Donalda má každý rád

Everybody Loves Donald

Animovaný

USA, 2004, 58 min

• MM_Ramone

"Donalda má každý rád". Ano? Naozaj?! Podľa mňa je to hodne sebevedomé a značne nepravdivé tvrdenie. Pretože ja tohto amerického uslintaného káčera rozhodne rád nemám. Vyrastal som v socialistickom československu a tak som o ňom ani nechyroval. Tvorba Walta Disneyho šla úplne mimo mňa. Takže som si ani ku káčerovi Donaldovi nevypestoval žiaden vzťah. Je mi ukradnutý a tým pádom aj táto kolekcia jeho animovaných príbehov. **(25.11.2017)

Donald je prostě frajer.(10.10.2018)

O tom, že všichni milují kačera Donalda není pochyb. Já na tom jsem úplně stejně. Mimo Donalda zde vystupuji i další známé kreslené postavičky, se kterými si Donald užije spoustu legrace. Za kreslené příběhy dám klidně pět hvězdiček, ale vadily mi ty předěly, kdy se všichni vyznávali z toho jak nejznámějšího kačera milují.(7.1.2011)

Donald se v této minisérii nevyhne trablům s vosou, včelou, medvědem, veverkami a dalšími. Hlavně ten bodavý hmyz mu tu nadělal spoustu problémů. Ani přítel Pluto mu moc nepomohl při mytí oken. Synovci připraví Donaldovi nejlepší tanec s Daisy. Prostě mnoho legrace a vtipný Donald. Jen souhlasím s "blackrain", že hrané vstupy ze všech koutů světa od malých i velkých obdivovatelů Donalda nemusely v této sérii vůbec být.(26.5.2011)

55%(18.4.2018)

Kačer Donald je roztomilé stvoření. K tomu se tam vyjadřuje i spousta dětí a dospělých. Ale zase proč ne, Donald je světoznámá postava, a po celém světě ho lidé milují, tak proč to nedat najevo? Navíc se tu objeví ona u nás doma stále opakovaná věta "radši bych si měl vzít kožich". Takže prostě nemůžu jinak než dát sladké, ale přeci ne stoprocentně spokojené čtyři hvězdičky.(19.12.2011)

• Pertinacia

Obsahuje následující krátkometrážní filmy: Donald a veverkyPluto v Donaldově pračceDonald myje oknaPan Kačer vyráží Nejhorší malíř pokojů Donald včelařem Včela na pláži (zde uvedeno pod názvem Kdo s koho).(29.11.2018)