Noc žraloka 3D

• USA Shark Night 3D (více)

Partička vysokoškoláků původně vyrazila na malebný ostrůvek uprostřed obrovského jezera se slanou vodou, aby si plnými doušky užila slunečný víkend. Znáte to – trocha vodních sportů a nezávadného flirtování, po nocích spousta alkoholu a sexu. Idylický plán se začne hroutit hned v zárodku, když po nevinné jízdě na wakeboardingovém prkně a následné nehodě vyklopýtá z jezera jeden z chlapců o ruku chudší. Ani on sám není schopen říct, co se přesně stalo, všeobecně přijímanou teorií je pak ta, že mu ji nešťastně ufiklo právě prkno, na kterém jel. Zábava samozřejmě okamžitě končí, parta nakládá zraněného spolužáka do člunu a vyrážejí vstříc pevnině a nemocnici. Pod hladinou jezera se však skrývá nepředstavitelná hrůza, monstrózní masožraví žraloci, kteří ucítili krev a dostali hlad na mladé masíčko. Začíná nerovný souboj na život a na smrt, během něhož se ti, kteří zatím přežili, snaží ze všech sil dostat na pevninu. Bohužel pro ně ti žraloci nepředstavují jediné nebezpečí, které na ně číhá… (oficiální text distributora)

pavlikv

Opravdu špatný film. Všichni herečtí představitelé jsou tak nesympatyčtí že jim přejete aby je konečně ten žralok sežral, což je velmi špatné. Triky taky za nic nestojí. Žralok jednou plave rychlejc než motorovej člun a jindy zase jako sardinka. Stupidní chvání postav k tomuto tak nějak patří, ale co předvádí tady, no řekněme si to narovinu o třídu tupější než obvykle. S přístupností PG-13 to nemělo snad ani cenu točit. Nej scény: Scéna v kleci a utěk na skútru který skončí celkem fajn. Suma sumárum s prokousanýma ušima 20%. ()

beba789

Velice skvělý nápad ale bohužel blbě zpracovaný.První polovina filmu mě velice bavila ale jak přišel černoch o ruku šlo to celé do háje.Film šel přesně tím směrem,co se dalo čekat.Žraloci,dva záporáci,kteří je do jezera pustili,polda,kterej vypadá jako hodnej přitom to celé kryje a pak blondýna která je asi tak moc blonďatá že byla schopná poslat kámošku s takovýma hajzlama i když moc dobře věděla čeho jsou schopni.Logika si šla zaplavat a sežral jí jeden ze žraloků.30%. ()

LittleMonste

Všechno špatně - scénář, jeden z nejhorších dabingů co jsem kdy slyšel, herecké výkony podprůměrné, stupidní postavy, děj k smíchu. Jedna hvězda za velkého bílého žraloka. (23%) ()

Hanys_

Žraloci v jezeře, a aby toho nebylo málo tak nám tady tvůrci přihodili ještě bandu místních psycho vidláků. Když člověk tuší do čeho leze, může se slušně pobavit. ()

Prochy38

Ty jo, ono to nebylo zase až tak hloupé, jak jsem si po Pirani 3D myslel. Celková myšlenka nebyla vůbec zlá. I když ten výskyt žraloků, byť ve slaném jezeře, je dost pofiderní. Co trochu vím, je jen pár druhů, které by toho byly schopny. Ale to asi budeme muset hodit za hlavu. Holky pěkné, žraloci zase tak hrozní nebyli, zklamaný nejsem. Dokonce i těch hovadin a typických B-čkových nelogičností tam bylo pomálu... ()

Teabag

Ellis je prostě rutinér a jeho filmy mají asi tolik invence, co svíčková vitaminu C. Druhá Piraňa 3D se bohužel nekonala a já se většinu filmu prostě nudil. Ze zasády nelogičnost ve filmech nehodnotím, pokud to není opravdu moc (a i pak se to dá překousnout, pokud je to vykoupeno zábavností). Tady to byla blbost od začátku... Notabene ani vizuální stránka není nikterak úžasná a skákající žraloci působí trapně. ()

Harapes

Od režiséra Nezvratných osudů bych čekal určitě více,než tuto břečku a ještě ve 3D.Parta teenagerů,která mi nebyla vůbec sympatická,i když holky v plavkách se snažily,co to jen dalo.ale nepochodily...Trapná zápletka a úplně zbytečné 3D,které filmu nepomohlo a bylo podle mne zbytečné.Zase to je průser.. ()

Gumrice

Takový jednoduchý a hloupoučký scénář, snadno předvídatelný už od začátku. Naprosto nesympatické postavy, kterých mi vůbec nebylo líto a tak nějak mě to nechávalo chladnou, když je ta jezerní nestvůra porcovala. Asi největší kámen úrazu dnešních filmů alá Čelisti je myšlenka překonat právě Jaws "vymakanějším" scénářem, vykozenýma holkama a super technikou. Už to není co bývalo, nevím v čem to je, ale ty dnešní žraloci jsou fakt hrůza. ()

TheKiw

Moudrý muž kdysi možná pravil, že to bylo notnou hladinou alkoholu v krvi, doprovodem a řadou uječených Japonek, které se scénáristou nechaly nachytat na každou sebestupidnější léčku, ale ta otřesnost na plátně mě "bavila". Kdyby občas cákla nějaká krev nebo jiná non-PG-13 proprieta šel bych snad o půlhvězdu výš. ()

mira007

Je to o chlup lepší než nějaký žraločí béčko ale bída. Koukatelné to je jen dokud parta mladých si užívá léto ( samozřejmě americky asexuálně) a dokud nepotkají žraloka. ()

Kontractor odpad!

Možná bych uvažoval o jedné hvězdě nebýt PG 13 a scény s rapujícími herci *Shark Song* po závěrečných titulkách (na které si téměř nikdo nepočkal, jelikož se všichni v úprku hnali ze sálu). Jinak žraloci skáčou jako Willi a když řádí hurikán tak se prý můžou dostat kamkoliv. Lidé s utrženými končetiny chodí a bojují, když před chvíli leželi na smrtelném lůžku a vše dovrší deus ex machina v podobě psa... ()

Standic1

Zase taková bída to nakonec nebyla a na jedno shlédnutí mě to docela pobavilo. Bohužel herecké výkony žádná sláva. Navíc nejlepší scény se žraloky tvořila sestříhaná sada scén z dokumentů a ta byla pouze v úvodních titulcích. Ostatní, a to hlavně žraloček brazilský byla triková hrůza, kterou asi ani 3D nezachrání. Na druhou stranu je to asi nejkvalitnější snímek, který odpady jako třeba SWAMP SHARK strčí hravě do kapsy. ()

Stocki

Jediným pádným důvodem, proč jsem chtěl vidět tuto věc byla Sara Paxton, u které jsem se poslední dobou namlsal až moc (Poslední dům nalevo, The Innkeepers, Enter Nowhere). Jenže zde byla opravdu jedinou pozitivní věcí právě Sara Paxton a to v bikinách. Pustit si to jednou za rok je tak akorát ideální. Nemá cenu se rozčilovat nad přihloupým námětem, který nemůže absolutně ničím překvapit. Jen bych prosil, už žádné digitální, agresivní a zmutované žraloky, piraně, krokodýli a co já vím, co ještě podobného. 35% ()

Venous666

Čekal jsem, že to bude na stejný způsob jako Piraňa 3D, ale spletl jsem. Tolik nelogických podmětů, jako třeba, že těch druhů mořských žraloků bylo až moc ve sladkovodním jezeře, jejich dialogy klišé a jejich stálé utěky přes vodu, i když mám na ostrově panství jako hovado. Do toho ještě PG-13. Celkově tu máme hoďku a půl nudy. Co se týče kamery, tak ani tady se nějakého úspěchu nedočkáme (žraloci nejsou ani pořádně vidět). Jako 30% až moc, vlastní hodnocení bych dal někde na 10% ()

ashtangi odpad!

Hloupé. Zcela promarněná šance. Po celkem povedené Piraně v 3D je tohle velká blbost. Primitivní snad jednostránkový scénář byl asi největším průšvihem celého filmu. Čekal jsem trochu víc než je skákání lidí do vody, aby je následně žralok sežral. ()

KOZEL84 odpad!

Paryby jdou po pablbech.Podle traileru by člověk řekl,že to bude debilní,ale zábavná kravina,bohužel je to jen nudná debilně trapná kravina.Kdyby superrychlí pažravci skákali deset metrů,tak je to ještě v poho.Nemuseli ale vypadat jako ''Asylum uvádí''.Nuda střídá větší nudu a muzeum voskových figurýn by až na jednoho moulu,mohlo z fleku ''hrát'' upíry nebo čokly.+ jednoruký lovec s oštěpem a dementní vidle-wow. ()

Mallyyy

2* za pěkné ''herečky'' a za černocha, který bez ruky nakopal žralokovi prdel oštěpem... Pořád sáme klišé. Jedna věc, záporáci jsou tupý a druhá? Hrdinové ještě víc... ()

pend

Je smutné, když úvodní titulky jsou zábavnější než film. Scénář nechci hodnotit, protože film byl určen náctiletému publiku. Minusy: rating pg13, digitální žraloci, střídání zpomalených a zrychlených záběrů. Plusy: slušná finální likvidace, pár lekaček. P. S. Některé komentáře svědčí o tom, že uživatel viděl film na nějaké party, jinak by si všiml, že těch žraloků bylo několik. ()