi líbil a stojí za zhlédnutí. Pokud ovšem nečekáte nějaké mistrovské dílo s "vysokoprocentním" zážitkem či blockbuster s vysokým rozpočtem.(21.7.2012)