poster

Kluci z kalendáře (TV film)

 • Česko

  12 vánočních mužů

 • USA

  12 Men of Christmas

 • Slovensko

  Chlapi z kalendára

Komedie / Romantický

USA, 2009, 84 min

Režie:

Arlene Sanford

Předloha:

Phillipa Ashley (kniha)

Scénář:

Jon Maas

Kamera:

Peter Benison

Producenti:

Greg Copeland

Scénografie:

Louise Middleton

Kostýmy:

Jori Woodman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EMIRATESxP
  **

  50%(8.10.2016)

 • dogma97
  *

  Z mého pohledu film zabíjí výběr Kristin Chenoweth do hlavní role. Nepůvabná, nesympatická, ve 40 vypadá na 50, a hlavně velmi špatná herečka.(25.12.2015)

 • tempus
  ***

  Bylo to sice hrozně šablonovité, ale díval jsem se kvůli Oliv z Řekni, kdo tě zabil, bylo to krátké, plynule natočené, takže si moje hodnocení zaslouží.(3.1.2016)

 • freddy
  ***

  Když přistihnete na záchodcích během firemního vánočního večírku svého partnera se svou šéfovou, je vysoce pravděpodobné, že to nepřejdete jen mávnutím rukou. A jelikož se tohle na začátku filmu stane hlavní hrdince, nemůže být divu, že je nucena hledat si novou práci, kterou naneštěstí nachází v malém městečku daleko od New Yorku, na který dosud byla zvyklá. Nicméně malá městečka mají ten dar, že dokážou člověku docela přirůst k srdci... Tenhle film, to je vlastně takový příjemný a milý příběh, jehož děj začíná a končí o Vánocích a mezitím se toho v životě hlavní hrdinky stihne odehrát opravdu mnoho. Je zde několik věcí, které mám ve filmech rád, především tedy scény z vánočního období, pro které mám slabost, dále je zde nádherné maloměstské skoro až venkovské prostředí a především postavy, které jsou perfektně napsané i zahrané, a které mi byly velice sympatické. Dohromady tedy tento film není nikterak špatný a jakýsi průměr si udržuje, a i když jsem dle názvu čekal vánoční film, kterého jsem se nedočkal, tak jsem nakonec vcelku spokojen a filmu uděluji tři hvězdičky.(24.12.2012)

 • Axela
  **

  Vykradli Pýchu a Predsudok, ale keby z toho spravili aspoň niečo kvalitné...(26.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace