Skupinový sex

Group Sex

Komedie

USA, 2010, 98 min

Dobrá komédia. Všetko sa to točí okolo Odette Yustman, dialógy výborné, partička zábavná, komediálny timing presný a preto ani veľmi nevadí, že scenér je priemerný, vo výsledku však pozitývny a film zábavný, neprekračujúci hranice dobrého vkusu. Rozhodne som sa viac bavil ako pri väčšine kino komédiách.(30.11.2011)

Je tu spoustu sexuálních uchylů co se schází na sezení něco jak známe pro alkoholiky. Sejde se tu zajímavá partička lidi co jsou buď na sexu úplně závislý a nebo mají nějakou tu úchylku. Myslel jsem že tu bude spousta nechutností, ale tak to nebylo neříkám, že tu nejsou ale spíš než vyměšování je tu mluvené slovo. Bylo tu řečeno spoustu hlášek a některé byly tak brutální, že jsem se řezal jak cyp. Jo a vůbec se nedivím, že kvůli Odette by se nejeden chlap na sezení přihlásil včetně mě. U mě dobrý 3*.(5.1.2012)

Překvapivě dobrá komedie. Je to fakt dobře napsaný i natočený a herci výborní. Když si vezmu, jaký debility jdou u nás do kin, tak tohle evidentně zapadne jen pro nedostatek známých jmen. Hlavní hrdina je sympaťák (i když trochu dement) a Odette Yutsman kočka (i když trochu kráva). Navíc ti psychouši z kruhu závisláků jsou fakt vtipný a dělaj nehorázný hovadiny. Docela to sedlo. 70%(8.1.2012)

Prekvapivo veľmi podarená, priemerná komédia. Niektoré scény boli fakt dobré (napríklad rozhovory na terapii alebo). Herecké výkony sú priemerné, až na G. Grunberga, ktorý tu stvárni akési na sexe závislého Casanovu. PS: O. Annable je krásna nielen ako „doktorka“ (House M.D.), ale aj ako žena, ktorá je na „sexe závislá“. Škoda, že jej tanec netrval viac ako minútu. Osobné hodnotenie: 70% (***) (14.10.2012)

Zamyslel jsem se nad tím, jak bych tenhle film někomu doporučil. Čistě jako komedie by mohl obstát před někým, kdo si libuje v jakýchkoli narážkách na sex (ačkoliv tak divoké to taky není), ale spíš bych to viděl na romantickou komedii, která je ovšem prvoplánová a čitelná. Nemůžu říct, že by mě nebavila, ale čekal bych silnější konec nebo aspoň o něco zajímavější děj. Některé části kolem mě propluly a moc mě nezasáhly. Hodí se spíš na chvíle, kdy chcete zabít čas. Důvody volby filmu: komedie, o sexu, Odette Yustman.(17.11.2010)