poster

Posesión de Emma Evans, La

 • anglický

  Possession of Emma Evans, The

 • anglický

  Exorcismus

Horor

Španělsko, 2010, 98 min

Režie:

Manuel Carballo

Scénář:

David Muñoz

Kamera:

Javier Salmones
 • *CARNIFEX*
  **

  Dalo sa. Nič extra ale dalo sa to RAZ pozrieť. Dej ma prekvapil, samotné rozuzlenie ušlo. Taká pohodička pred spaním :) Nečakal by som nič extra a tak som nebol ani veľmi sklamaný. Farárko si robil kariéru na natáčaní posadnutej neteri a udržiaval ju v tom do vtedy kým nemal dostatok video nahrávok. Celkom dobrý nápad :D Len zabudol že steny majú uši a diabol počuje všetko ;)(21.12.2011)

 • M.Myers
  ***

  V tomto hororu se chodí opravdu po tenkém ledě...Hranice mezi špatným a dobrým filmem o vymítání je zde několikrát prolomena a to na obě strany. Slabší je film hlavně v první polovině. V té druhé se nám ale vše pěkně rozjíždí, at už je to kněz, který chce dokázat ďáblovu existenci, či počínání samotného ďábla v těle obyčejné teenagerky (trochu mě to připomnělo film Devil, kde se parta lidí potká s ďáblem ve výtahu). Ke konci to celé pěkně vygradovalo, tam jsem byl už nadmíru spokojen. Nebýt slabého úvodu, hodnocení by šlo ještě výše,takhle je do za pěkné 3***(14.12.2012)

 • tXtX
  **

  Nizkorozpočtová jednohubka ktorá trpí totálne zrecyklovaným scenárom a žiadnymi novými nápadmi. Všetko tu už bolo asi milión krát. Strach nikde, napätie detto. Navyše Sophie Vavasseur je naozaj nesympatická a hlavne netalentovaná herečka. Neveril som jej ani tie pehy na nose. Jedna scénka, max dve možno stoja za miernu pozornosť, ale to už len tak nasilu vyťahujem z päty, lebo (aj keď to sám nechápem) nechcem dať iba jednu hviezdu..(6.6.2015)

 • Aluska88
  ***

  La Possesión de Emma Evans je sice možná průměrný, ale slušně zvládnutý horor se spoustou efektních scének i dobře fungující atmosférou. Sophie Vavasseur je coby posedlá teenagerka přesvědčivá. Z ostatních herců stojí za zmínku sotva povšimnutelná rolička Douga Bradleyho. V rámci "Exorcism horror movies" je pro mě Emma Evans podařeným "malým" snímkem, který se mi líbil a stojí za zhlédnutí. Pokud ovšem nečekáte nějaké mistrovské dílo s "vysokoprocentním" zážitkem či blockbuster s vysokým rozpočtem.(21.7.2012)

 • verbal
  odpad!

  Už by bylo načase, aby to vymítání konečně někdo udělal aspoň trochu zábavné! Tohle je jen další sériová, amatérská parazitovačka, kterých se poslední dobou vyrojilo jako Abnormálních pasivit. Odporná bloncka, co se dostala k filmu snad jen proto, že umí perfektně předstírat orgasmus, je kapku obsedantní, cení zuby, koulí očima a chroptí jako Pavarotti s rakovinou hrtanu. Kolem ní poskakuje flanďák, cáká na ní modlením profiltrovanou H2O, mává ji před xichtem přitlučeným akrobatem a promrskává latinu. No strašlivé bubu! A má to úžasné a inovativní masky! Aby ta pipina vypadala hrozivě a nemuseli zbytečně krátit rozpočet (velmi nadnesené) utrácením za nějaké sajrajty od L´Oréalu, prostě ji akorát někdo dal v maskérně přes držku. Nějaký hispánský Papučář si patrně potřeboval prokrvit ego a sází na to, že se vždycky někde najde pár úchylů, co čumí na kdejakou sračku.(4.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace