poster

Last Seven, The

Thriller

Velká Británie, 2010, 84 min

Komentáře uživatelů k filmu (10)

 • Campbell
  ***

  Ale jo celkem to šlo. Film bych asi nikdy neviděl nebýt Dyera který se tu objevuje ale velmy zřídka a to i přes to že někde je napsán jako hlavní role. Jinak je to film o partě lidí které se probudí v Londýně a nikdo si nic nepamatuje.... No a tak začne bloudění ulicemi Londýna. Není to nijak objevný ale bavil sjem se celkem dost, bál jsem se že film se bude více dávat na to aby z něho byl o modlení ale naneštěstí mě to moc neštvalo. Herci hrajou celkem dobře a atmosféra prázdného Londýna vypadala dobře, sice nedosahovala kvalit 28 Týdnů poté ale i tak působyla dobře. Navíc film není ani nijak dlouhej takže jsem se nenudil. Ale zase stačí film vidět jednou a dost.(19.3.2012)

 • Marsik
  **

  Ani se nedivím, že má film na kontě 39%, protože tohle byla blbost na entou. Film jsem si pustil samozř. kvůli Hassanovi, jehož role byla taková nijaká. Prázdný Londýn, to je jediné zajímavé, za co se dá chválit, ale komplet celý film je jedna totální amatérská zhovadilost. Na to, že měl film něco málo přes hoďku, tak tam bylo chyb jak máku. V pár záběrech jsme měli možnost vidět členy štábu, či dokonce občany, kterým bylo řečeno, aby se schovali za roh, aby nebyli vidět v záběru. Ovšem pár z nich to nevydrželo :) 40%(2.7.2012)

 • Dubro
  ***

  Aj keď to nie je zrovna vojak Jack, kto sa na začiatku prebúdza na ulici v ľudoprázdnom Londýne, ako sa píše v obsahu, je dielko jedným okom pozerateľné. Druhým okom sa dá ešte kontrolovať počet pív v chladničke. Ak je fliaš dostatok, odpustíte pochybné herecké výkony prítomných aj neprítomných, prehliadnete nejaké tie dierky v logike a hlavne sa nebudete pokúšať dopredu uhádnuť bradatú pointu. Aspoň som 84 minút nemusel čumieť na Banášovej nosisko.(15.10.2010)

 • humanbeing
  *

  Flashback na konci všem ukáže, že je to přesně tak, jak si každý myslel. Z "Freddyho" se vyklube ještě nadpřirozenější bubák, než na co by ho mnozí fandové horroru tipovali. Divák si poklepe na hlavu. Někomu se udělalo blbě z amatérské kamery a konečně odchází do sprchy. Uwe Boll se kdesi ve svém německém bunkru sto metrů pod zemí chichotá, že ten Imran Naqvi je ještě horší režisér než on. Fandové dobrého filmu se probouzejí v prázdných ulicích s pochodněmi a volají po Nakvviho zakrvácené hlavě, která z The Last Seven udělala "bličák".(1.4.2011)

 • bourec
  *

  Na co sem to zase čuměl.Začátek navodil depresivní atmosféru prázdnýho Londýna,ale jak přibejvalo herců,bylo to pitomější ,pitomější,až to skončilo ve sračkách.Kravský kidy z bible.a člověk už jen čeká ,jaký bude vysvětlení.Nakonec to nejuhozenější.Kdo jste to neviděl,ruce pryč.20%.(3.2.2011)

 • Doomer
  *

  opravdu divny film kde je co se stalo jasne od zacatku do konce jen neni jasne jak se to stalo. Vic nez 1* to byt nemuze a to jeste diky par pivum v krvi protoze jinak by nelogicnost toho filmu byla takova ze bych tomu zcela jiste dal odpad(4.12.2010)

 • Morton Eucrow
  **

  Sklamanie.(9.12.2010)

 • Saphiroth
  ***

  Zo zaciatku naozaj HUTNA atmosfera a celkovo zaujimava myslienka. A ludoprazdny Londyn ma pre mna naozaj velke caro :)(10.12.2010)

 • Slun77
  odpad!

  ...tak tohle už raději ne. Moje 90-ti minutové čekání na něco co ve skutečnosti vůbec nepřišlo. V půlce filmu jsem to chtěl vzdát, ale kousnul jsem to. Aby člověk neztratil schopnost být objektivní, to je snad jediná věc proč vidět tento film.(12.1.2011)

 • mimozakon
  *

  Zo začiatku som očakával niečo na štýl Skyline o vyhladení ľudstva, ale postupom času som zistil, že ide zase len o varieté na téme očistec. Niektoré nápady boli fajn, ale celok ma až tak neoslnil.(6.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace