poster

High Cost of Living, The

Drama

Kanada, 2010, 92 min

Režie:

Deborah Chow

Scénář:

Deborah Chow
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cheyene
  *****

  Moc pěkný dramatický příběh o ztrátě, svědomí, přátelství, lásce, zklamání a spravedlnosti. Sympatické ústřední herecké trio za podpory příjemné hudby a přispění komorní atmosféry dotváří nadprůměrný zážitek po zhlédnutí tohoto snímku. Jsem na vážkách, zda dát 4* nebo 5*. Objektivně je to někde mezi, takže zaokrouhlím k vyšší cifře.(12.6.2012)

 • Alementina
  ***

  prijemne zamysleni se nad tim, ze pred svymi ciny neutecete, tak jako se neschovate pred svym svedomim, pokud ho mate. i kdyz je to prijemne natoceno, bez velkych gest a scen, tak to ve mne hlubokou stopu nezanecha. navic nerada to rikam, ale Isabelle byla o dost lepsi nez Zach, trochu mi to prislo, ze si hrani povrchniho floutka az moc uzival.(1.5.2012)

 • emma53
  ****

  Velmi silný, smutný a citlivý příběh, kdy se během malé chvíle nepozornosti úplně změní život třem lidem. Zach Braff byl v roli Henryho výborný, řekla bych, že dokonce lepší, než v The last kiss a i když jsem mu ten jeho přerod tolik nevěřila, budiž mu to odpuštěno, protože on scénář nepsal. A tu intenzivní bolest, kterou prožívala Nathalie se přenesla i na mě a já nemohu jinak, než neznámé Isabelle Blais za její výkon pochválit. U mě emoce fungovaly na plno a tudíž s čistým svědomím dávám silnou čtyřku.(22.3.2013)

 • zdenny
  ***

  Na kanadskou produkci velmi kvalitní počin. Děj filmu je takový, že divák je chtě nechtě donucen uvažovat o tom, jak by se v takové situaci zachoval on a jaké by měl očekávání od reakce protější osoby. Myslím si, že i přes silný námět film nevybočuje z lepšího průměru někam výš, třeba ke čtyřem hvězdám.(12.1.2015)

 • kaylin
  ***

  Zajímavý příběh, který se postupně stává méně a méně zajímavým. Co je třeba mu ale nechat, to je skutečnost, že ta romantická rovina celkem funguje, navíc zde není klasický happy end, což jsou také určité body navíc. Film se ale stejně tváří trochu silnější a lepší, než jakým ve skutečnosti je. Mou pozornost si po celou dobu udržet nedokázal.(4.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace