poster

Kluci z kalendáře (TV film)

 • Česko

  12 vánočních mužů

 • USA

  12 Men of Christmas

 • Slovensko

  Chlapi z kalendára

Komedie / Romantický

USA, 2009, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Felisr
  *

  To se vezme super film Holky z kalendáře, seriál Muži na stromech a ještě film Holka z města; toto vše se řádně vykrade, k tomu se přimíchá jedna velmi nesympatická hlavní hrdinka s líčením typu "stará mladá" - a toto veledílo je na světě! Měla jsem chuť na romantickou komedii, tedy jsem se rozhodla ignorovat nízké hodnocení a film zkouknout, ale chyba lávky...ani fešáci z kalendáře toto nezachraňují.(11.2.2013)

 • reccal
  ***

  Naprosto klasická linie nové prostředí-nová láska-hádka-happyend je tentokrát okořeněná nádherným panoramatem hor a nábojem skupiny záchranářů. Ačkoli u představitelky hlavní role obdivuji její životopis, bohužel vypadá jako uprchlík z muzea voskových figurín a působí nesympaticky. Nápad s kalendářem je ale fajn, romantická i komediální linka vcelku funguje a díky krásným horám a přírodě zaokrouhluji na 45% a tři plné hvězdičky.(15.3.2013)

 • berusche
  odpad!

  Znáte tu hlášku z Vratných lahví, jak se Svěrák ptá své ženy, jak může v televizi koukat na takové bláboly? Ona se na něj podívá a říká: žehlils někdy? Já mohu s klidným srdcem říct, že tohle je tak hrozný, že ani žehlit se u toho nedá. Neodpustím si ale, že hlavní hrdinka je stará asi jako moje matka, což v romanťáku tohoto typu působí více než komicky (mami promiň, ty máš taky právo na lásku, samozřejmě).(8.1.2013)

 • freddy
  ***

  Když přistihnete na záchodcích během firemního vánočního večírku svého partnera se svou šéfovou, je vysoce pravděpodobné, že to nepřejdete jen mávnutím rukou. A jelikož se tohle na začátku filmu stane hlavní hrdince, nemůže být divu, že je nucena hledat si novou práci, kterou naneštěstí nachází v malém městečku daleko od New Yorku, na který dosud byla zvyklá. Nicméně malá městečka mají ten dar, že dokážou člověku docela přirůst k srdci... Tenhle film, to je vlastně takový příjemný a milý příběh, jehož děj začíná a končí o Vánocích a mezitím se toho v životě hlavní hrdinky stihne odehrát opravdu mnoho. Je zde několik věcí, které mám ve filmech rád, především tedy scény z vánočního období, pro které mám slabost, dále je zde nádherné maloměstské skoro až venkovské prostředí a především postavy, které jsou perfektně napsané i zahrané, a které mi byly velice sympatické. Dohromady tedy tento film není nikterak špatný a jakýsi průměr si udržuje, a i když jsem dle názvu čekal vánoční film, kterého jsem se nedočkal, tak jsem nakonec vcelku spokojen a filmu uděluji tři hvězdičky.(24.12.2012)

 • Emilii
  ****

  Romantika na entou, jenom kdyby hlavní představitelka nebyla tak "děsná", vím, že ta herečka nemůže za to jak vypadá, ale snad to vidí alespoň režisér, protože tak děsný rysy do romantického filmu nepatří, ale zato "záchranáři" to všechno smazali! Jednoduše řečeno slaďák jako hrom! Děvčata: koukněte na to!(18.1.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace