poster

Posesión de Emma Evans, La

 • anglický

  Possession of Emma Evans, The

 • anglický

  Exorcismus

Horor

Španělsko, 2010, 98 min

Režie:

Manuel Carballo

Scénář:

David Muñoz

Kamera:

Javier Salmones
 • *CARNIFEX*
  **

  Dalo sa. Nič extra ale dalo sa to RAZ pozrieť. Dej ma prekvapil, samotné rozuzlenie ušlo. Taká pohodička pred spaním :) Nečakal by som nič extra a tak som nebol ani veľmi sklamaný. Farárko si robil kariéru na natáčaní posadnutej neteri a udržiaval ju v tom do vtedy kým nemal dostatok video nahrávok. Celkom dobrý nápad :D Len zabudol že steny majú uši a diabol počuje všetko ;)(21.12.2011)

 • tXtX
  **

  Nizkorozpočtová jednohubka ktorá trpí totálne zrecyklovaným scenárom a žiadnymi novými nápadmi. Všetko tu už bolo asi milión krát. Strach nikde, napätie detto. Navyše Sophie Vavasseur je naozaj nesympatická a hlavne netalentovaná herečka. Neveril som jej ani tie pehy na nose. Jedna scénka, max dve možno stoja za miernu pozornosť, ale to už len tak nasilu vyťahujem z päty, lebo (aj keď to sám nechápem) nechcem dať iba jednu hviezdu..(6.6.2015)

 • M.Myers
  ***

  V tomto hororu se chodí opravdu po tenkém ledě...Hranice mezi špatným a dobrým filmem o vymítání je zde několikrát prolomena a to na obě strany. Slabší je film hlavně v první polovině. V té druhé se nám ale vše pěkně rozjíždí, at už je to kněz, který chce dokázat ďáblovu existenci, či počínání samotného ďábla v těle obyčejné teenagerky (trochu mě to připomnělo film Devil, kde se parta lidí potká s ďáblem ve výtahu). Ke konci to celé pěkně vygradovalo, tam jsem byl už nadmíru spokojen. Nebýt slabého úvodu, hodnocení by šlo ještě výše,takhle je do za pěkné 3***(14.12.2012)

 • Aluska88
  ***

  La Possesión de Emma Evans je sice možná průměrný, ale slušně zvládnutý horor se spoustou efektních scének i dobře fungující atmosférou. Sophie Vavasseur je coby posedlá teenagerka přesvědčivá. Z ostatních herců stojí za zmínku sotva povšimnutelná rolička Douga Bradleyho. V rámci "Exorcism horror movies" je pro mě Emma Evans podařeným "malým" snímkem, který se mi líbil a stojí za zhlédnutí. Pokud ovšem nečekáte nějaké mistrovské dílo s "vysokoprocentním" zážitkem či blockbuster s vysokým rozpočtem.(21.7.2012)

 • Morholt
  odpad!

  Dobré vymítací horory lze spočítat na prstech jedné ruky a tenhle mě použít tu druhou rozhodně nedonutil. Carballo se ani nesnažil přijít s něčím novým, takže se levituje, zvrací, měněj se hlasy a obracej oči v sloup. To všechno v podání mimořádně odpoudivé bytosti, která by mohla strašit i bez výše zmíněných vlastností. Jediné, co mě překvapilo bylo, že se se jí hlava neprotáčela o 360 stupňů. Bezatmosférický shit.(29.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace