Skupinový sex

Group Sex

Komedie

USA, 2010, 98 min

Dobrá komédia. Všetko sa to točí okolo Odette Yustman, dialógy výborné, partička zábavná, komediálny timing presný a preto ani veľmi nevadí, že scenér je priemerný, vo výsledku však pozitývny a film zábavný, neprekračujúci hranice dobrého vkusu. Rozhodne som sa viac bavil ako pri väčšine kino komédiách.(30.11.2011)

• Eldrick

Andy je nesmělý přizdisráč, kterýho už nebaví klátit cuchty na jednu noc, kdežto jeho parťák, kolega z práce a spolubydlící v jednom - vyžranej brácha Keanu Reevese, Herman by vojel všechno, co se prsí a kundí. Andy jednoho večera potká v baru békat Vanesu, okouzlen její zdánlivou čistotou ji sleduje až na hodinu psychoušů závislých na sexu, kde nechybí ani Tom Arnold, jehož úchylka spočívá v závislosti na šlapkách. No, příběh jak od Freuda, až jsem se v té spletitosti charakterů a mentálního postižení po pár minutách přestal orientovat, otočil se na druhý bok a usnul, jak mě to uhranulo nespoutaným humorem a nápaditostí provařených gulášů.(20.1.2012)

• tnp101

Tenhle film má jednu ohromnou přednost a tou je moc hezká Odette Annable. Jinak jde svým způsobem o zcela klasickou romantickou komedii s několika světlejšími okamžiky, která je ale k prasknutí přeplněná těmi největšími klišé - na konci jsem opravdu myslel, že si ze mě už tvůrci dělají srandu. Aby bylo jasno, není to totální srágora a své publikum si určitě najde, ale já se mezi něj neřadím. S přimhouřenýma očima 40%.(9.2.2012)

• chrustie

První polovina si našlápla na solidní sexuálně/fekální notu, kterou druhá naprosto ukňouraná a utahaná romanticky přesládlá polovina, totálně ubila. Jaká to škoda. Dlouho se mi nestálo, abych všechno špatné hlavní postavě opravdu od srdce přál a říkal si, jaký je to debil. Andy je je dement a celý ten připrclý spolek honilů a šukalů je trapný, až to bolí.(3.2.2014)

Překvapivě dobrá komedie. Je to fakt dobře napsaný i natočený a herci výborní. Když si vezmu, jaký debility jdou u nás do kin, tak tohle evidentně zapadne jen pro nedostatek známých jmen. Hlavní hrdina je sympaťák (i když trochu dement) a Odette Yutsman kočka (i když trochu kráva). Navíc ti psychouši z kruhu závisláků jsou fakt vtipný a dělaj nehorázný hovadiny. Docela to sedlo. 70%(8.1.2012)