Kluci z kalendáře (TV film)

• Česko

Scénografie:

Louise Middleton

Kostýmy:

Jori Woodman

Romantika na entou, jenom kdyby hlavní představitelka nebyla tak "děsná", vím, že ta herečka nemůže za to jak vypadá, ale snad to vidí alespoň režisér, protože tak děsný rysy do romantického filmu nepatří, ale zato "záchranáři" to všechno smazali! Jednoduše řečeno slaďák jako hrom! Děvčata: koukněte na to!(18.1.2013)

Když přistihnete na záchodcích během firemního vánočního večírku svého partnera se svou šéfovou, je vysoce pravděpodobné, že to nepřejdete jen mávnutím rukou. A jelikož se tohle na začátku filmu stane hlavní hrdince, nemůže být divu, že je nucena hledat si novou práci, kterou naneštěstí nachází v malém městečku daleko od New Yorku, na který dosud byla zvyklá. Nicméně malá městečka mají ten dar, že dokážou člověku docela přirůst k srdci... Tenhle film, to je vlastně takový příjemný a milý příběh, jehož děj začíná a končí o Vánocích a mezitím se toho v životě hlavní hrdinky stihne odehrát opravdu mnoho. Je zde několik věcí, které mám ve filmech rád, především tedy scény z vánočního období, pro které mám slabost, dále je zde nádherné maloměstské skoro až venkovské prostředí a především postavy, které jsou perfektně napsané i zahrané, a které mi byly velice sympatické. Dohromady tedy tento film není nikterak špatný a jakýsi průměr si udržuje, a i když jsem dle názvu čekal vánoční film, kterého jsem se nedočkal, tak jsem nakonec vcelku spokojen a filmu uděluji tři hvězdičky.(24.12.2012)

• berusche

Znáte tu hlášku z Vratných lahví, jak se Svěrák ptá své ženy, jak může v televizi koukat na takové bláboly? Ona se na něj podívá a říká: žehlils někdy? Já mohu s klidným srdcem říct, že tohle je tak hrozný, že ani žehlit se u toho nedá. Neodpustím si ale, že hlavní hrdinka je stará asi jako moje matka, což v romanťáku tohoto typu působí více než komicky (mami promiň, ty máš taky právo na lásku, samozřejmě).(8.1.2013)

• Felisr

To se vezme super film Holky z kalendáře, seriál Muži na stromech a ještě film Holka z města; toto vše se řádně vykrade, k tomu se přimíchá jedna velmi nesympatická hlavní hrdinka s líčením typu "stará mladá" - a toto veledílo je na světě! Měla jsem chuť na romantickou komedii, tedy jsem se rozhodla ignorovat nízké hodnocení a film zkouknout, ale chyba lávky...ani fešáci z kalendáře toto nezachraňují.(11.2.2013)

• lareinna

Kristin Chenoweth v hlavnej úlohe tohto treťotriedneho TV filmiku, môže byť akokoľvek dobrá a zlatá alebo čo ja viem, čo ešte, ale ten jej hlas ?! Človeku sa ťažko verí, že ona v skutočnosti spieva! Kristin rozpráva tak, ako keď stúpite na „mončiči“ alebo inú pískaciu hračku! Už len kvôli tomu stojí tento film za zhliadnutie :) samozrejme bez dubingu..je to hrozná zábava! Musím ale dodať, aby neostala len kritika, že potom som si ju vypočula na youtube – a spieva celkom pekne :) Tento - vianočný - filmik som si pozrela čiastočne aj zo zvedavosti, chcela som totiž vidieť herečku Annu Chlumsky, pretože naposledy som ju videla ako 11 ročnú v skvelom filme „Moja prvá láska“ s Culkinom z roku 1991.(8.1.2012)