Viděl jsem to teď znovu a s odstupem 15ti let, kdy jsem to viděl poprvé musím uznat, že to taková pecka není jak jsem si pamatoval, ale přeci jen dám 3ku z nostalgie.Je to dost bláznivý ale 80. léta takový filmy chrlila pořád takže pokud to berete v potaz, myslím rok vzniku, tak to má ty 2 zasloužené 3 pokud ste na to koukávali v mládí :)(1.6.2007)

Rozverná Madonná v celkem plytké komedii, ve které se objeví i nějaká ta romantika. Jenže v té době jsem Madonnu miloval, takže mé tři hvězdy jsou spíš subjektivním vyjádřením mých nostalgických citů. Jinak - objektivně - střet naprosto dvou odlišných lidí, kdy ušlápnutý muž zjistí, že má něco v kalhotách.(1.3.2012)

Nech si hovori, kto chce co chce, mne sa to pacilo. Madonna sice nepatri nedzi moje oblubene herecky, ale v tomto filme sa mi ohromne pacila a dokanale ma svojou osobnost ovladla. Jej herecky partner za nou taktiez v nicom nezaostaval a spolu vytvorili naozaj podarenu dvojicu. Film ma bavil uz od vybornych uvodnych animovanych titulkov az po tie zaverecne. A ked si k tomu este priratam vyborne Madonnine pesnicky, nemozem hodnotit inak ako styrmi hviezdickami.(12.11.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $7,305,209Tržby Celosvetovo $7,860,000(14.5.2010)

• lebowski

Písničky od Madonny jsou dobré,jinak nic(22.3.2003)

• - Klip k Who's That Girl (1987) logicky doplnily záběry z filmu. (NinadeL)

• - Madonna získala získala v roce 1987 za svůj výkon Zlatou malinu pro nejhoršího herečku. (Terva)

• - Původní název byl Slammer, dokud se Madonna nerozhodla ve filmu použít píseň "Who's That Girl" a nenavrhla film přejmenovat. (contrastic)