poster

Hot Wax Zombies on Wheels

Komedie / Horor

USA, 1999, 88 min

Scénografie:

Robert E. Poe
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Vishnar
  odpad!

  Do malého městečka dorazí cizinci - svalnatý nabušenec a žena s touhou polít všechny kolem sebe voskem, aby z nich dostala to odpudivé ochlupení. Otevřou si zkrášlovací salon, což se zdá na začátku jako hodně špatný nápad, ale časem se tam naučí chodit většina místních. To už je podezřelé pro zdejší prodavačku spodního prádla. Začne se svým kamarádem vyšetřovat, co ke konkurenci všechny táhne a proč se tam odsud vrací jaksi změnění. Je to amatéřina, která se snaží už od začátku o humor, ale nedaří se jí. Kdyby brali raději všechno vážně a člověk by se spíš zasmál neumětelství, s jakým je vše natočeno. Takhle jsem přetrpěl snímek, který se mi zdál dvakrát tak dlouhý.(11.11.2016)

 • DJ Lonely
  *

  Strašlivá amatérština. Ten film natočili za takových 800-1000 dolarů. Jedna hvězda za cca. 4 dobrý fórky... "Pesky hair". :D(7.3.2012)

 • Houbař
  *

  Příšerné příšerné příšerné. Ale i přesto má tento film několik světlých vtipných okamžiků.(7.3.2012)

 • Berilac
  *

  Nabrat odvahu na pozretie 13 rocneho filmu co nema ziadne hodnotenie na CSFD nevyzeralo ako zly napad. Co som necakal bola hnusna hlavna hrdinka, este hnusnejsia zaporacka, hrozne herecke vykony. Jedine co to deli od odpadu bolo 2 slovami dva dobre vtipky a vyborna hudba.... teda hudba, ktora je Dckovej kvality pre Dckovy film.(7.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace