poster

Chrám zatracených (TV film)

 • Kanada

  Hellhounds

 • Slovensko

  Chrám zatratených

Dobrodružný / Fantasy / Horor / Thriller

Kanada, 2009, 84 min

Režie:

Ricky Schroder

Kamera:

Pierre Jodoin

Producenti:

Ric Nish

Střih:

Simon Webb

Scénografie:

Guy Lalande

Kostýmy:

Simonetta Mariano
(další profese)
 • Slartibarkfast
  *

  Film z kvalitativní skupiny F. Pokud bych to měl brát hokejově, tak je Japonsko ještě dobrý tým. Tohle mi vůbec nic neřeklo a už to, že jsem vydržel do konce, překvapilo mě samotného. Srovnatelné se seriálovou sérií Herkula či Xeny, ale totálně pitomým dějem a postavami, které si zasloužili zemřít již v úvodních titulcích. Zkrátka průser. 10%(4.6.2011)

 • Phobia
  *

  Malý lord Fauntleroy měl radši zůstat u svého upadajícího herectví a nesnažit se udělat svět horším svými režijními pokusy. Od prvních vteřin, kdy obsazení ochotníci začali deklamovat humorné repliky, shlížela jsem na toto dílko se zvrhlým sebemrskačstvím. Vrátilo mě to do útlých dětských let, kdy jsem v kostýmu berušky pobíhala okolo spolutrpícího děcka v kostýmu muchomůrky a dalšího převlečeného za květinku etc., soudružka vychovatelka z mateřské školky vyťukávala jedním prstem do klavíru jakýsi majstrštyk hodný virtuózky jejího kalibru, my maskovaní fakani jsme žvatlavě recitovali a soudružky maminky nás s dojetím pozorovaly. Jestli natáčecí skvadru "Hellhounds" pozorovali rodičové, jistě také plakali - hrůzou, čemu bylo díky jejich pohlavnímu styku umožněno objevit se na TV obrazovkách a jak hluboko jejich potomci klesli. Nebylo v mých psychických silách dokoukat tu trapárnu celou, udělím tedy hvězdičku vzhledem k nepatrné možnosti, že se v druhé polovině tohohle... tohohle udál nějaký jev, co by si kladné hodnocení zasloužil (a něco si zaslouží i matka příroda za hezké exteriéry). 15%(11.5.2011)

 • MickeyStuma
  *

  Námět není špatný, scénář originalitou nekypí a zpracování je typické pro televizní dílo, které nemá honosný rozpočet. A podle toho to celkově taky vypadá. Nejvíce zarážející je, jak jsou všichni čistí a zářivý. Jakýpak prací prášek tehdy používaly? Dramatické části, byť se snaží sebevíc, nezaujmou a spíše budí úsměv. Souboje zavání až s trapností a mnohé dialogy zní, jako by byli právě vycucané s prstu. Kdepak, je to nepovedené dílo, které díru do filmového, ani televizního světa neudělá.(7.7.2014)

 • ricci.s
  ***

  Historicko dobrodružný horor o princovi Kleitosovi, ktorému počas svadby otrávili manželku Demetriu, a tak putuje so skupinkou svojich verných do podsvetia, aby ju priviedol späť. Je to najbéčkovejšie béčko aké existuje - TV spracovanie, smiešne digitálne psy atď. Preto predpokladám, že film bude mať hodnotenia max 15 - 20%. Ale mne sa to celkom páčilo, ja mám rád takéto filmy. Tí, ktorí vyrastali na seriáloch ako Hercules alebo Xena si možno tiež prídu na svoje.(29.8.2010)

 • Rychleji
  *

  Směšné. Špatné střihy, špatná animace, špatné efekty, špatné herecké výkony ... o co se tu vůbec snažím? Prostě všechno špatně. A když už tam celý film mluvili o smrti krásné Demetrie, měli alespoň vyměnit její představitelku za nějakou z hereček ve vedlejší roli, aby se divák nemusel smát sleposti postav. Jediné, co film jakžtakž podrželo, byla mytologie a její výklad.(9.5.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace