Dvě děti, které mají psychické schopnosti, je používají k pomstě smrti svého otce, který byl zavražděn motorkářským gangem. (JasonCZ)

ricci.s

Po prečítaní obsahu som sa na túto osemdesiatku celkom tešil, ale tradične zbytočne. Horor rozpráva o dvoch deťoch s telekinetickými schopnosťami, ktoré žijú so svojim otcom odrezané od sveta, až kým ho jedného dňa nezabije skupinka motorkárov. Deti sa rozhodnú, že sa pomstia, a to tak, že oživia svojho otca, z ktorého sa stane zombík, a začne sa vyvražďovák, čo je síce pekné, ale keďže vo filme nepadne ani kvapka krvi, tak mi to na radosti nepridalo. Do toho sa zamotajú ešte ďalšie vedľajšie postavy, ako sociálna pracovníčka či policajt, ktorí tam aj tak nezohrajú žiadnu dôležitú rolu. Herecké výkony sú mizerné, deti mi celú dobu pripadali ako retardované, je to celé nevýrazné, spomalené, bez gore, s chabou maskou zombíka. Ani neviem, za čo tie dve dávam. Keď už starina s vraždiacimi faganmi, odporúčam skôr Village of the Damned, Devil Times Five, The Brood či Who Can Kill a Child. Tento je asi jeden z najslabších v tejto téme. ()