Skupinový sex

Group Sex

Komedie

USA, 2010, 98 min

• tnp101

Tenhle film má jednu ohromnou přednost a tou je moc hezká Odette Annable. Jinak jde svým způsobem o zcela klasickou romantickou komedii s několika světlejšími okamžiky, která je ale k prasknutí přeplněná těmi největšími klišé - na konci jsem opravdu myslel, že si ze mě už tvůrci dělají srandu. Aby bylo jasno, není to totální srágora a své publikum si určitě najde, ale já se mezi něj neřadím. S přimhouřenýma očima 40%.(9.2.2012)

• Tempter

Přiznám se bez mučení, že nebýt toho lascivního názvu a nástupu zimního období, tak na ten film ani nekouknu. No stalo se. Klasický důkaz, že "vtipné scénáře" plné super gagů vzniknuvší po osmém pivě v hospodě mají taky v hospodě zůstat. Je to něco ve stylu, nařehtali jsme se, až nám za ušima praskalo, ale zítra je taky den a o čem jsme se to včera těch 8 hodin vlastně bavili?! A kde na tyto blbosti ti lidi vod filmu seženou prachy, to mi už hlava vůbec nebere. Je vidět, že zákony ekonomiky nejsou zase tak objektivní, jak se nám někteří vrchnostpáni snaží namluvit. Dvě hvězdy za Odette, bohužel pozitivní dojem z jejího veskrze pozitivního estetického působení sráží téměř na nulu dojem z vizuálu a "hereckého" snažení Afleckova nedonošeného bratra.(8.12.2015)

Zamyslel jsem se nad tím, jak bych tenhle film někomu doporučil. Čistě jako komedie by mohl obstát před někým, kdo si libuje v jakýchkoli narážkách na sex (ačkoliv tak divoké to taky není), ale spíš bych to viděl na romantickou komedii, která je ovšem prvoplánová a čitelná. Nemůžu říct, že by mě nebavila, ale čekal bych silnější konec nebo aspoň o něco zajímavější děj. Některé části kolem mě propluly a moc mě nezasáhly. Hodí se spíš na chvíle, kdy chcete zabít čas. Důvody volby filmu: komedie, o sexu, Odette Yustman.(17.11.2010)

• chrustie

První polovina si našlápla na solidní sexuálně/fekální notu, kterou druhá naprosto ukňouraná a utahaná romanticky přesládlá polovina, totálně ubila. Jaká to škoda. Dlouho se mi nestálo, abych všechno špatné hlavní postavě opravdu od srdce přál a říkal si, jaký je to debil. Andy je je dement a celý ten připrclý spolek honilů a šukalů je trapný, až to bolí.(3.2.2014)

Je tu spoustu sexuálních uchylů co se schází na sezení něco jak známe pro alkoholiky. Sejde se tu zajímavá partička lidi co jsou buď na sexu úplně závislý a nebo mají nějakou tu úchylku. Myslel jsem že tu bude spousta nechutností, ale tak to nebylo neříkám, že tu nejsou ale spíš než vyměšování je tu mluvené slovo. Bylo tu řečeno spoustu hlášek a některé byly tak brutální, že jsem se řezal jak cyp. Jo a vůbec se nedivím, že kvůli Odette by se nejeden chlap na sezení přihlásil včetně mě. U mě dobrý 3*.(5.1.2012)